Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra UK, Anglijoje

Komentuoti
  1. 2019.06.12 14:00 (prieš 5 d.)

Pina_Colada parašė:
    Ir taip buna? As maniau, kad visuose gp yra midwife. 🤔
    Tai tuomet jusu susitikimai su midwife vyko ligoninej ar kokiam tolimesniam gp? 🙂

As gyvenu Londone, esu turejus 3 skirtingas GP ir ne vienoje nebuvo Midwife Man leido rinktis is kitu 2 GP, kur buvo Midwife Unit

2. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.06.12 14:12 (prieš 5 d.)

Pina_Colada parašė:
    Tai tuomet jusu susitikimai su midwife vyko ligoninej ar kokiam tolimesniam gp? 🙂

Man tik pas gp registratūroje reikedavo pasakyti, kad reik susisiekti su mw. O jos jau tada atskira politika. Vienu metu lankiausi tam pačiam health centre kur ir gp. O su mažąja visi vizitai buvo vaikų centre. O skanai kito rajono health Centre.

3. 2019.06.12 14:12 (prieš 5 d.)

Zivilekkk parašė:
    As gyvenu Londone, esu turejus 3 skirtingas GP ir ne vienoje nebuvo Midwife Man leido rinktis is kitu 2 GP, kur buvo Midwife Unit

Hm, supratau.
    Musu gp midwife atvaziuodavo is ligonines karta i savaite (kiekviena treciadieni). Tai kiekviena susitikima budavo vis kita midwife, su ta pacia turejau gal du appointmentus, tai taip idomiai. 😀

4. 2019.06.12 14:15 (prieš 5 d.)

Lūšiukė parašė:
    Man tik pas gp registratūroje reikedavo pasakyti, kad reik susisiekti su mw. O jos jau tada atskira politika. Vienu metu lankiausi tam pačiam health centre kur ir g…

Nu matot, visur kazkiek skiriasi. 🤷🏻‍♀️
    Idomi ta ju sistema. Nors as lietuvoj su ligoninem reikalu neturejus, tai negaliu palyginti. 😄

5. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.06.12 14:44 (prieš 5 d.)

Pina_Colada parašė:
    Nu matot, visur kazkiek skiriasi. 🤷🏻‍♀️
    Idomi ta ju sistema. Nors as lietuvoj su ligoninem reikalu neturejus, tai negaliu …

Tekę man net pas jas pačias vežti mažąja sverti ten tokia sistema, kad kur gauna laisvą kabinetą ten ir dirba

6. 2019.06.12 17:01 (prieš 5 d.)

Pina_Colada parašė:

Mano midwife budavo seimos centre. Tik pima susitikima suorganizavo GP, visus kitus derinom su midwife

1
  7. 2019.06.12 18:31 (prieš 5 d.)

Aciu visoms siek tiek aiskiau beje keliu savaiciu buvote kai kreipetes i GP ir susitikote su mw?
    Man kazkas ape 5 sav dar tik bet planuoju 5ieni jau keliauti pas gyd. kazkaip neramu, kad paskuj per velai pas mw pateksiu

8. 2019.06.12 18:40 (prieš 5 d.)

anomism parašė:
    Aciu visoms siek tiek aiskiau beje keliu savaiciu buvote kai kreipetes i GP ir susitikote su mw?

Nuo 12-os savaites duoda appointmenta. 🙂
    Dabar galvoju, kad berods pirmas skanas 12a savaite. Blemba, atrodo visai neseniai buvo, o jau atmintis slubuoja, senstu matyt. 😄
    Cia gal mamos patikslins.

1
  9. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.06.12 20:08 (prieš 5 d.)

anomism parašė:

Kreipiausi apie 6sav. Pirmas vizitas apie 8-9 savaite. Skanas 11-12 sav. Su mažąja tik apie 10 savaite kreipiausi, tai mw jau mane skubino greičiau ateiti. Pamenu ryte paskambino, sako ateik šiandien. Sakau negaliu. O ta, tai gal po piet gali?

1
  10. 2019.06.12 21:28 (prieš 5 d.)

Lūšiukė parašė:
    Kreipiausi apie 6sav. Pirmas vizitas apie 8-9 savaite. Skanas 11-12 sav. Su mažąja tik apie 10 savaite kreipiausi, tai mw jau mane skubino greičiau ateiti. Pamenu r…

Geras as kazkaip prisiklausius istoriju, kad cia nelabai kas skuba 🙊 siaip pati suprantu, kad pas mane dar labai mazai laiko, ano 5ienio hcg dar tik 260, bet jau kaip isgyvent greiciau noriu ta rizikingiausia laikotarpi 😶

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras