Genetiniai tyrimai nėštumo metu

Genetiniai tyrimai nėštumo metu atliekami siekiant nustatyti, ar būsimas kūdikis neturi genetinių ligų. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.01.18 11:13 (prieš 4 mėn.)

LijaL parašė:
    nes kartais netycia istiriama mamos DNR, o ne vaiko (irgi priklauso nuo firmos kuri atliko tyrima, ar ta klaida gali pasitaikyt). a.

Va apie tai noretusi daugiau suzinoti. Kaip, kodel ?

2. 2019.01.18 11:18 (prieš 4 mėn.)

LijaL parašė:
    As laukiu savo NIPT rezultato kitos savaites gale ir pergyvenu. Nors tikrai viskas ok Echo buvo ir siaip neturiu dideliu rizikos faktoriu, amzius 30m. dar ne toks d…

Dariausi išplėstini NIPT, kur tiria ir chromosomu anomalija

3. 2019.01.18 11:21 (prieš 4 mėn.)

StebukloMama parašė:
    Kada keliausi į 4d?

Trečiadienį einu i 4D. Mergaitės žinokit ramiau po jūsų nuraminimo, Ačiū Jums VISOM . Vakar tai kelio nemačiau pro ašaras, po gyd komentarų

1
  4. 2019.01.18 11:59 (prieš 4 mėn.)

Sameri parašė:
    Va apie tai noretusi daugiau suzinoti. Kaip, kodel ?

Jie isgaudo vaisiaus DNR is mamos kraujo, bet ne kiekvienos firmos metodas leidzia simtu procentu atskirti, ar netycia ne mamos DNR ten pagavo. As manau, kad dauguma ligoniniu nedaro per tas firmas, kur negarantuoja atskyrimo tarp mamos ir vaiko DNR, nezinau tiksliai, bet itariu Europos salys tik patikimiausias firmas ima (man rodos visos tos firmos yra Amerikoje kurios daro NIPT). Dar yra ir galimybe, kad nerandamas vaisiaus DNR kraujyje, nes ji nebutinai ten turi buti ir pakankamu kiekiu, tai isvis nesigauna NIPT tada, bet man rodos, taip buna labai retai.

5. 2019.01.18 12:17 (prieš 4 mėn.)

LijaL parašė:
    Jie isgaudo vaisiaus DNR is mamos kraujo, bet ne kiekvienos firmos metodas leidzia simtu procentu atskirti, ar netycia ne mamos DNR ten pagavo. As manau, kad daugum…

Mano NIPT buvo darytas Amerikos laboratorijoje ir dare labai ilgai, pirma karta sakė nejo rasti vaiko DNR, jiem pavyko tik iš antro karto, bet iš to pačio mėginio. Tyrimą darė 3 sav.

6. 2019.01.18 14:33 (prieš 4 mėn.)

LijaL parašė:
    Jie isgaudo vaisiaus DNR is mamos kraujo, bet ne kiekvienos firmos metodas leidzia simtu procentu atskirti, ar netycia ne mamos DNR ten pagavo. As manau, kad daugum…

manasis buvo Sveicarijoj darytas

7. 2019.01.18 15:11 (prieš 4 mėn.)

Sameri parašė:

Mano NeoBona Barselonoje, bet jokių klaidų nebuvo. Aš manau kad jie visi patikimi

1
  8. 2019.01.18 17:09 (prieš 4 mėn.)

Sameri parašė:

As gyvenu Sveicarijoj Tai jauciu mano irgi bus Sveicarijoj padarytas, bet vis tiek laukt savaite

9. 3 m. 10 mėn.

2019.01.18 20:43 (prieš 4 mėn.)

Merginos kuo skiriasi šie tyrimai Nipt neobona (Ispanija) ir nipt harmony (Švedija)? Mano prisca irgi nervus man gadina laukiu nipt ats po savaites

10. 2019.01.18 20:45 (prieš 4 mėn.)

sauleta. parašė:
    Merginos kuo skiriasi šie tyrimai Nipt neobona (Ispanija) ir nipt harmony (Švedija)? Mano prisca irgi nervus man gadina laukiu nipt ats po savaites

Lygiai kaip ir mano... Laikykites! As manau viskas bus gerai! Jei ultragarse viskas gerai atrode!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras