Genetiniai tyrimai nėštumo metu

Genetiniai tyrimai nėštumo metu atliekami siekiant nustatyti, ar būsimas kūdikis neturi genetinių ligų. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.17 23:25 (prieš 1 mėn.)

Basigi parašė:
    Per kur registravotes? Gal tiesiogiai kontaktavot? Ar po echo iskart siunte?

As registravausi klinikose planiskai, del amziaus. Pirmą kartą, dare nes prisca buvo bloga, o dabar dariau savo noru. Jus nepanikuokit, nepaliks bet kaip si gydytoja jusu. Jei bus blogai giebs ji jus, ir padarys visus įmanomus tyrimus , kad butu 100% aisku. Bet manau, kad dabar daro prisca , kad isitikinti, jog yra gerai. Aparatura pas juos be proto gera, jie mato daug, tik ne viska komentuoja.
    Man blogus priscos atsakymus pranese po 2 dienu. Niekas nelaukia jei negerai.

2. 2019.04.18 08:45 (prieš 1 mėn.)

lavala parašė:
    As registravausi klinikose planiskai, del amziaus. Pirmą kartą, dare nes prisca buvo bloga, o dabar dariau savo noru. Jus nepanikuokit, nepaliks bet kaip si gydytoj…

Savo noru registruojantis ilgai laukt reikejo vizito? Kaina apie 300?
    Va siandien kaip tik antra diena. Tikiuosi bent iki svenciu atsakymu sulaukti...

3. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.18 09:05 (prieš 1 mėn.)

Basigi parašė:
    Savo noru registruojantis ilgai laukt reikejo vizito? Kaina apie 300?
    Va siandien kaip tik antra diena. Tikiuosi bent iki svenciu atsakymu sulaukti...

As laukiau apie menesi pirmo vizito. O paskui jau vvt tyrimui pati gydytoja uzregistravo. Man nemokami buvo.

4. 2019.04.18 09:27 (prieš 1 mėn.)

lavala parašė:
    As laukiau apie menesi pirmo vizito. O paskui jau vvt tyrimui pati gydytoja uzregistravo. Man nemokami buvo.

Supratau. Siaip noreciau vistiek pasidaryt tyrima, bet pas sia daktare. O ir laukt menesio neturiu jau kada. O jei atsakymai nebus blogi, tai ji ir neskambins man. O kintaktu jos neturiu. Klinika nebus suinteresuota jos kontaktus dalint ar sujunginet ne del ju klinikos reikalu... nu zodziu... matyt gyvenimas sudelios tolimesne eiga

5. 2019.04.20 12:14 (prieš 4 sav.)

Vakar buvau pas gine. Ehoskopas parode pilnas 8 savaites. Siuntimo genetiniam tyrimui negavau, nes nera jokiu indikaciju. Amzius 33m . Bet gyditoja patare jog jei norisi uzsiregistruociau Kauno klinikose pas genetike ehoskopiniam tyrimui. Gal kam teko darytis mokamai? Gal zinot kiek kainuoja?

6. 1 m. 3 mėn.

2019.04.20 15:14 (prieš 4 sav.)

Asvija parašė:
    Vakar buvau pas gine. Ehoskopas parode pilnas 8 savaites. Siuntimo genetiniam tyrimui negavau, nes nera jokiu indikaciju. Amzius 33m . Bet gyditoja patare jog jei n…

Kaip keista, maniske per pirma 4 - 5 sav vizita iskart dave nr i klinikas prisiregistruot. Gruodi buvo pirmas nestumas ir metai 31.

7. 2019.04.22 09:28 (prieš 4 sav.)

Kurios lankotės Kauno klinikose, pas ką buvote?

8. Mėta 6 m. 2 mėn.
    Kasparas 12 m. 6 mėn.

2019.04.22 09:56 (prieš 4 sav.)

Nidusia parašė:
    Kurios lankotės Kauno klinikose, pas ką buvote?

As. Buvau pas Machtejeviene.

1
  9. Atėnė 11 m. 5 mėn.

2019.04.22 12:03 (prieš 3 sav.)

lavala parašė:
    As. Buvau pas Machtejeviene.

As ir

10. 2019.04.22 12:25 (prieš 3 sav.)

Visą mėnesį laukt, kol prieisi 😐

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras