HeartOfTheOcean parašė:
Tai tą gliukozės gėrimą taip ar taip turbūt reikės daryti kai bus 20+ savaičių, tiesiog nenoriu, kad paskui dėl šitos diagnozės kažkaip gimdimo eiga būtų kitokia ar…
Ne, gliukozės jau nebereiks gerti, jeigu pradžioje įrašo diagnozę taip ir lieka, jeigu rez bus geri, insulino neskirs tada eiga bus įprasta tik vaikui gimus jam ims kraują kelis kartus tirti gliukoze.









