Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra UK, Anglijoje

Komentuoti
  1. 2017.06.03 08:38 (prieš 2 m.)

Gal kas zinote?iki keliu savaiciu uk daro isvalyma jei vaisiui nustatytas 99%dauno sindromas,nusprendem negimdyti,nes greiciausei net gimes neisgyventu.

2. 2017.06.03 10:02 (prieš 2 m.)

Otilij parašė:
    Gal kas zinote?iki keliu savaiciu uk daro isvalyma jei vaisiui nustatytas 99%dauno sindromas,nusprendem negimsyti,nes greiciausei net gimes neisgyventu

Atsakyti negaliu, bet užjaučiu ir stiprybės jums.

3. 2017.06.03 11:04 (prieš 2 m.)

Gėriau ir aš aspiriną,tik gerokai ilgiau nei iki 12 sav. Tiksliai nepamenu kiek,bet regis iki 30 sav. Irgi skyrė,kad mažiukas būtų aprūpintas deguonimi pakankamai. Tik ten buvo maišytas aspirinas plius magnis.

4. 2017.06.03 12:45 (prieš 2 m.)

Sunflower_sky parašė:
    Gėriau ir aš aspiriną,tik gerokai ilgiau nei iki 12 sav. Tiksliai nepamenu kiek,bet regis iki 30 sav. Irgi skyrė,kad mažiukas būtų aprūpintas deguonimi pakankamai. …

Skambinsiu siandien i Baltic Clinic Renatai Karalienei, ja jau pazystu, ji ir nustate nesivystancius. Nesiu tyrimus ir ziuresiu ka sakys. O GP bandysiu kazkaip irgi minti kelius... Tikiuosi kad nepraleis pro pirstus mano gautu rezultatu ir suteiks pagalba... Nes su mano dvejais nestumais jau aiskiai buvo matyti kad vystosi ne pagal laika, kad kas kadt nuejus skanui rodydavo vis mazesni dienu skaiciu ir va pasake kad viskas cia gerai... Tai tiesiog jais nenoreiu pasitiketi ir patiketi dar viena nestuma i ju rankas... Del to esu pasimetusi ir nezinau kur ieskoti tinkamos pagalbos gyvenan svetut.

5. broliukas 3 m. 2 mėn.
    Didysis brolis 5 m. 11 mėn.

2017.06.03 18:32 (prieš 2 m.)

Otilij parašė:
    Gal kas zinote?iki keliu savaiciu uk daro isvalyma jei vaisiui nustatytas 99%dauno sindromas,nusprendem negimsyti,nes greiciausei net gimes neisgyventu

Jeigu nustatytas apsigimimas tikrai isvalyma padarys ir 20 sav. ir dar veliau. Stiprybes jusu seimai

6. 2017.06.04 19:43 (prieš 2 m.)

Otilij parašė:

Daro nors ir 9 men, bet pazistamai taip buvo ir gyme sveika mergyte. Stibrybes;((
    Mes turim kurcia mergyte tai ir tai sake jei vel bus tai galim nutraukt kada norim.

7. 2017.06.04 20:09 (prieš 2 m.)

Midved parašė:
    Daro nors ir 9 men, bet pazistamai taip buvo ir gyme sveika mergyte. Stibrybes;((
    Mes turim kurcia mergyte tai ir tai sake jei vel bus tai galim nutraukt kada norim…

Man genetini harmony tyrima padare,ir 99% yra dauno sindromas pas vaisiu,tai rekomenduoja nutraukti ir nera taip lengva man,nors labai skaudu.

8. mazoji sese 2 m. 5 mėn.
    didzioji sese 7 m. 1 mėn.

2017.06.05 00:07 (prieš 2 m.)

Otilij parašė:
    Man genetini harmony tyrima padare,ir 99% yra dauno sindromas pas vaisiu,tai rekomenduoja nutraukti ir nera taip lengva man,nors labai skaudu.

Uzuojauta, net neisivaizduoju kaip jauciates, bet kuo didziausios stiprybes ir vidines ramybes

9. 2017.06.06 11:36 (prieš 2 m.)

JJCC parašė:
    Skambinsiu siandien i Baltic Clinic Renatai Karalienei, ja jau pazystu, ji ir nustate nesivystancius. Nesiu tyrimus ir ziuresiu ka sakys. O GP bandysiu kazkaip irgi…

Mano istorija panaši, tik tiek, kad pirmas nėštumas nutrūko viešint Lietuvoje, tad anglai jo "neužskaitė", po antrojo pareiškė, kad jei dar du kartus persileisiu, tada tirs abiejų nėštumų metu vaisius irgi vis atsilikinėjo pagal vystymąsi nuo pat pradžių... pasidariau pati Lietuvoje AFS tyrimus, vienas rodiklis šiek tiek viršijo, tad, pasitarus su gydytoja (lt), nusprendžiau gerti aspiriną po 100mg. Šiandien kaip tik paskutinę tabletę išgersiu esu šventai įsitikinus, kad be aspirino nebūčiau išnešiojus iki šio laiko

Otilij parašė:

Labai užjaučiu... bet kodėl sakote, kad gimęs net neišgyvens tikriausiai?

10. 2017.06.06 12:13 (prieš 2 m.)

solitude parašė:
    Mano istorija panaši, tik tiek, kad pirmas nėštumas nutrūko viešint Lietuvoje, tad anglai jo "neužskaitė", po antrojo pareiškė, kad jei dar du kartus persileisiu, tada tirs abiejų nėštumų metu vaisius irgi vis atsilikinėjo pagal vystymąsi nuo pat pradžių... pasidariau pati Lietuvoje AFS tyrimus, vienas rodiklis šiek tiek viršijo, tad, pasitarus su gydytoja (lt), nusprendžiau gerti aspiriną po 100mg. Šiandien kaip tik paskutinę tabletę išgersiu esu šventai įsitikinus, kad be aspirino nebūčiau išnešiojus iki šio laiko

Labai dziaugiuosi uz jus o jus kiek viena diena geret aspirina? ir ar nereikia jums dar prie geriamu vaistu leistis i pilva leidziamu?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras