Genetiniai tyrimai nėštumo metu

Genetiniai tyrimai nėštumo metu atliekami siekiant nustatyti, ar būsimas kūdikis neturi genetinių ligų. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 3 m. 7 mėn.

2019.01.18 20:52 (prieš 1 mėn.)

LijaL parašė:
    Lygiai kaip ir mano... Laikykites! As manau viskas bus gerai! Jei ultragarse viskas gerai atrode!

Jo ug tipo viskas OK bet tipo dėl amžiaus ir buvusių persileidimu man gadina priscos rezultatus.. Laikykimes🙂😇

2. 2019.01.18 20:59 (prieš 1 mėn.)

sauleta. parašė:
    Jo ug tipo viskas OK bet tipo dėl amžiaus ir buvusių persileidimu man gadina priscos rezultatus.. Laikykimes🙂😇

Man tai jauciu gal Prisca bloga, nes krauja eme 13sav. pabaigoje, tai tu proteinu kraujy tiesiog daugiau jau ir pablogina rizika. nes siaip krauja ima dazniausiai 9-10sav. Priscai. Nes siaip man 30m. ir neturiu jokiu dar turejus nestumu, jokiu kitu rizikos faktoriu, ir raukslyte normoje buvo.

3. 3 m. 7 mėn.

2019.01.18 21:10 (prieš 1 mėn.)

LijaL parašė:
    Man tai jauciu gal Prisca bloga, nes krauja eme 13sav. pabaigoje, tai tu proteinu kraujy tiesiog daugiau jau ir pablogina rizika. nes siaip krauja ima dazniausiai 9…

Na prisca nervų tampymas tiktai, viskas bus gerai🙂 kur daret nipt tyrimuka?

4. 2019.01.18 21:16 (prieš 1 mėn.)

Man irgi Prisca nervus ištampė. Mano hcg MOM išvis apie 4,00 parodė. Į klausimą, kodėl gali būti toks aukštas hcg, gydytoja nieko konkrečiai neatsako. Sako, kad būna taip ir viskas

5. 2019.01.18 21:33 (prieš 1 mėn.)

sauleta. parašė:
    Na prisca nervų tampymas tiktai, viskas bus gerai🙂 kur daret nipt tyrimuka?

As Sveicarijoje gyvenu ir cia dariau. Beje nemokamai, nes Prisca bloga.

6. 3 m. 7 mėn.

2019.01.19 08:22 (prieš 1 mėn.)

manopaslaptis parašė:
    Man irgi Prisca nervus ištampė. Mano hcg MOM išvis apie 4,00 parodė. Į klausimą, kodėl gali būti toks aukštas hcg, gydytoja nieko konkrečiai neatsako. Sako, kad būn…

Mano hcg tik biski virš normos ten norma lyg 2,45 pas mane 2,57 ir jau ten rizikos padidėja. Jūsų nipt geras buvo? Tik nesuprantu kuo skiriasi nipt harmony ir nipt neobona, tik šalimi kur tyrimą atliks ar dar kuo? Man sakė kad gal mano atveju vartojami hormonai iškraipė tyrimus. Gal.

7. 3 m. 7 mėn.

2019.01.19 16:45 (prieš 1 mėn.)

Merginos gal kuri mane apsviestumet pirmam trimestre genetikai daro echo+prisca 1 jei yra nukrypimų daraisi nipt už savo pinigus. Toliau antra trimestrą vėl genetiku echo+prisca 2 nu ir jei jinai vėl nesąmones rodys tai vėl mokėt už nipta???

8. 6 mėn. 3 d.
    14 m. 7 mėn.

2019.01.19 16:52 (prieš 1 mėn.)

sauleta. parašė:
    Merginos gal kuri mane apsviestumet pirmam trimestre genetikai daro echo+prisca 1 jei yra nukrypimų daraisi nipt už savo pinigus. Toliau antra trimestrą vėl genetik…

pakartotinas NIPT nieko naujo neparodys. nes tiria DNR
    o prisca tiria hormonus, jie keičiasi, ir rezultatai gali kisti.

9. 3 m. 7 mėn.

2019.01.19 16:59 (prieš 1 mėn.)

Lin-lin parašė:
    pakartotinas NIPT nieko naujo neparodys. nes tiria DNR
    o prisca tiria hormonus, jie keičiasi, ir rezultatai gali kisti.

O koks tada tikslas daryti prisca 2?

10. 6 mėn. 3 d.
    14 m. 7 mėn.

2019.01.19 17:18 (prieš 1 mėn.)

sauleta. parašė:
    O koks tada tikslas daryti prisca 2?

matyt II nėštumo trimestre yra kitokios hormonų normos, ar jų santykiai, todėl ir daro. pvz jeigu Prisca I parodo normas, tada daro prisca II, kad apsidraust, jeigu ką.
    mano atveju lygtais, genetikė kažką minėjo - sako, va matai kaip, ... iš prisca I neparodė, bet prisca II jau parodė.... turiu minty, kad prisca i ir prisca II tiria skirtingus hormonus, ir paskaičiavimai ten skiriasi, o NIPT daryk kada nori, atsakymas bus toks pat. NIPT tiria iš DNR, kuri jau nesikeičia.

jeigu jūs NIPT jau darėtės, tai realiai nėra tikslo daryti prisca 2
    nebent ten kažkokį kitą defektą, kad nustatyt, ar tai nervinio vamzdelio, ar kokį tai, kurio NIPT nenustatinėja

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras