Komentuoti
  1. 2018.09.23 22:00 (prieš 2 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Nu ok. Tada paaiškinkit va kaip palyginti kai tą pačią dieną skirtingose laboratorijose rezultatai kaip pateikė Rinski: 3448 ir 6670. O kada rezultatai labai ženkli…

Tikrai negaliu paaiškinti, norėtųsi matyt kažkokias tyrimų dokumentų kopijas su matavimo vienetais ir kita info, laboratorijos pavadinimą ir pan.

2. 2018.09.23 22:23 (prieš 2 mėn.)

Ema.. parašė:
    Tikrai negaliu paaiškinti, norėtųsi matyt kažkokias tyrimų dokumentų kopijas su matavimo vienetais ir kita info, laboratorijos pavadinimą ir pan.

Viršuje Santarų labė, apačioje pati matot. Aš paklausiau MP dėl normų ir laborantė pasakė, kad pas mus nėštumas nuo 1, o Santaros nuo 2.7

4
  3. 2018.09.23 22:26 (prieš 2 mėn.)

Ema.. parašė:

Nu tai apie ką mes kalbam. Bandot įrodyt tai, ko negalit paaiškint Praktika rodo, kad negalima lygint skirtingų labių rezultatų. Ir viskas. Kam čia dar bandyt įrodyt kad tai netiesa

6
  4. 2018.09.23 22:34 (prieš 2 mėn.)

LifeHappens parašė:
    Nu tai apie ką mes kalbam. Bandot įrodyt tai, ko negalit paaiškint Praktika rodo, kad negalima lygint skirtingų labių rezultatų. Ir viskas. Kam čia dar ba…

Aš nieko neįrodinėju ir pulti manės nereikia. Tai, kad pasakiau, kad nežinau, kokios skirtumo priežastys, nereiškia, kad nėra kažkokio logiško to skirtumo paaiškinimo. Apie akredituotų labių tyrimų palyginimus klauskite gydytojų. Ir tada nepatingėkite ir turėkite drąsos parašyti, ką jie pasakys. Sėkmės

5. 2018.09.23 22:41 (prieš 2 mėn.)

Ema.. parašė:
    Aš nieko neįrodinėju ir pulti manės nereikia. Apie akredituotų labių tyrimų palyginimus tada klauskite gydytojų. Ir tada nepatingėkite ir turėkite drąsos parašyti, …

Man vis dar liko įdomu kaip tai paaiškinti galėtumėt, nes dabar jau ir info kurios prašo pateikė. Nes nu arba man su matematika blogai, arba negalima lyginti skirtingų laboratorijų rezultatų

6
  6. 2018.09.23 22:46 (prieš 2 mėn.)

TylusLaukimas parašė:
    Man vis dar liko įdomu kaip tai paaiškinti galėtumėt, nes dabar jau ir info kurios prašo pateikė. Nes nu arba man su matematika blogai, arba negalima lyginti skirti…

Negalima ir čia faktas įrodytas nesuk galvos

3
  7. 2018.09.23 22:57 (prieš 2 mėn.)

Ema.. parašė:
    Aš nieko neįrodinėju ir pulti manės nereikia. Tai, kad pasakiau, kad nežinau, kokios skirtumo priežastys, nereiškia, kad nėra kažkokio logiško to skirtumo paaiškini…

Gydytojai pasakys tą patį, ką pasakė laborantė, kad dirbama skirtingais metodais. Aš pasakiau, kad širdies smūgį galima gaut jei to nežinai, tai nusijuokė ir pasakė kad dabar žinosit. Kiekvienoj labėj skirtingi serumai ir skiedimo būdai. Ir visos labės yra akredituotos, ar jums atrodo, kad yra pogrindinių? Gal jau laikas pripažint klydus, o ne apeliuot į mūsų tingėjimą ar drąsą dar įrodynėti, kas juodu ant balto pateikta.

6
  8. 2018.09.23 23:00 (prieš 2 mėn.)

Ema.. parašė:
    Ką reiškia kaip palyginti? Čia gautų kad negalite lyginti kiek kg bananų nusipirkote maximoj su tuo kiek jie sveria rimi, su sąlyga, kad jų matavimi prietaisai y……

Ne nu bet jus rimtai?? Gal pabaikit jau.. gi parasiau "palyginti - ivertinti". Jei nereikia vertint hcg augimo, tai nafik isvis eit kelis kartus ji darytis ir moket pinigus? moteris aisku pvz pateike, kuris siaip jau nebuvo vienintelis siame forume...

2
  9. 2018.09.24 02:16 (prieš 2 mėn.)

Rinski parašė:
    Viršuje Santarų labė, apačioje pati matot. Aš paklausiau MP dėl normų ir laborantė pasakė, kad pas mus nėštumas nuo 1, o Santaros nuo 2.7

Tai kad skirtingi matavimo vienetai pas jus.. vienoj laboratorijoj U/l, kitoj lU/l. Atkreipkite dėmesį.

2
  10. Jokūbas 5 mėn. 1 sav.
    2 m. 2 mėn.

2018.09.24 06:15 (prieš 2 mėn.)

ManoSvajonė parašė:
    Tai kad skirtingi matavimo vienetai pas jus.. vienoj laboratorijoj U/l, kitoj lU/l. Atkreipkite dėmesį.

Bent jau interneto platybėse rašo, kad tai vienodi matnenys. Apie tai kažkada diskutavo forume.
    Kaip vieni gramus rašo g, o kiti gr.
    Čia ne Prg atvejis, kai skiriasi nmol ir ng.

Ir skirtingų laboratorijų tyrimų rodiklių negalima lyginti sekant pokytį. Kai man reikėjo sekti Hcg pokytį antro persileidimo metu, gerai žinomas Antakalnio ligoninės ginekologas tyrimus liepė darytis tik toje pačioje laboratorijoje.

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras