Ilgai neatleidžia pieno

Komentuoti
 1. 2015.06.05 22:57 (prieš 3 m.)

  Sveikos mamytės,
  Maitinu savo sūnelį 11 mėn, bet jau senokai man labai sunkiai atleidžia pieną. Anksčiau kai paduodavau krutį, vaikas pradėdavo valgyt ir po minutės pajusdavau maudimą pažastyse, tada pasileisdavo pieno upės (tiesiog varydavo kaip iš krano) o jau kokie 3 mėnesiai to jausmo nebejaučiu išvis, realiai net nejuntu, kada suveikia pieno atleidimo refleksas, tik matau, kad vaikas gurkšniais dideliais geria..
  Bet problema didžiausia ta, kad dabar, kad atleistų piena, man vaiką reikia kilnot nuo vienos krūties ant kitos gal 5-10 kartų, kol atleidžia.. Kitu atveju, vaikas paėmęs krutį išvalgo pradinį pienuką ir viskas, paleidžia.. Tada perkeliu ant kitos krūties ir vel kartoju kol "pareina"... Jis labai nekantrus... Jau kai paduodu krutį, užsimerkiu ir bandau nuteikt save, kad atleistų tą pieną, stengiuos atsipalaiduot ir nieko... Atleidžia greičiau naktimis ir kai jaučiu, kad krūtyse yra daugiau pieno.
  Maitinu iš abiejų krūtų, nes kaip suprantu iš vaikučio, vieno papulio jam jau neužtenka.. Nes pavalgo, paleidžia krutį ir vėl ima. Stengiuosi duot dažniau, bet kol atleidžia tą pieną, vaikas tiesiog išvis atsisako žįsti Naktimis maitinu, 1-2 kartus. Kadangi valgome košes (irgi nelabai jų gerbėjas, nes dantys dygsta), tai to pienuko visai gaunasi mažiau kartų per dieną valgyt... 4-5 kartus.
  Labai noriu dar maitinti, bent per vasarą..
  Ką patartumėt? Nes man rodos čia ryškiai pieno mažėjimas

 2. 2015.06.06 01:17 (prieš 3 m.)

  Perrasykite viska i tema Viskas apie Zindyma. Tikrai patars.

 3. Stebuklelis 1 m. 9 mėn.

  2017.12.29 22:40 (prieš 11 mėn.)

  Laba diena, Inga. Tema sena, bet jei dar lankotes TD gal brukstelsit kaip jums issisprende si peoblema? Pas mane panasiai... baisu, kad pienuko mazeja...

 4. 2017.12.29 23:43 (prieš 11 mėn.)

  Pas mus tas pats. Db 7men

 5. Stebuklelis 1 m. 9 mėn.

  2017.12.29 23:59 (prieš 11 mėn.)

  Kavaliauskiene22 parašė:
  Pas mus tas pats. Db 7men

  Man taip jau yra buve ir anksciau. Gal pora kartu, bet praejo. Kazkaip vis sunerimstu. Ypac dabar, kai diena papildomai valgo 3 kartus, bet nera labai valgus. MP diena geria min. 4 kartus, ir nakti kokis 3 k... nezinau ka galvoti:/ juk pagal viska kol zinda, ir dar gi nakti, pienukas neturetu dingti. Na, kad jau sumazejo jo, tai as neneigiu, nes primaitnus naturaliai poreikis sumazeja, bet, kad mazetu katastrofiskai kazkaip nesinori tiketi. Galvoju, kad gal su hormoniniais pokyciais menesio eigoje susije, bet menesines dar negrizo po gimdymo...tai kaip ir neturetu...streso lyg irgi nera...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras