Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra UK, Anglijoje

Komentuoti
  1. 3 sav. 3 d.

2019.05.27 20:18 (prieš 4 sav.)

Zivilekkk parašė:
    Is asmenines patirties - pameluokit ir pavaidinkit, kad jums svaigsta galva, liejasi akyse, buvo nakti temperatura ir pan. Ankstyvo nestumo metu jie kreipia demesi …

Bet toks baisumas, skaitai lt forumus moterys 7-8 sav tyrimai visi padaryti scanai suziureti, progesteronai rasomi, aplamai kaip padeda mamytei tai issaugoti, o cia🙈jokiu vaistu nieko nereikia, ai ta nelemta paracetamoly gali kaip guma kramtyti. aciu jums😉

2. 2019.05.27 20:25 (prieš 4 sav.)

vilmutea parašė:
    Labas mergaites rasau pasiguosti, toky dziausma turejau iki vakar-laukimu, bet syrit prabudau kraujuose😢nuvykus emergency-uk, negalejome atsistebeti sita britu sist…

Žinau ta jausma, tik mano atveju sake jau vakaras tai paskambinsim ryt kada atvykti, esme tik ta, kad as atvaziauvau dienos viduryje ir del ju laukiau 5h kol atejo jau ju vadinamas vakaras ir likau nieko nepesus.

3. 7 mėn. 3 sav.

2019.05.31 19:24 (prieš 3 sav.)

Sveikute mamytes anglijoje
    Man jaunai ir nepatyrusei ir is dziaugsmo nieko nesuprantanti ir nieko nezinanti cia turiu keleta klausimu:
    1.kada apsilankyti pas gp ir izsiregistruoti pas midwife kai man dabar einama 5 savaite.
    2. Zinant cia schema ka patartumete zinau kad scana daro tik 12 ir 20 savaite
    3. Ka tureti kokius dokumentus pirma
    Karta einant pas gp??
    4. Zodziu suzinojai nesenai kad esu nescia ka jus merginos man patartumete ??
    Labai aciu jainatsakysite

4. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.05.31 19:57 (prieš 3 sav.)

Misxs parašė:
    Man jaunai ir nepatyrusei ir is dziaugsmo nieko nesuprantanti ir nieko nezinanti c…

Pas gp niekada nejau. Užtekdavo registratūroje, kad reikia mw ir ji susisiekdavo su manimi.
    Taip skanas pirmas apie 12 sav.
    Jokių dokumentų nesinesiau, žinoma aš gp turėjau ir visus duomenys buvo sistemoj.

5. 2019.05.31 23:14 (prieš 3 sav.)

Misxs parašė:
    Man jaunai ir nepatyrusei ir is dziaugsmo nieko nesuprantanti ir nieko nezinanti c…

As kai suzinojau ,jog laukiuosi nuejau tiesiai i registratuta sakau , Manau jog esu nescia tiek ir tiek laiko tada mane uzregistravo pas sesele kuri padare dar karta nestumo testa kad isitikinti, 8 nestumo savaite jau ejau pas midwife ji uzpilde nesciosios knyga ir uzregistravo 12 savaiciu scanui.

6. 2019.06.01 00:07 (prieš 3 sav.)

Misxs parašė:

O jus užsiregistravus esat poliklinikoj? Jei taip, tai bent pas mus, uzteko nueiti į registratūra ir pasakyti kad laukiuosi ir gavau appoint.
    As pirma skana gavau kai buvau 7 sav ir 3 dienu, bet del savo situacijos. O su mw susitikom 5 savaiciu nestume.
    Jei viskas gerai su sveikata tai skanai 12 sav ir 20 savaitemis. Aisku su mw susitiksit dazniau👍😊

7. 2019.06.12 13:08 (prieš 1 sav.)

avizinis_sausainis parašė:
    O jus užsiregistravus esat poliklinikoj? Jei taip, tai bent pas mus, uzteko nueiti į registratūra ir pasakyti kad laukiuosi ir gavau appoint.

Sveiki, o midwife dazniausiai priskiriama buna ligonineje kazkurioje miesto?
    Apie apsilankymus inormuoja telefonu ar siuncia laiskus i namus? Ir kaip daznai apsilankymai?
    Gyvenu uk jau keli metai, bet neturejau su gydytojais patirties visiskai iki siol, tai neisivaizduoju kaip siuo atveju sistema veikia?

8. 2019.06.12 13:44 (prieš 1 sav.)

anomism parašė:
    Sveiki, o midwife dazniausiai priskiriama buna ligonineje kazkurioje miesto?
    Apie apsilankymus inormuoja telefonu ar siuncia laiskus i namus? Ir kaip daznai a…

Midwife buna jusu artimiausiam gp.
    Appointment paskiria per kieviena apsilankyma, man buvo kas keturias savaites pasimatymas su midwife. Bet, jei nestumas reikalauja papildomos prieziurios, del kazkokiu nesklandumu, tuomet skiria pasimatymus su papildomais gydytojais, bet jau ligoninej. Jei turit klausimu, visada galit gauti papildoma appointment su midwife anksciau, tiesiog skambinat i savo gp.
    Nezinau, ar aiskiai parasiau, bet mano patirtis su abiem nestumais butent tokia. 🙂

1
  9. 2019.06.12 13:54 (prieš 1 sav.)

Pina_Colada parašė:
    Midwife buna jusu artimiausiam gp.
    Appointment paskiria per kieviena apsilankyma, man buvo kas keturias savaites pasi…

As gal truputi patikslinsiu is savo patirties - mano GP nera Midwife, tai leido rinktis kita ir appointment su Midwife siuo atveju neturejo nieko bendro su GP (pati Midwife paskirdavo sekanti, o extra reikedavo bookint specialiu nr, ne per GP). As keleta kart esu prasiusi extra, gavau ta pacia diena

1
  10. 2019.06.12 13:58 (prieš 1 sav.)

Zivilekkk parašė:
    As gal truputi patikslinsiu is savo patirties - mano GP nera Midwife, tai leido rinktis kita ir appointment su Midwife siuo atveju neturejo nieko bendro su GP (pati…

Ir taip buna? As maniau, kad visuose gp yra midwife. 🤔
    Tai tuomet jusu susitikimai su midwife vyko ligoninej ar kokiam tolimesniam gp? 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras