Gestacinis diabetas (nėščiųjų diabetas)

Gestaciniu diabetu susergama, kai nėštumo hormonai sutrikdo insulino gamybą ir jo dalyvavimą medžiagų apykaitoje. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.03.26 10:44 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:
    Super kad ir jus paleido 🙂 as siandien vaziuoju i mazyli konsultacijai, pasiklausiu del gimdymo ir panasiai, nu nes as taip nenoriu klinikose gimdyt o antra ligonin…

O jūs mažylį ir lankotės nėštumo metu? Ar čia į echo užsirašėt? Lauksiu žinių ar pas juos galima gimdyt jeigu gd tik su dieta 🙂

2. 2019.03.26 12:27 (prieš 1 mėn.)

blandynka parašė:
    O jūs mažylį ir lankotės nėštumo metu? Ar čia į echo užsirašėt? Lauksiu žinių ar pas juos galima gimdyt jeigu gd tik su dieta 🙂

Kiek as zinau,galima. Bet irgi laukiu ziniu is honeymoney ryt dar kaip tik einu pas savo gyd,kuri Mazylyje dirba,tai dar ir jos paklausiu

1
  3. 2019.03.26 13:19 (prieš 1 mėn.)

Margo parašė:

Ačiū

4. 2019.03.26 14:10 (prieš 1 mėn.)

Na as jau po konsultacijos mazylyje 🙂 tai jie priimineja gimdymus su gd sake vos ne kas antra tokia atvaziuoja, net akusere buvau sutikus tai irgi sake kad priima, o daktare sake priima net ir su profilaktinem dozem insulino. Paziurejo echoakopu tai mum siandien 35+1 sav ir mano vyrukas sveria 3134 gr per 3 sav beveik 1 kg priaugo 🤷 tai sake toks i stambesne puse vaikas, bet siaip viskas gerai. Tai kazkaip dabar bijau kad nebutu 4 kg leliukas nes pati esu maza ir jau dukryte sunkokai gimdziau o gime 3628 🙂
    Siaip nesilankau mazyli tai privaciai susitariau su daktare pasikonsultuot 🙂

1
  5. 2019.03.26 14:44 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:
    Na as jau po konsultacijos mazylyje 🙂 tai jie priimineja gimdymus su gd sake vos ne kas antra tokia atvaziuoja, net akusere buvau sutikus tai irgi sake kad priima, …

Super žinios dėl gimdymo mažylyje su gd 😉

1
  6. 2019.03.26 15:01 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:
    Na as jau po konsultacijos mazylyje 🙂 tai jie priimineja gimdymus su gd sake vos ne kas antra tokia atvaziuoja, net akusere buvau sutikus tai irgi sake kad priima, …

Paklausiau pas geguziukus,radau atsakymus cia tai smagu,kad viskas gerai,o del to dydžio jums jau antras,vis tiek jau lengviau dazniausiai buna,kad ir didesnis. Juk buna 4kg pakankamai lenhvai pagimdo ir be jokiu komplikaciju,o kitai ir 3kg nesiseka isstumti ir visa suplysta. Svarbiausia dabar kad viskas gerai,nera jokiu gd pasekmiu pozymiu beje gal kartais klauset kaip su pernesiojimu? Leis ar termino diena guldys?

7. 2019.03.26 15:08 (prieš 1 mėn.)

shypsenyte parašė:
    Paklausiau pas geguziukus,radau atsakymus cia tai smagu,kad viskas gerai,o del to dydžio jums jau antras,vis tiek jau lengviau dazniausiai buna,kad ir didesnis. …

Jo krtais tie putluciai maziau zalos mamai pridaro gimdami nei mazuliukai iki 3 kg 🙂 o va sito nepaklausiau del pernesiojimo 😄 bet as dar balandzio 9 eisiu i mazyli, sake nores vel echo pasiziuret tai reik nepamirst paklaust del pernesiojimo 🙂

8. 2019.03.26 15:10 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:
    Jo krtais tie putluciai maziau zalos mamai pridaro gimdami nei mazuliukai iki 3 kg 🙂 o va sito nepaklausiau del pernesiojimo 😄 bet as dar balandzio 9 eisiu i mazyl…

As jei tik nepamirsiu ryt saviskes pasiklausiu. Beje pas koki gyd buvot?

9. Sūnelis 6 m. 4 mėn.
    Dukrytė 10 m. 1 mėn.

2019.03.26 15:11 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Aš dar laukiu vizito pas gydytojus, tad vis dar daug klausimų kyla. Kiek leidžiat užkilt cukrui? Šiandien leidau sau suvalgyt pievagrybių sriubos ir žuvies kotetų su bulvėm. Po valandos cukrus 6,7 (jau kaip ir per daug?) Dabar matuosiu po 2 val. Iki kokios normos jūs sau leidžiat užkilt ir nuo kada jau kontroliuojat?

10. 2019.03.26 15:14 (prieš 1 mėn.)

honeymoney parašė:

o nesake kiek vandenu? pagal laika kaip suprantu virsija svoris? as jums taip nuo pat pradziu buvo kad didesnis vaikutis?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras