StebuklingaŽaluma parašė:
Taip, tokia pat. Visokios plonesnės ar insulininės nelabai tinka, nes klampus vaistas. Nuo 2/2,5 ar 3 ml švirkšto adatos - pačios tos.
Ir tada sekantis klausimas iškilo 🤭 adatos tos netrumpos, per visą adatos ilgį duriat ar pusę? 😅 mėlynių lieka?
Zibor ir cutaquig leisiuos dar iki FET (nuo 7cd), turkijos gydytojas apie tai net nežinos, tai kažin kaip tas pilvas atrodys FET dieną? 😅








