2018 m. Gruodinukai

Komentuoti
  1. 2018.10.12 09:24 (prieš 7 mėn.)

MūsųLaimė parašė:
    Zinote tikrai ar tik manote?

Na kai gulejau man ligoninei tai man taip paaiskino pasiemo visa atsakomibe del visko sau pasirasiau kad ligonine uz mane neatsako jei kas atsitiktu dedu parasa ir viska galiu eiti

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.10.12 15:21 (prieš 7 mėn.)

Sveikos. Gal kuri susidurete su pilvo tempimo spazmais. Buvo pagulde i ligonine. Dare tyrimus sake kad su lelium viskas tvarkoj bet tuo paciu pasake kad dar ir gimdyti man nelaikas... tai taip ir likau nesupratus koki ten spazmai uzeina kai isitempe pilvas bambos srity ir tai trunka nuo 30 iki 60 sekundziu kelis kartus per para. Gal kuri susidurete su tokia problema?

3. 2018.10.12 17:10 (prieš 7 mėn.)

Sveikos merginos man 32+2 dvynukai terminas gruodžio 4d. Bet praeitą naktį nubėgo vandenys esu Kauno klinikose stebima leidžiami vaistai bent kažkiek plaučiukų brandinimui...jaučiaus labai gerai kažkaip buvau nusiteikusi kad išnešiosiu kad bus viskas gerai, bet ką norėjau pasakyti visada reikia susiruošti anksčiau mums tikiuosi viskas bus gerai

7
  4. 2018.10.12 17:13 (prieš 7 mėn.)

bruxe parašė:
    Sveikos merginos man 32+2 dvynukai terminas gruodžio 4d. Bet praeitą naktį nubėgo vandenys esu Kauno klinikose stebima leidžiami vaistai bent kažkiek plaučiukų bran…

Stiprybes ir pozytiviu minciu sukuryje bukite viskas bus gerai 🤗🤱👼👼

1
  5. 2018.10.12 17:16 (prieš 7 mėn.)

bruxe parašė:
    Sveikos merginos man 32+2 dvynukai terminas gruodžio 4d. Bet praeitą naktį nubėgo vandenys esu Kauno klinikose stebima leidžiami vaistai bent kažkiek plaučiukų bran…

Laikikites sekmes jums ir jusu vaikuciams

6. 2018.10.12 17:42 (prieš 7 mėn.)

bruxe parašė:

sekmės jums !!!! Laikykitės!!

7. 12 m. 9 mėn.

2018.10.12 17:52 (prieš 7 mėn.)

bruxe parašė:

Laikykites 🌺viskas bus ok drauge irgi savo pupas pagimde 32 sav turejo truputi streso, bet viskas ok, jau nemazi leliukai 32 sav Svarbu teveliai turetu stiprybes ;)

8. 2018.10.12 21:43 (prieš 7 mėn.)

bruxe parašė:

Stiprybės, mano mama dvynukus pagimdė 31 savaitės, oj kokie išaugo 💪😄 viskas bus gerai 👌

9. Lukas 6 m. 2 mėn.

2018.10.13 19:35 (prieš 7 mėn.)

Irma gruod. parašė:
    Sveikos. Gal kuri susidurete su pilvo tempimo spazmais. Buvo pagulde i ligonine. Dare tyrimus sake kad su lelium viskas tvarkoj bet tuo paciu pasake kad dar ir gimd…

Čia vadinamieji paruošiamieji spazmai arba Braxton Hicks . Tai visiškai normalu , 99% nestukiu patiria kelis kartus per dieną įskaitant ir mane 😊

1
  10. 2018.10.14 20:47 (prieš 7 mėn.)

Irma gruod. parašė:
    Sveikos. Gal kuri susidurete su pilvo tempimo spazmais. Buvo pagulde i ligonine. Dare tyrimus sake kad su lelium viskas tvarkoj bet tuo paciu pasake kad dar ir gimd…

As sita jausma jauciu ju nuo ~25sav, nurasiau viska paruošiamiesiems. Ir gydytoja ta pati sake, kad vienos jaucia stipriau kitos silpniau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras