Harpija parašė:
Man viena gydytoja leido stebeti 2sav, tada buvau pas kita kuri leido dar 2sav stebeti, dabar esu 18sav ir paskutines dvi savaites jau telpu i normas. Man siek tiek…
Aš irgi gavau tokias pat rekomendacijas dėl rytinio matavimo, nors pas endo lankausi Kauno Klinikose: "Atsikelti, nusiprausti, matuotis". Su pirmu nėštumu, vos ne lovoj matuodavausi, dėl to visi virš normos būdavo. Dabar visko būna, be to, ir insulino neskuba dar skirti, kai prieš tai jau vos ne 12 savaitę pradėjau leistis. Kiek esu skaičiusi, organizmui reikia labai daug energijos atsibusti, dėl to iškart pabudus gliukozė gali būti pakilusi.









