Gestacinis diabetas (nėščiųjų diabetas)

Gestaciniu diabetu susergama, kai nėštumo hormonai sutrikdo insulino gamybą ir jo dalyvavimą medžiagų apykaitoje. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.01.20 19:35 (prieš 4 sav.)

Karolise parašė:
    Man ir žinok yra taip buvę. Kažkada spec ir colos išgėriau 0.3l ir 5.6 buvo 🤷‍♀️ o kitą kartą atrodo valgai "normaliai" ir žymiai aukštesni skaičiai.. nors ir visad…

Reikejo... tiesiog visad is kaires rankos matuodavau, cia pirmas matavimas is kaires. Galvojau gal tai itakojo bet po vakarienes vel 4,6...zoodziu,mistika

1
  2. Estrėja 1 m. 11 mėn.
    2 m. 8 mėn.

2019.01.21 10:14 (prieš 3 sav.)

Reemigrante parašė:
    Suvalgiau 3 avizinius selgos sausainiys, tada avizine kose su brokoliu ir cukrus 6,4

Vakar vakarienei ir blyno kurio negalima ir sumustini dar sausaini nju galvoju ryta bus uzkiles bet pasimatuoju 4.8, sausainius avizinius valgau lyg nieko ,tik nedideliais kiekiais 2,3 kokius po valgio buna,laukiu pas endokrinologus su atsakymais ziuresiu ka pasakys

3. 2019.01.21 10:35 (prieš 3 sav.)

Meja... parašė:
    Vakar vakarienei ir blyno kurio negalima ir sumustini dar sausaini nju galvoju ryta bus uzkiles bet pasimatuoju 4.8, sausainius avizinius valgau lyg nieko ,tik nedi…

Parasykit kaip sekesi...

4. Estrėja 1 m. 11 mėn.
    2 m. 8 mėn.

2019.01.21 11:52 (prieš 3 sav.)

Na va po atsakymu paliko sita dieta ir sake karts nuo marto pasimatuot tik rytais jai 3kart is eiles lipsiu is rybu tada pasirodyt viena tik virsijas buvo pacia pirma diena kai vakare buvau prisivalgius saldaus nes tada dar ketonu buvo tai reikejo juos kuo greiciau pasalint o jau buvau persigandus kad teks insulina leist nes klinikose kiek supratau nemazai mamyciu kviete i kabineta jau insulinui ;/

5. Estrėja 1 m. 11 mėn.
    2 m. 8 mėn.

2019.01.21 11:53 (prieš 3 sav.)

Ir svarbiausia nebadauti nes tada uzkils ketonai o ketonai dar blogiau nei cukrus. Tik va kiek daktaru tiek nuomuoniu sitas gyd sako riba nevalgius 5.1 ,o pries tai sesute sake 5.3 tai nesuprasi...

6. 2019.01.21 11:55 (prieš 3 sav.)

Meja... parašė:
    Na va po atsakymu paliko sita dieta ir sake karts nuo marto pasimatuot tik rytais jai 3kart is eiles lipsiu is rybu tada pasirodyt viena tik virsijas buvo pac…

Klinikose jie lb suintetesuoti skirti insulina. Gal priedus gauna ji paskyre. Nzn. Nors ir teigia, kad dozes kaip naujagimiams...

1
  7. Broliukas 6 d.

2019.01.21 12:28 (prieš 3 sav.)

Reemigrante parašė:
    Klinikose jie lb suintetesuoti skirti insulina. Gal priedus gauna ji paskyre. Nzn. Nors ir teigia, kad dozes kaip naujagimiams...

As labiau sakyciau kad tyrimus daro mums to nezinant nes ka ten tas insulinas kainuoja centus, bet va juosteles jau manau naudingas reikalas

2
  8. 2019.01.21 13:05 (prieš 3 sav.)

undinellee parašė:
    As labiau sakyciau kad tyrimus daro mums to nezinant nes ka ten tas insulinas kainuoja centus, bet va juosteles jau manau naudingas reikalas

Insulinas lb daug kainuoja. Valstybė 100% kompensuoja, tai ir nežinot kokia tikra jų kaina. Juostelės irgi nepigios, bet insulino kaina didesnė.

1
  9. 2019.01.21 13:11 (prieš 3 sav.)

lycaste parašė:
    Insulinas lb daug kainuoja. Valstybė 100% kompensuoja, tai ir nežinot kokia tikra jų kaina. Juostelės irgi nepigios, bet insulino kaina didesnė.

Man klinikose pasakė, kad kompensuoja du insulinus nėščiosiom, bet jie nėra pilnai ištirti. O yra kitas pilnai ištirtas, bet jo nekompensuoja.. tai kurį rinksitės jei reiks?!? 😁 man ir klinikose keista.. ir sesutė sakė iki 5.3. Petrenko iki 5.1. O dar kitas gyd berods Tadas vardu 5.1-5.2. Ten tikrai kažkaip keistai. Ir Petrenko man iškart rėkė, kad insulinas. O va su dieta nereikia kol kas insulino 🤷‍♀️

10. 2019.01.21 13:13 (prieš 3 sav.)

lycaste parašė:

O insulinas tas mėnesiui man sakė gautųs apie 12eur, tas "ištirtas". Tai juostelės brangiau gaunas mėnesiui. Aš dar užmečiau gydytojui, sakau kažkam neblogas verslas su juostelėm.. o jis sako, nu ką.. nieko mes nepadarysim 🙄

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras