Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra Norvegijoje

Komentuoti
  1. 2019.01.18 16:56 (prieš 1 mėn.)

Nerile31 parašė:
    Del ultralyd, tai mano fastlege per kiekviena vizita paziuri, tik klausimas man, kiek jis supranta, ka mato😊 Kazkaip keista, kad seimos gydytojai cia priziuri nestu…

Labai priklauso nuo jusu fastleges, maniskis kadangi labai nekoks daktariukas, tai as einu pas jordmor apziuru, tai jin viska papasakoja, kas man idomu. Bet galbut jusu fastlege yra geresnis, tai jus galit pasirinkti pas ka jums geriau lankytis.

2. 2019.01.18 17:46 (prieš 1 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Nuo kelintos savaitės reik registruotis pas jordmor?Ar nusiunčia?

As pirma karta pasirodziau seimos daktarui 13-14 sav.tada man pasake nueit pas jordmor uzsiregistruot.dave istaigos kontaktus,adresa..

3. 2019.01.18 18:11 (prieš 1 mėn.)

Vabaliukas09 parašė:
    Nuo kelintos savaitės reik registruotis pas jordmor?Ar nusiunčia?

Mane jordmor tik nuo 16sav teprieme, iki tol sake lankytis pas fastlege

4. 2019.01.18 18:29 (prieš 1 mėn.)

Nida123 parašė:
    Mane jordmor tik nuo 16sav teprieme, iki tol sake lankytis pas fastlege

Man irgi sake, kad neturi vietos ir kad bus tik po poros sav, tai buciau nuejus daug veliau, bet as pasakiau, kad nerimauju, jog kazkas negerai, tai sekanciai dienai laika paskyre 🙂

5. Tomas 11 m. 5 mėn.

2019.01.18 19:22 (prieš 1 mėn.)

As visa nėštumą einu pas fastlege, man kai antras nėštumas tai ji sako juk ir taip zinai viska. O jordmor daro viska ka ir fastlege. Mano gyd kaskart pažiūri su echoskopu ar viskas gerai. Jei jau kazkas neaisku nusiunčia i ligonine.
    Del gimdymo tai buvome omvininge ligoninėje. Pasake kaip kas vyksta, kur eiti ir ka daryti. Parode palatas, Ir gimdymo kambari. Kuo galima naudotis saremiu metu. Tad lyg Ir viskas aisku butu, tik klausimas gimdymo diena Ar jau taip Aisku bus 😂😂

6. 2019.01.18 19:35 (prieš 1 mėn.)

Antarija parašė:
    As visa nėštumą einu pas fastlege, man kai antras nėštumas tai ji sako juk ir taip zinai viska. O jordmor daro viska ka ir fastlege. Mano gyd kaskart pažiūri su ech…

As irgi klausiau ar galima pamatyt gimdykla,palata..sake jie cia taip nedaro😊sakau,kad visur skirtingai..

7. Tomas 11 m. 5 mėn.

2019.01.18 21:41 (prieš 1 mėn.)

Skierke parašė:
    As irgi klausiau ar galima pamatyt gimdykla,palata..sake jie cia taip nedaro😊sakau,kad visur skirtingai..

O kokiame mieste jus?

8. 2019.01.18 22:15 (prieš 1 mėn.)

Antarija parašė:
    O kokiame mieste jus?

Tromsø 😊

9. 2019.01.18 22:29 (prieš 1 mėn.)

Skierke parašė:

Daro daro. Ringerike gimdziau abi damas. Tai su pirma gal 35 savaiciu liepe jordmur pasiskambint i gimdykla jei laisva ir uzimtumas nedidelis atvaziuot apziuret. Tai taip fainai viska aprode... nuramino, pajuokavo... buvo tikrai smagu viska pamatyti.

10. 2019.01.18 22:41 (prieš 1 mėn.)

Rasmiux parašė:
    Daro daro. Ringerike gimdziau abi damas. Tai su pirma gal 35 savaiciu liepe jordmur pasiskambint i gimdykla jei laisva ir uzimtumas nedidelis atvaziuot apziuret. Ta…

Nu as pati klausiau,tai sake nea-negalima apziureti.gali parodyti tik foto per kompa😅

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras