2018 m. Gruodinukai

Komentuoti
  1. 2018.07.26 10:40 (prieš 10 mėn.)

Man jau per pirmą ultragarsą net neklausus pasakė, kad bus berniukas. Laukiam Gruodžio 7d. pasirodant, nors per antrą ultragarsą jau lyg didesnis pagal laiką, tai gal kiek anksčiau bus
    O jūs tolygiai jaučiat judesius? Aš jaučiu tik vienoj pusėj. Tik kartą ar du buvo įsispyręs ir į kitą pusę.

2. 2018.07.26 11:03 (prieš 10 mėn.)

Lash parašė:
    Man jau per pirmą ultragarsą net neklausus pasakė, kad bus berniukas. Laukiam Gruodžio 7d. pasirodant, nors per antrą ultragarsą jau lyg didesnis pagal laiką, tai g…

maždaug vienoi pusei labiau. čia žiūrint kur vaikas išsitaises. va mano sau maloniai kaip ant sėdmaišio sėdi ant puslės tai kasdien jaučiu dideli malonuma miliona kartu i wc nueit

4
  3. 2018.07.26 14:56 (prieš 10 mėn.)

rasmune parašė:
    Sveikos, visos! mano taip pat gruodžio 10d🤗

Mano taip pat gruodzio 10d

4. 2018.07.26 15:03 (prieš 10 mėn.)

Rajaxxx1 parašė:
    maždaug vienoi pusei labiau. čia žiūrint kur vaikas išsitaises. va mano sau maloniai kaip ant sėdmaišio sėdi ant puslės tai kasdien jaučiu dideli malonuma milion…

Oj kaip jus suprantu! Man kartais atrodo, kad geriau net neiseiti is wc, nes po 5 min vel einu

5. 2018.07.26 15:26 (prieš 10 mėn.)

Gardenia9 parašė:
    Oj kaip jus suprantu! Man kartais atrodo, kad geriau net neiseiti is wc, nes po 5 min vel einu

man va katik gryštant iš parduotuvės baisu kas darės. taip išsispyrė i pusle ,kad galvojau arba pribarysiu i kelnes arba apsiverksiu. nes negalėjau net žingsnio dėt tai vos ne vos daejau iki parduotuvės paprašyt i tuoleta. o ten pora lašu tenbuvo. :/ oj kaip manr vargina tai. net isimiegot per ta tuoleta negaliu:/

6. 2018.07.26 16:52 (prieš 10 mėn.)

Lash parašė:
    Man jau per pirmą ultragarsą net neklausus pasakė, kad bus berniukas. Laukiam Gruodžio 7d. pasirodant, nors per antrą ultragarsą jau lyg didesnis pagal laiką, tai g…

Mes taip pat laukiam berniuko, paga ultra garsą sakė 12 d. Turėtų belstis :))))

Dėl judėsiukų tai jaučiu labiau vienoje pusėje, tačiau kartais ypač vakare pradeda taip spurdeti, kad toks jausmas jog per visą pilvuką malasi

1
  7. 2018.07.26 17:34 (prieš 10 mėn.)

Rajaxxx1 parašė:
    man va katik gryštant iš parduotuvės baisu kas darės. taip išsispyrė i pusle ,kad galvojau arba pribarysiu i kelnes arba apsiverksiu. nes negalėjau net žingsnio dėt…

Labiausiai tas ir erzina, kad nakti tenka keltis bent 5 kartu, arba pabundi nueini, nespeji uzmigti ir vel eini.

8. 2018.07.26 17:44 (prieš 10 mėn.)

Gardenia9 parašė:
    Labiausiai tas ir erzina, kad nakti tenka keltis bent 5 kartu, arba pabundi nueini, nespeji uzmigti ir vel eini.

o taip:/

9. 2018.07.27 07:47 (prieš 10 mėn.)

Rajaxxx1 parašė:
    nu kaip menesiniu nebuvo. nes seip nuo paskutiniu menesiniu pirmos dienos nustato. nes pagal skana gali keistis ir keistis

Nebuvo, nes maitinau maziuka! Va taip ir nebuvo, keistas jusu klausimas..as juk zinau, kad nebuvo..

2
  10. 2018.07.30 16:18 (prieš 10 mėn.)

Sveikos mamytės 🙂 kaip jums gydytoja sakė gerti folio rugšti? Su kuo pasikalbu visoms nutraukė šiuos vitaminus gerti labai anksti, o man vis dar sakė gerti jau pradedu nerimauti ar viskas gerai 🤔

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras