Gestacinis diabetas (nėščiųjų diabetas) (Archyvas iki 2019.06.04)

Gestaciniu diabetu susergama, kai nėštumo hormonai sutrikdo insulino gamybą ir jo dalyvavimą medžiagų apykaitoje. Skaityti visą straipsnį
  1. 2019.03.21 18:47 (prieš 4 mėn.)

Mergytexx24 parašė:
    Na kaip merginos sekasi su dieta? kaip rezultatai?

mano sian po ankstyvos vakarienes (virtu bulviu ir varskes kukuliai + keli mazi sokoladukai) pakilo iki 5.7... retai kada tokius skaicius siaip matau... tai jau iki miego valgysiu tik salotas su lasisa

2. 2019.03.21 18:54 (prieš 4 mėn.)

Na bet cia nera labai daug jei riba iki 6,7?

3. 2019.03.21 18:54 (prieš 4 mėn.)

Rasa78 parašė:
    10 vv dar nesileidau, nes man ir 8 dabar užtenka. Prieš insuliną rytinis cukrus būdavo 6.0

Ai tai jums čia ilgo veikimo, man paskirtas trumpo veikimo 3 kartus dienoje, šiek tiek kitokia situacija.

4. 2019.03.21 18:54 (prieš 4 mėn.)

julchen parašė:
    mano sian po ankstyvos vakarienes (virtu bulviu ir varskes kukuliai + keli mazi sokoladukai) pakilo iki 5.7... retai kada tokius skaicius siaip matau... tai jau iki…

Čia visiškai normalus cukrus

1
  5. 2019.03.21 19:00 (prieš 4 mėn.)

suprantu kad normalus, auksciau nelabai ir pakyla... po truputi leidziu sau vis daugiau kazkokiu iprastu produktu suvalgyti, bet labai drastiskai bijau eksperimentuoti... nes pvz kol nezinojau kad man diabetas vakarais koki 0.5 kg vynuogiu viena po kitos per vakara ir suvalgydavau, idomu koks butu cukrus po tokio kiekio uogu :/

6. 2019.03.21 19:19 (prieš 4 mėn.)

Sveikos tos kurios insuliną leidžiates tai kiek suprantu kad jei skyrė tai visa nėštumą turėsiu leistis insuliną ar nebūtinai? Ar gali po kažkiek laiko nutraukti ji?

7. 2019.03.21 19:26 (prieš 4 mėn.)

julchen parašė:
    mano sian po ankstyvos vakarienes (virtu bulviu ir varskes kukuliai + keli mazi sokoladukai) pakilo iki 5.7... retai kada tokius skaicius siaip matau... tai jau iki…

Tai jei tokie geri skaičiai, nesuprantu kam draust sau valgyt ir valgyt tik salotas?! Nebent patinka 🤷‍♀️ juk nustatyta norma 6.7 medicinoj saugi yra. Kam savo normą įsivedinėt 🤦‍♀️ juk tam ir yra stebėjimas, matom kad telpam iki 6.7, reiškia viskas ok. Viršijam 6.7, tada to nevalgom, keičiam, galvojam 🤷‍♀️ nekankinkit savęs taip 🤗😉

3
  8. 2019.03.21 19:30 (prieš 4 mėn.)

vilma s parašė:
    Sveikos tos kurios insuliną leidžiates tai kiek suprantu kad jei skyrė tai visa nėštumą turėsiu leistis insuliną ar nebūtinai? Ar gali po kažkiek laiko nutraukti ji…

Nujaučiu, kad visą reiks 🙄 nes kaip tik vėliau nuo 24sav kažkas ten būna ir dėl to tas tyrimas tokiu metu daromas visom 🤦‍♀️

9. 2019.03.21 19:37 (prieš 4 mėn.)

Karolise parašė:
    Nujaučiu, kad visą reiks 🙄 nes kaip tik vėliau nuo 24sav kažkas ten būna ir dėl to tas tyrimas tokiu metu daromas visom 🤦‍♀️

Koks tyrimas?

10. 2019.03.21 19:38 (prieš 4 mėn.)

Karolise parašė:
    Tai jei tokie geri skaičiai, nesuprantu kam draust sau valgyt ir valgyt tik salotas?! Nebent patinka 🤷‍♀️ juk nustatyta norma 6.7 medicinoj saugi yra. Kam savo norm…

hmm o as salotas megstu ir labai daznai valgau mano anksciau siek tiek kitokia maisto dienotvarke buvo ir as prie jos nenoreciau grizti... valgydavau sociausiai vakare, ypac visokius miltinius ir saldzius dalykus, vaisius ir t.t. o dabar apvertus atvirksciai, skaiciai puikus nors nzn kokie butu buve maitinantis iprastai

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.