Komentuoti
  1. 2019.01.18 18:37 (prieš 4 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Vartoti tokius vaistus savo nuožiūra.. O kokius jūs naudojat? Gi Panevėžys irgi turi vaistinių..

Nevartoju savo nuožiura, o ka man reikejo daryti ? Isvis nevartot 3 dienas vaistu ? Kaip tada butu buve ????? Utrogestan 200 mg, vaistinese nera, tik klinikose pirkti. Jusu ziniai, jei netikit galiu parodyti ka gudytojas sake apie ju pirkima

2. 2019.01.18 18:41 (prieš 4 mėn.)

Va

3
  3. 2019.01.18 18:49 (prieš 4 mėn.)

Justeeee parašė:
    Nevartoju savo nuožiura, o ka man reikejo daryti ? Isvis nevartot 3 dienas vaistu ? Kaip tada butu buve ????? Utrogestan 200 mg, vaistinese nera, tik klinikose pirk…

Bet yra analogas – gepretix..

4. 2019.01.18 19:18 (prieš 4 mėn.)

Justeeee parašė:
    Va

Ooo ir jis mane prižiūrėjo 😊

5. 2019.01.18 19:40 (prieš 4 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Bet yra analogas – gepretix..

Nereikia man analogo, savo nuožiūra vaistu nekeisiu

6. 2019.01.18 19:41 (prieš 4 mėn.)

SvajojantiIeva parašė:
    Ooo ir jis mane prižiūrėjo 😊

Kokie atsiliepimai? Man tik geriausi, tačiau po 12 sav reikes atsisveikinti, nes del laiko stokos nes as is Panevėžio registruosimes savo mieste

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.01.18 19:52 (prieš 4 mėn.)

Justeeee parašė:

Tai db ir prisiimsit riziką jei atsisluoksniuos gleivinė. Tada gal suprasit kokie rimti tie vaistai yra, ir jei jau nėra vaistų prašyt kažko panašaus reikia, nemanau kad turint receptui neparduotų vaistinėse. Nesupykit, bet elgiates labai rizikingai, o dar ir esate labai užsispyrus

1
  8. 2019.01.18 20:06 (prieš 4 mėn.)

Justeeee parašė:
    Kokie atsiliepimai? Man tik geriausi, tačiau po 12 sav reikes atsisveikinti, nes del laiko stokos nes as is Panevėžio registruosimes savo mieste

Pas jį buvau realiai tik 3 kartus pagrinde jis mane fb konsultavo dėl prg. Šiaip švelnus ir rūpestingas... Visa I trimestrą su manim daug susirašinėjo, nes turėjau labai daug klausimų, ir kantriai padėjo. Tad tikrai geras. 🙂

1
  9. 2019.01.18 20:26 (prieš 4 mėn.)

StebukloMama parašė:
    Tai db ir prisiimsit riziką jei atsisluoksniuos gleivinė. Tada gal suprasit kokie rimti tie vaistai yra, ir jei jau nėra vaistų prašyt kažko panašaus reikia, nemana…

Neturiu jokio recepto, buvau antradieni, viskas idealu. Ačiū už jūsu rūpesti, be to 66 ne 6. Gero savaitgalio

5
  10. 2019.01.18 23:35 (prieš 4 mėn.)

Justeeee parašė:

Tai jie identiški. Daug blogiau jų nevartoti ar vartoti ne taip kaip paskyrė gydytojas. Tik tiek gerai, kad prg nenukrito iki kritinės ribos.. 🙂 Bet su šiuo vaistu geriau nejuokaut🙂

SvajojantiIeva parašė:
    Pas jį buvau realiai tik 3 kartus pagrinde jis mane fb konsultavo dėl prg. Šiaip švelnus ir rūpestingas... Visa I trimestrą su manim daug susirašinėjo, nes turėjau …

Aš irgi taip pat. Daugiau fb konsultavo nėštumo pradžioje. Buvau du kartus pas jį. Kartą net atvažiavo specialiai dėl manęs į vk, kad galėtų apžiūrėt. Vertinu tokius gydytojus.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras