2018 m. Gruodinukai

Komentuoti
  1. 2018.05.20 22:42 (prieš 1 m.)

Entelektas parašė:
    Šiandien buvau echoskopą darytis (12sav), gydytoja sako kaip ir viskas gerai, bet įrašė vaisiaus viršugalvio sėdmenų matmenį 5.39 mm, kažin ar čia tiek ir turi būt…

Maniskis irgi 5,3 cm. Darant echo gydytoja nebuvo labai kalbi, bet, kad butu kazkas negerai irgi nesake. Kazkur skaiciau, kad 12 sav. vaisius yra apie 5 cm dydzio. Tai manau, kad cia viskas gerai.

2. 2018.05.21 09:40 (prieš 1 m.)

Sveikos, ir as tureciau gruodi sulaukti leliuko. Dabar 11sav. Pasak gydytojos-viskas normalu. Taciau kadangi pirmasyk laukiuosi, man del visko neramu. Paskutine echo dare pries 3sav. Mate sirdele ir sake, jog augam gerai. Taciau iki siol nesiklause sirdeles arba bent jau man nedave pasiklausyti-kiek paskaitau, kitos jau girdejo sirdute. Ana savaite uzvede kortele ir nupasakojo tyrimu tezultatus, kurie yra geri, o kitas echo paskirtas birzelio 4d. Ar vertetu apsvarstyti nueiti pas kita gydytoja, ar ramiai laukti?

3. 2018.05.21 09:46 (prieš 1 m.)

mildamii parašė:
    Sveikos, ir as tureciau gruodi sulaukti leliuko. Dabar 11sav. Pasak gydytojos-viskas normalu. Taciau kadangi pirmasyk laukiuosi, man del visko neramu. Paskutine ech…

Tai jeigu pagal echo viskas gerai, tai kam klausyti širdelės? Jei tik šiaip, kad būtų dar ramiau tada galit keisti gydytoją, man užtenka ir per echo, kad pamatau jog leliukas juda, neklausė dar nei karto

4. 2018.05.21 10:01 (prieš 1 m.)

Kramtoshka parašė:
    Tai jeigu pagal echo viskas gerai, tai kam klausyti širdelės? Jei tik šiaip, kad būtų dar ramiau tada galit keisti gydytoją, man užtenka ir per echo, kad pamatau jo…

Nezinau ar tai tiesa, bet skaiciau, kad tas sirdutes stebejimas su garsu gali kazkiek pakenkti... Tik ar tikrai tame yra tiesos. Man tai visus kartus be garso klause.

5. 2018.05.21 10:05 (prieš 1 m.)

Jolle_3 parašė:
    Nezinau ar tai tiesa, bet skaiciau, kad tas sirdutes stebejimas su garsu gali kazkiek pakenkti... Tik ar tikrai tame yra tiesos. Man tai visus kartus be garso klaus…

Aš irgi kažką esu tą girdėjus, gal dėl to dar neklausė nieko (buvau 3 kartus, kai jau širdutė plakė), parodydavo echo metu pulsuojančią širdutę ir ramu. Vistiek vaizdas nepakartojamas

6. 2018.05.21 12:52 (prieš 1 m.)

Jolle_3 parašė:
    Nezinau ar tai tiesa, bet skaiciau, kad tas sirdutes stebejimas su garsu gali kazkiek pakenkti... Tik ar tikrai tame yra tiesos. Man tai visus kartus be garso klaus…

na va man mano ginius tik parodė ja pulsuojančia . bet dėl klausimo pasake neklausysi. nes jai priartinsiu prie širdutės ultragarsas ja stiprei kaitina ir tai kenke mažam neštume. jau kai lelius bus didesnis galima bus pajlausyt. bet va kai pirma kart laukiausi prieš 5m tai tada klausėsi širdutes ir ne viena karta.

7. 2018.05.21 13:50 (prieš 1 m.)

mildamii parašė:
    Sveikos, ir as tureciau gruodi sulaukti leliuko. Dabar 11sav. Pasak gydytojos-viskas normalu. Taciau kadangi pirmasyk laukiuosi, man del visko neramu. Paskutine ech…

Nuo gydytoju priklauso, as pirmo laukiausi Norvegijoj, tai ten kiekvienos apziuros metu ir daug tyrimu paklausimu visokiu matavimu buvo ir sirdutes visad klausydavo.
    O antro laukiuos lietuvoj, tai po paskutines apziuros, echo padare sako labai puikiai sirdute viskas vystosi labai judrus, bet sirdutes neklause🙄

8. Gabrielius 6 mėn. 1 sav.

2018.05.21 14:00 (prieš 1 m.)

mildamii parašė:

Sirdutes klausymas nera gerai, man sake, kad jis gauna kazkokia silumos spinduliuote, ir kai klause ,ar noriu paklausyti, sakiau, kad tikrai nenoriu.. uztenka kad matau, kad plaka ir juda paprastu echo.. tai jei tik smalsumui patenkinti, siulyciau nesiklaysti ir jums, nes tokiam maziukui, ir gydytojo rekomendaciju, supratau, kad tai nera tikrai taip gerai..

9. 2018.05.21 14:29 (prieš 1 m.)

As kai buvau pries 5d pasimatyme su maziuku ir paklausiau del sirdeles paklausymo, tai sake, kad dar per anksti. Tai nezinau ka tai galetu reiksti

10. 2018.05.22 05:57 (prieš 1 m.)

aciu, merginos! 🌷 ramiai lauksime toliau☺️ Savaites bega daug greiciau, nei tikejausi 😄

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras