Amuleda parašė:
O taip pataloginiam kančia miegoti buvo ir man, pasitiesiau atsimenu dekutį ir kaldrą, o miegojau užsiklojus chalatu 😁 šeimyninėse lova geresnė buvo, pagoti miegoti…
Aš kai antrą kartą gulėjau patologiniam, tai jau savo pagalvių prisivežiau pilvukui apsikamšyti 😄 nors sesutės biski ir kreivai žiūrėjo 😅









