Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra UK, Anglijoje

Komentuoti
  1. Berniukas 6 m. 1 mėn.
    Berniukas 8 m. 1 mėn.
    Berniukas 14 m. 8 mėn.

2018.05.21 21:14 (prieš 9 mėn.)

Dupont_ parašė:
    Aš NI turiu, taipat EHIC užsisakiau, adresą taipat turiu kaip patvirtinti, tik daugiau nelabai turiu ką parodyti, Delto ir idomu ar pakaks tiek jei paprašytų, kaip …

Visa kita vyras jei dirba nesunkiai įrodys. Ypač jei nuomos sutartį turit, mokesčius mokat, tai nekils daug sunkumų.

1
  2. 2018.05.22 00:14 (prieš 9 mėn.)

Kumutuke parašė:
    Neklaidinkit, tikrai gali tekti susimoketi uz medicinine prieziura, jie sumasto patikrinti kartais ar priklauso nemokamai. As buvau gavusi laiska is ligonines, pras…

Neklaidinu, mano patirtis iš artimos aplinkos tiesiog tokia buvo. O kiek laiko gyvenote čia tuo metu, kad taip tikrino? Manęs niekas netikrina nei pirmosios laukiantis (pastojau 4mėn po atsikėlimo į UK), nei besilaukiant dabar...

3. 2018.05.22 01:30 (prieš 9 mėn.)

Gal žinote, kodel norint užsisakyti EHIC išmeta tokia žinute:
    We were unable to process your application because all of the applicants have valid European Health Insurance Cards.
    dėję bet anksciau korteles neturėjau, na bent jau kuri galiotų..

4. 2018.05.22 11:11 (prieš 9 mėn.)

Na aš manau kad viskas čia labai prikluso nuo daugelio dalyku taip kad kiekvienos situacija buvo labai individuali. Ką aš patarčiau daryti skaityti www.gov.uk ir viskas bus aišku. Ten informacija yra pati naujausia ir parašyta viskas labai nuosekliai kas kaip kur kada. Neužtenka tai skambinkite.

2
  5. mazoji sese 2 m. 1 sav.
    didzioji sese 6 m. 8 mėn.

2018.05.22 16:26 (prieš 9 mėn.)

Kumutuke parašė:
    Neklaidinkit, tikrai gali tekti susimoketi uz medicinine prieziura, jie sumasto patikrinti kartais ar priklauso nemokamai. As buvau gavusi laiska is ligonines, pras…

Sita ir as zinau, draugei pries 12 sav skana atsiunte forma ar priklauso nemokamas gydymas ar ne. Gal cia nuo ligonines priklauso

6. 2018.05.22 18:38 (prieš 9 mėn.)

Ingutis. parašė:
    Neklaidinu, mano patirtis iš artimos aplinkos tiesiog tokia buvo. O kiek laiko gyvenote čia tuo metu, kad taip tikrino? Manęs niekas netikrina nei pirmosios laukian…

Matyt nuo ligonines priklauso, o gal ir seip atsistiktine tvarka tikrina pacientus, nes esu girdejusi, kad kiti isgyvene nevienus metus UK gavo toki laiska as buvau irgi svieziai atvykusi ir iskart pastojau, cia tas buvo 2016metu gale ar 2017metu pradzioje

7. D. 8 m. 2 mėn.
    A. 12 m. 7 mėn.
    J. ir R. 12 m. 9 mėn.

2018.05.23 12:00 (prieš 9 mėn.)

Dupont_ parašė:
    Gal žinote, kodel norint užsisakyti EHIC išmeta tokia žinute:
    We were unable to process your application because all of the applicants have vali…

Tai jums reikia pildyt ne naujai, o kaip pratesimui, jei turit seną, reikia įrašyt numeriuką

8. 2018.05.24 19:58 (prieš 9 mėn.)

Labas visoms,gal galit padeti,vaikelis gime,gimimo liudijima issiememe.Kaip susitvarkyti ta vienkartine ismoka ar dar kas priklauso kokie pinigeliai?,kokiu dok. reiktu?Nuo ko pradeti?

9. 2018.05.28 08:57 (prieš 8 mėn.)

sveikos, noriu pasitikslinti. Isejau jau motinystes atostogu, gavaj is darbdavio laiska kad pirmas 6sav. jis mokes 90%, o likusias valstybe. Klausimas toks: ar man reikia dar kreiptis kur nors del valstybines pasalpos ar viska bus sutvarke darbdavys? is anksto aciu

10. 2018.05.28 11:11 (prieš 8 mėn.)

Dzastute parašė:
    sveikos, noriu pasitikslinti. Isejau jau motinystes atostogu, gavaj is darbdavio laiska kad pirmas 6sav. jis mokes 90%, o likusias valstybe. Klausimas toks: ar man …

Dėl likusių 30 savaičių bus sutvarkyta darbdavio, gausite po ~140£ į savaitę.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras