Gelinis nagų lakavimas namuose: kokias priemones pirkti?

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2017.09.10 21:58 (prieš 1 sav.)

Smiltė 6 m. 2 mėn.
    Evita 7 m. 10 mėn.

2017.09.10 21:58 (prieš 1 sav.)

Sveikos.
    Kuri laika einu darytis ilgalaiki lakavima pas meistre. Gal ir toliau eiciau. Bet buna taip, kad, dazniausiai, desines rankos lakas aptrupa jau po savaites, tada nagas luzta... Todel galvoju viska susipirkti ir pradeti lakuotis pati, kad pati galeciau susitvarkyti "nelaimes". Lempa galvoju siustis is ali, o viso kito noriu kokybisku priemoniu. Skaitinejausi diskusijas. Ka is savo ir savo klienciu patirciu, kas turite, paratumete? Ar "Perefct nails"? Ar "orly", o gal "ibd"? Kam nesunku pasidalinkite savo patirtimis 😉 aciu!

2. Teresik
    2017.09.10 22:11 (prieš 1 sav.)
    2017.09.10 22:11 (prieš 1 sav.)

2k.mama parašė:
    Sveikos.
    Kuri laika einu darytis ilgalaiki lakavima pas meistre. Gal ir toliau eiciau. Bet …

Pas mane topas ir bazė yra iš perfekt nails. Čia jau reikia atsirinkti kas jūsų nagams tinka ir kas laukia. Aš pavizdziui turiu ir lacu ir iš Ali ir jo puikiausiai laiko

3. Lapkričiomama
    2017.09.10 22:50 (prieš 1 sav.)
    2017.09.10 22:50 (prieš 1 sav.)

2k.mama parašė:
    Sveikos.
    Kuri laika einu darytis ilgalaiki lakavima pas meistre. Gal ir toliau eiciau. Bet …

Aš kai pradėjau tai viską pirkau Cascada parduotuvėje tai firma Ibi flawles. Geri lakai, laikė puikiai. O paskui pradėjau ir ali... Tai iš ali galiu pasakyti, kad yra labai prastu, bet yra ir labai kokybišku laku. Reikia atsirinkti..

4. PinaColada_
    2017.09.10 23:30 (prieš 1 sav.)

Spindulėlis ;*** 7 mėn. 3 sav.
    *Pumpuriukas;*~* 2 m. 4 mėn.

2017.09.10 23:30 (prieš 1 sav.)

2k.mama parašė:
    Sveikos.

Senses produkcija pati pačiausia kiek bandžiusi, topas puikiai laiko, ne geltonuoja

5. Apcy
    2017.09.11 09:14 (prieš 1 sav.)

Kristupas 1 m. 11 mėn.

2017.09.11 09:14 (prieš 1 sav.)

2k.mama parašė:
    Sveikos.

Man labiausiai patinka ibd priemones turiu ir baze, topa is jos aisku ir lakus ibd naudoju. Kainos ir kokybes santykis man idealus.

6. Rauze
    2017.09.12 09:26 (prieš 1 sav.)
    2017.09.12 09:26 (prieš 1 sav.)

2k.mama parašė:
    Sveikos.

O man labai patinka nai_s produkcija, ypac nelipnus topas, tobulai blizga, taip pat gera ju kauciukine baze taip pat indigo priemones patinka, plius jei tik sau pirksites, labai gerai, kad indigo mazais kiekiais pardavineja.
    Man perfect nails nepatinka produkcija, nes bent ant mano nagu laikydavos tik savaite, kai kiti lakai laikosi 3 savaites.

7. User has not uploaded an avatar
    2017.09.12 10:23 (prieš 1 sav.)

Smiltė 6 m. 2 mėn.
    Evita 7 m. 10 mėn.

2017.09.12 10:23 (prieš 1 sav.)

Man dazniausiai kai lakuoja, baze ir topa deda gelish, o lakas arba gelish arba perf.nails, viena karta ta pati spalva laike labai gerai, kita karta nulakste greitai... gal del to, kad prasidejo vakavimai, lateksines pirstines, karsti garai, nezinau. Zinau, kad vanduo nera geliniam lakui gerai.
    Kol kas uzsisakiau perfect nails rinkini, dar lempos reikia, bandysiu. Is tikro kai sau daraisi, tai galima ir kas savaite, tuo labiau, kai ne visus, o tik kai kuriuos nagus dazniausiai persilakuoti reikia. O jei ka, per laika vis pabandysiu ir kitu, jei patiks paciai lakuotis 😂. Jei mokesiu ir t.t. gal is amerikos bandysiu parsisiuti.
    Dar ateityje labai noresiu isbandyti biogeli, tik irgi reikia gerai pasidometi kad ir kaip 😉. Kai pirma karta man dejo bio geli, labai greit jis man atsoko...

8. Wassermelone
    2017.09.12 14:12 (prieš 1 sav.)
    2017.09.12 14:12 (prieš 1 sav.)

2k.mama parašė:
    Sveikos.

As turiu lemp is Ali ir daug nagu laku (pacios spalvos), o baze, topas, primeris Orly. Man viskas laiko puikiai, taip pat kaip kad padarydavo meistre, keiciu kas dvi savaites, nes atauga. Buvau nusipirkus baze ir top Royal nails, nelaikr is vis, kita diena nusilupdavo, o va pats lakas Royal nails, viena splavyte - mano mylimiausia, tad as manau, kad viskas nuo bazes ir topo priklauso, nes spalvu turiu ivairiausiu firmu, man visos laiko vienodai ir kiek siunciausi is Ali, tiek vidad gaunu, ka uzsisakau. Dabar jau igudau, tai nusilakuoju per valandziuke, na, man taip tinka ir patinka

9. jele25kr
    2017.09.12 17:22 (prieš 1 sav.)

Pagranduke :* 1 m. 8 mėn.
    Sese 7 m. 11 mėn.

2017.09.12 17:22 (prieš 1 sav.)

Gal galite įmesti nuorodas iš Ali lakų, kurios perkate ir patinka jums ☺

10. linuxsx
    2017.09.12 21:18 (prieš 1 sav.)
    2017.09.12 21:18 (prieš 1 sav.)

2k.mama parašė:
    Sveikos.

Sveiki. Baze ir topa naudoju perfect nails, o gelinius nagu lakus tik ibd ir progel firmos, man jie superiniai, lb gerai dengiasi ir ilgai laikosi☺ is kitu butinu priemoniu visada perkuosi tok cascadoj, kokybe tikrai nesiskundziu, viskas profesionalu

1
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras