Gestacinis diabetas (nėščiųjų diabetas)

Gestaciniu diabetu susergama, kai nėštumo hormonai sutrikdo insulino gamybą ir jo dalyvavimą medžiagų apykaitoje. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.05.15 15:56 (prieš 4 d.)

piktuke parašė:
    Galvojau taip dažnai į pabaigą stebi tik su insulinu

Na diabetas tai tas pats, o stebi ne mane o vaisiu ir jo augima

1
  2. 2019.05.15 16:53 (prieš 4 d.)

E-ienė parašė:
    Na diabetas tai tas pats, o stebi ne mane o vaisiu ir jo augima

Man tai nėra tas pats diabetas, kai visa nėštumo eiga normali, jokių pakitimų, leliukas irgi auga pagal "normas", jokių medikamentų, bet čia tik mano nuomonė tiesiog kyla daug klausimų kodėl

3. 2019.05.15 16:58 (prieš 4 d.)

piktuke parašė:
    Man tai nėra tas pats diabetas, kai visa nėštumo eiga normali, jokių pakitimų, leliukas irgi auga pagal "normas", jokių medikamentų, bet čia tik mano nuomonė ties…

Nu tai vistiek mityba reik priziuret, man irgi viskas gerai, bet jei atsipalaiduosiu tai nebus gerai kaip sakant diagnoze irasyta ir mes jos pakeist negalim, o kad dazniau ziuri tai as asmeniskai tik uz o del skatinimo tai faktas, kad galima pasigincyt, nes mes susitvarkom su dieta ir jei ner didelis vaikas ner tikslo krapstyt pries jo valia

4. 2019.05.15 17:08 (prieš 4 d.)

E-ienė parašė:
    Nu tai vistiek mityba reik priziuret, man irgi viskas gerai, bet jei atsipalaiduosiu tai nebus gerai kaip sakant diagnoze irasyta ir mes jos pakeist negalim, o k…

Tai man tik tas krapstymas anksčiau laiko ir nepatinka, stebi tegu stebi, nu bet jei viskas tvarkoj tai kam kištis

5. Dovydas 7 m. 1 mėn.

2019.05.15 17:16 (prieš 4 d.)

piktuke parašė:
    Tai man tik tas krapstymas anksčiau laiko ir nepatinka, stebi tegu stebi, nu bet jei viskas tvarkoj tai kam kištis

Man irgi keista kai GD be insulino, vaikas normos ribose, o dar svarstymai kažkokie dėl klinikų... Nu bet yra kaip yra. Va man insulinas prieš naktį,paskutinis echo rodė gan didelio svorio vaikutį, ir pilvelio apimtis dviem savaitėms didesnė buvo negul kitų kūnelio dalių dydis tuo momentu... vistiek liepė pasirodyti tik 34 nėštumo savaitę (gavau vizitą 35 sav.). Ir tada sake bus rekomendacijos gimdymui. Buvau klinikose pas Ramonienė. Kita vizitą gavau tik pas Jarzemskiene. Tai aš išvis esu pasimetusi kaip bus vėliau viskas. Šiaip viskas normaliai, tik man galvosūkis kur vaiką reikės palikti, jei lieps kokia 38 sav vėl atvažiuoti ir guldys, nes su vyro darbais suderinti katastrofa!... Jau nekalbu apie natūralaus gimdymo prasidejima bet kada. Kur vaiką dėti?

6. 2019.05.15 17:22 (prieš 4 d.)

Talyja parašė:
    Man irgi keista kai GD be insulino, vaikas normos ribose, o dar svarstymai kažkokie dėl klinikų... Nu bet yra kaip yra. Va man insulinas prieš naktį,paskutinis echo…

Pas gimines kaimynu gal draugisku turit

7. 2019.05.16 07:03 (prieš 3 d.)

Labas mamos! Nu gi pasidxiaugt noriu. Pirma karta nuo velyku atsikelus ryte cukrus normalus! Galu gale atradau doze. NET 31 vnt!!!! Kiek jus leidziates nakciai?

8. 2019.05.16 07:11 (prieš 3 d.)

Boruzele0314 parašė:
    Labas mamos! Nu gi pasidxiaugt noriu. Pirma karta nuo velyku atsikelus ryte cukrus normalus! Galu gale atradau doze. NET 31 vnt!!!! Kiek jus leidziates nakciai?

As dar kolkas 6 vnt tai daaaaar gaudau paziuresim kaip bus vakar pries miega ir insulina bivo 4.4 cukraus tai pazesiu tuoj ka rytas rodys uzcukrejau ar nea

9. 2019.05.16 07:34 (prieš 3 d.)

Boruzele0314 parašė:

Iki keliu mol pas jus gydytoja skaito,kad jau normalu? Kas kiek laiko ir po kiek vnt didinot insulina? Man po padidinimo per tris dienas cukrus toks 1a d. 5.4 2d.5.6 3d.5.3 tai realiai siandien vakare tureciau didintis 2 vnt. Man reik kas tris dienas didint po 2 vnt. Cukrus turetu but nuo 4-5.2 mol...

10. 2019.05.16 07:47 (prieš 3 d.)

O gal kuri žinot, kiek kartų cukrinukėm priklauso apsilankymų pas 3 lygio ginekologę?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras