Gimdos kaklelio konizacija

Komentuoti
  1. 2019.06.07 10:28 (prieš 1 mėn.)

uogyytė parašė:
    Isimkite. Jau vakar vakare reikejo isimti.

Išsiėmiau vakar, bet bijojau, kad negerai padariau. Nes po to juodavo akyse, svaigo galva, ausim nebegirdėjau normaliai, zvimbė ištisai. Po pusvalandžio pagerėjo. Kažkaip labai negera buvo.

2. 2019.06.07 10:43 (prieš 1 mėn.)

EditaS parašė:
    Išsiėmiau vakar, bet bijojau, kad negerai padariau. Nes po to juodavo akyse, svaigo galva, ausim nebegirdėjau normaliai, zvimbė ištisai. Po pusvalandžio pagerėjo. K…

Nemanau kad nuo tos skareles jum taip buvo, gal greiciau nuo narkozes. Ta skarele ideda kad kraujavima pristabdytu ji visa jodu buna sutepta.

3. 2019.06.07 11:13 (prieš 1 mėn.)

Man dejo kaip kempinele tokia ir sake pati istirps, nieko traukt nereikia! O kas cia per skarele?

4. 2019.06.07 11:27 (prieš 1 mėn.)

MMila parašė:
    Man dejo kaip kempinele tokia ir sake pati istirps, nieko traukt nereikia! O kas cia per skarele?

Buvo toks kaip medžiagos/merliaus nemažas gabalas. Tokia storesnė medžiaga. Ir jo buvo visa juoduota.
    Man narkozę ne pilną darė, o tik kaklelio, sakot taip suveikia ir po tokios narkozės?
    Gerai, kad ne iš karto taip buvo, nes dieną dar ir su mašina važinėjau.

5. 2019.06.07 14:44 (prieš 1 mėn.)

uogyytė parašė:
    Nemanau kad nuo tos skareles jum taip buvo, gal greiciau nuo narkozes. Ta skarele ideda kad kraujavima pristabdytu ji visa jodu buna sutepta.

Vau! Nesiojat vis dar kukuli o taip pergyvenot :*dziaugiuosi

6. 2019.06.07 15:09 (prieš 1 mėn.)

Mane buvo nugazdine po konizacijos del nestumo ir gimdymo,bet pirma isnesiojau iki galo ir pagimdziau pati kaklelis puikiai atlaike,po gimdymo vel atsirado raudona deme kuria vis tikrino,bet nieko blogo joje nerado,tai su tokiu kakleliu vel pastojau kolkas irgi gerai nesiojasi dvynukai.

7. 2019.06.07 15:21 (prieš 1 mėn.)

katinko93 parašė:
    Mane buvo nugazdine po konizacijos del nestumo ir gimdymo,bet pirma isnesiojau iki galo ir pagimdziau pati kaklelis puikiai atlaike,po gimdymo vel atsirado raudona …

Saunu!!!

8. 2019.06.07 15:55 (prieš 1 mėn.)

Vetgirl parašė:
    Vau! Nesiojat vis dar kukuli o taip pergyvenot :*dziaugiuosi

Dabar jau pradedu galvoti gal teks pernesiot 😂

katinko93 parašė:
    Mane buvo nugazdine po konizacijos del nestumo ir gimdymo,bet pirma isnesiojau iki galo ir pagimdziau pati kaklelis puikiai atlaike,po gimdymo vel atsirado raudona …

Kaip smagu dvynukai! 😉

9. 2019.06.07 16:19 (prieš 1 mėn.)

uogyytė parašė:
    Dabar jau pradedu galvoti gal teks pernesiot 😂

Taip labai smagu tik svarbu toliau viskas gerai butu:))) as atsimenu pirma dukryte virs termino isnesiojau atsimenu buvo vasario 24 terminas gimem vasario 27

10. 2019.06.07 16:41 (prieš 1 mėn.)

katinko93 parašė:
    Taip labai smagu tik svarbu toliau viskas gerai butu:))) as atsimenu pirma dukryte virs termino isnesiojau atsimenu buvo vasario 24 terminas gimem vasario 27

Jus daretes konizacija ir pastojot su dvinukais Po konizacijos?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras