Gestacinis diabetas (nėščiųjų diabetas)

Gestaciniu diabetu susergama, kai nėštumo hormonai sutrikdo insulino gamybą ir jo dalyvavimą medžiagų apykaitoje. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.01.21 23:32 (prieš 4 mėn.)

Turėjau. Gavau siuntima pas endokrinologe. Reikejo tikrintis cukru su aparaciuku 3 kartus per dieną, susireguliavau mitybą, ir viskas buvo gerai. Jei dieta nepadeda,tada skiria insulina.

2. Angeliukas 1 m. 3 mėn.
    Angeliukas 3 m. 1 mėn.
    10 m. 11 mėn.

2019.01.22 18:18 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, noriu pasiklausti ar einant pas ginekologą apžiūrai turi kiekvieną vizitą imti kraujo tyrimą, dėl cukraus kiekio kraujyje?
    Nes tyrimas darytas 10 savaitę ir viskas.
    Dabar mokamus tik pasidariau vitaminų, dar paėmė dėl kepenų fermentų, žiūriu bendro ir nepadarė.

3. 2019.01.22 20:46 (prieš 4 mėn.)

Tildė parašė:
    Sveikos, noriu pasiklausti ar einant pas ginekologą apžiūrai turi kiekvieną vizitą imti kraujo tyrimą, dėl cukraus kiekio kraujyje?

Man bendrą ką tik darė, bet jame nedarė gliukozės nevalgius..

4. 2019.01.22 23:12 (prieš 4 mėn.)

lycaste parašė:
    Man bendrą ką tik darė, bet jame nedarė gliukozės nevalgius..

Man taip pat.

5. 2019.01.23 09:29 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, idomi jusu nuomone kaip darytumet 😊
    Vakar po vakarienes cukrus ok buvo, sakau suvalgysiu ledu ir tuo paciu paekspermentuosiu. Po kiek laiko pasimatavau cukru, viskas ok. Ryte irgi ok buvo. Tai tokiu atveju sau leistumet dazniau pasmaliziauti ledais ar visgi susilaikytumet?
    As pati tai linkstu susilaikyt, nes man vistiek atrodo kad viskas vaikuciui nueina. 😞

1
  6. 2019.01.23 09:34 (prieš 4 mėn.)

Gin. parašė:
    Vakar po vakarienes cukrus ok buvo, sakau suvalgysiu ledu ir tuo paciu paekspermen…

Kartais leisciau. O jei rodykliai nevirsyja, tai mazyliui nieko nenueina. Paciai nestumo gale, skaiciukai mano mazesni tapo, nors valgiau kaip ir anksciau matuodamasi, tai dar uzklausiau gydytojos, ar tai nereiskia kad vaikelio kasa perima darba, del to mazesni skaiciai. Patikino kad tikrai nereiskia. Matyt tiesiog hormonai keiciasi ir organizmas geriau susitvarko

1
  7. 2019.01.23 09:54 (prieš 4 mėn.)

bitteriuska parašė:
    Kartais leisciau. O jei rodykliai nevirsyja, tai mazyliui nieko nenueina. Paciai nestumo gale, skaiciukai mano mazesni tapo, nors valgiau kaip ir anksciau matuodama…

Aciu. As vat pamirsau paklausti saviskes endo apie tai, ar vaikelis vistiek apkraunamas, tai dabar zinosiu, kad nepergyvent 😊😊

8. 2019.01.23 09:58 (prieš 4 mėn.)

Gin. parašė:
    Vakar po vakarienes cukrus ok buvo, sakau suvalgysiu ledu ir tuo paciu paekspermen…

O as nuo daznumo susilaikyciau, bet tik del saves ir kg augimo 🤭

9. V 7 m. 11 mėn.

2019.01.23 09:59 (prieš 4 mėn.)

šiandien po pietų einu pas ginę ir ji prieš vizitą liepė pasidaryti gliukozės tyrimą iš piršto poliklinikos laboratorijoje, tai labai įdomu koks rezultatas bus
    ryte tik atsikėlus pasimatavau su aparačiuku ir buvo 4,9, kol susiruošiau, suvaikščiojau iki poliklinikos ir atgal praėjo apie 45 min, grįžus pasimatavau ir rodė 5,4, tai va įdomu kokie bus rezultatai laboratorijos ir vat įdomus toks visai nemažas skirtumas nepilnos valandos bėgyje ...

10. 2019.01.23 10:32 (prieš 4 mėn.)

Gin. parašė:

Va klinikose, kai davė nurodymus mitybos, per dieną šiuos du dalykus galima suvalgyt. Ledai turi būti grietininiai, be šokolado gabaliukų, glajų ir tt.. tai aš visada kameroj jų turiu ir kai labai noriu suvalgau tai tarkim per dieną iš tų dalykų galima = 1 stikl kefyro ir 1 ledas ir tt. Tikiuosi supratot, ką norėjau paaiškint 😁

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras