Genetiniai tyrimai nėštumo metu

Genetiniai tyrimai nėštumo metu atliekami siekiant nustatyti, ar būsimas kūdikis neturi genetinių ligų. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.04.17 17:36 (prieš 1 mėn.)

Jogile parašė:
    vvt manau daro, tada kai jau labai didele rizika pagal prisca, ar echo..

Viskas aisku. Panasu, kad gali ir nedaryt. Tik gaila tuos pinogus moket, kai galecisu tiesiog su siuntimu gauti

2. 2019.04.17 18:42 (prieš 1 mėn.)

o vvt visur daro? pvz Siauliuose ji daro? gal yra siaulieciu su tuo susidurusiu -idomu kas tuo uzsiima

3. 2019.04.17 18:45 (prieš 1 mėn.)

Basigi parašė:
    Na ji amn nesake, kad netiks, nors pati procedura atlieka. Tai matyt viskas ok. O jei parenki o vidutine rizika, gauni siuntima vvt?

Genetikė echo matydama nuokrypį nuo normos turėtų iškart įvertinti, ar gali atlikti vvt. Man realiai nuo echoskopo stalo pakilus ir davus sutikimą kitame kabinete iškart atliko ir choriono gaurelių biopsiją, nors placenta taip pat buvo priekinėje sienoje. Jei tikrai patyręs ir patikimas gydytojas žiūrėjo, turėjo viską ir paaiškinti.

4. 2019.04.17 19:14 (prieš 1 mėn.)

Liūto ūsai parašė:
    Genetikė echo matydama nuokrypį nuo normos turėtų iškart įvertinti, ar gali atlikti vvt. Man realiai nuo echoskopo stalo pakilus ir davus sutikimą kitame kabinete i…

Nu blemb blemba. Na gal ji pervelgus viska kelis kartus ir nueprende, kad daugiau nuokrypio nera, todel pradziai Prisca. Net nzn. Stresuoju dabar, kad nezinioj esu..

5. 2019.04.17 19:15 (prieš 1 mėn.)

Man atejus atsakymui Prisca paskambino ir iskarto susitarem del biopsijos, jokiu siuntimu nereikejo. Butu uzkliuve echoskopu manau irgi laiko negaistu iskarto darytu biopsija.

6. 2019.04.17 20:54 (prieš 1 mėn.)

neonila parašė:
    Man atejus atsakymui Prisca paskambino ir iskarto susitarem del biopsijos, jokiu siuntimu nereikejo. Butu uzkliuve echoskopu manau irgi laiko negaistu iskarto daryt…

Man sake atsius ats pastu Prisca, o jei kazkas negerai, tai pati daktare iskart skambins ir leksiu pas ja vvt be siuntimo

7. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.17 22:38 (prieš 1 mėn.)

Liūto ūsai parašė:
    Genetikė echo matydama nuokrypį nuo normos turėtų iškart įvertinti, ar gali atlikti vvt. Man realiai nuo echoskopo stalo pakilus ir davus sutikimą kitame kabinete i…

Gydytoja superine, tikras profas savo srityje, reikia dziaugtis, kad pas ja papuole. Pas ja mokosi kiti gydytojai, kaip tik buvau papuolusi, per mokymus.
    Jei nesiulo is karto vvt, vadinasi nera labai prie ko prikibti, o prisca reikalinga kaip ir patvirtinimui.

8. 2019.04.17 23:07 (prieš 1 mėn.)

lavala parašė:
    Gydytoja superine, tikras profas savo srityje, reikia dziaugtis, kad pas ja papuole. Pas ja mokosi kiti gydytojai, kaip tik buvau papuolusi, per mokymus.

Vvt pas ja gal daretes?

9. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.17 23:10 (prieš 1 mėn.)

Basigi parašė:
    Vvt pas ja gal daretes?

Taip, du kartus.

10. 2019.04.17 23:17 (prieš 1 mėn.)

lavala parašė:
    Taip, du kartus.

Per kur registravotes? Gal tiesiogiai kontaktavot? Ar po echo iskart siunte?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras