Kūdikių hemangioma

Komentuoti
  1. 2019.04.23 19:22 (prieš 3 sav.)

Ne aš tikrai nenoriu🙂

2. 2019.04.23 19:41 (prieš 3 sav.)

Tarsskute parašė:
    Mes geriam vaistus jau beveik mėnuo.Antradienį važiuosim pasirodyti daktarui.Mano manymu jos augimas tikrai sustabdytas😊Ji nebėra iškilusi virš odos ir spalva jos š…

Sveiki kadangi geriate vaistus, numanau, kad lazerio proceduros nepadejo? Kiek ju turejote?
    Mums Strumila sake, kad jei po 3 lazerio proceduru augimas nesustos, guldys parai i Santaras, skirs vaistus.

Ketvirtadieni bus 3 savaites po pirmos proceduros, kol kas nelabai suprantu ar yra poveikis. Viena demele lyg ir neauga, o kita gal vos vos, bet nebaisisai. Lyg ir pradeda matytis balksvos juostos kaip voratinklis ant H, bet tik kai sonu paziuri.
    Papasakoki prasau, ar labai baisu tie vaistukai? Kaip juos sugirdyti kudikiui? Maniske ir atpilt megeja... Kaip Santarose viskas vyksta kai paguldo, ka tiria?
    Ar po kazkurio laiko vel guldo i klinikas, jei pavyzdziui keicia vaistu doze ar pan.?
    Noreciau bent isivaizduot, jei maza ka ir musu tas lauktu 🤔

3. 2019.04.23 23:41 (prieš 3 sav.)

Andze7 parašė:
    Sveiki kadangi geriate vaistus, numanau, kad lazerio proceduros nepadejo? Kiek ju turejote?

Vat ir as pagalvojau kaip butu jei atpilinetu. Gal tiesiog tarp maitinimu reiketu duoti...

Nebaisu tie vaistai. Maniškis visai skaniai juos "sulaizo"

Ligoninej tik 2val reikėjo pabut po pirmos dozes, isitikint ar kokios umines elergijos ner. Pagal gydytoju komentarus efektas jau po keliu sav turetu matytis.

Lazerio proceduros net nesiule... Bet as ir ne pas Sturmila

4. 2019.04.23 23:55 (prieš 3 sav.)

PeČius parašė:
    Vat ir as pagalvojau kaip butu jei atpilinetu. Gal tiesiog tarp maitinimu reiketu duoti...

Bet jus ne Lt kiek pamenu?
    Ogo, tik 2 valandas. Man minejo, kad para laikys, kazin ka ten daro per ta para🤔

5. 2019.04.23 23:57 (prieš 3 sav.)

Andze7 parašė:
    Bet jus ne Lt kiek pamenu?
    Ogo, tik 2 valandas. Man minejo, kad para laikys, kazin ka ten daro per ta para🤔

Ne, ne LT.
    Bet vaistai to paties pavadinimo kaip ir Tarsskutes 😊

Mum nieko nedare, tik kas pusvalandi ateidavo pulso ir kvepavimo patikrint.

1
  6. 2019.04.24 00:06 (prieš 3 sav.)

Beja, tuos vaistus per toki kaip svirksta be adatos i burna suleidi.

1
  7. 2019.04.24 07:40 (prieš 3 sav.)

Andze7 parašė:

Sveiki.Mums lazerio nebuvo nei vieno.Sakė mūsų variantu jis neefektyvus ir jų reiktu bent 4...sako neverta vaiko kankinti...todėl skyrė vaistus iš karto Strumila.Mums paaiškino kad lazerio efektyvumas 70% o vaistų 90,95%.
    Prieš vaistus gulėjom visą parą Santariškėse...labai baisu man buvo😯
    Daktaras labai atsakingai pažiūrėjo į visą procedūra.Man patiko.Pirmą dieną buvo padaryta kardiograma,širdies echoskopija bei kardiologo konsultacija, paskui buvo kūdikiui matuojamas spaudimas ir imamas kraujas iš pirštuko nustatyti cukraus kiekį kraujyje.Toliau sugėrem vaistuką ir po valandos vėl ėjom matuotis spaudimą ir duoti kraują iš pirštuko, kad pamatyti ar nenukrito cukrus.Spaudimą matavomės dar 2 kartus kas valandą laiko.Kitą dieną ryte sugėrėm kitą vaistuką ir po 2 val vėl ėjom daryti kardiogramos bei širdies echoskopijos bei kardiologo konsultacijos.Viskas buvo gerai.Todėl išvažiavom namo.Man pačiai ramu buvo kad tiek daugtyrimų padarė ir viską pažiūrėjo..

1
  8. 2019.04.24 07:48 (prieš 3 sav.)

Vaistukas yra miltelių pavidalo.Jį tiesiog supili į kokį induką įlašini pienuko, išmaišai ir su švirkštu pritrauki.Paskui po truputį sušvirkšti vaikai į burnytę prieš matinimą arba jo eigoje.Mes visada sugeriam vaistukus ir einam valgyti.Vaikui jokio poveikio nepastebėjau.Vaikas miega valgo žaidžia taip pat.Be to po mėnesio vaistų gėrimo daktarus sakė kas mums gerėja švelniai tariant😊Jos tūris ženkliai sumažėjo.Žodžiu aš labai patenkinta viskuo.Tikiuosi greitai atsikratysim tos H😎

9. 2019.04.24 08:33 (prieš 3 sav.)

Tarsskute parašė:
    Vaistukas yra miltelių pavidalo.Jį tiesiog supili į kokį induką įlašini pienuko, išmaišai ir su švirkštu pritrauki.Paskui po truputį sušvirkšti vaikai į burnytę p…

Aciu! Dabar daug ramiau ☺️
    O kiek jusu vaikeliui buvo laiko kai pradejote vaistus? Didele H turit?

10. 2019.04.25 16:11 (prieš 3 sav.)

Andze7 parašė:
    Aciu! Dabar daug ramiau ☺️
    O kiek jusu vaikeliui buvo laiko kai pradejote vaistus? Didele H turit?

Buvo 3mėnesiai.Dabar 4 mėnesiai

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras