Auriya parašė:
Jūs tikrai paklauskit gydytojos dėl PRG, ypač kai gausit atsakymą, jei ryt darysitės, nes kaip minėjau, man jis buvo mažas vartojant ovules, tai sakė keis į leidžia…
Ačiū merginos! Chaosėlis gavosi iš mano šito ciklo
Intrauterininė inseminacija - pagalbinio apvaisinimo procedūra, kurios metu specialiai paruošta vyro sperma yra sušvirkščiama tiesiai į gimdą. Skaityti
visą straipsnįAuriya parašė:
Jūs tikrai paklauskit gydytojos dėl PRG, ypač kai gausit atsakymą, jei ryt darysitės, nes kaip minėjau, man jis buvo mažas vartojant ovules, tai sakė keis į leidžia…
Ačiū merginos! Chaosėlis gavosi iš mano šito ciklo
Feyre parašė:
Labas rytas, kaip galvojate, o verta daryti ir PRG tyrimą? Kažką naudingo man parodys jis? Ar tik HCG užtenka?
Ai viską pridaviau
geriau daugiau nei mažiau
popiet gal turėsiu jau rezultatus
Feyre parašė:
Ai viską pridaviaugeriau daugiau nei mažiau
popiet gal turėsiu jau rezultatus
Aš manau tikrai verta ir gerai, kad pridavėt! 🙏🏻
Feyre parašė:
Labas rytas, kaip galvojate, o verta daryti ir PRG tyrimą? Kažką naudingo man parodys jis? Ar tik HCG užtenka?
Labas, aš dariau ir prg, nors gydytoja neprašė, bet galvojau, kad jau skiria, pasižiūrim koks poveikis. Parodžiau ir gydytojai, apsitarėm dėl ateities, nors normos ribose buvo, bet norėtųsi didesnio sakė.
Feyre parašė:
Ai viską pridaviaugeriau daugiau nei mažiau
popiet gal turėsiu jau rezultatus
Ar dar teplioja?
Lakas_plaukams parašė:
Ar dar teplioja?
Aš jau net nepavadinčiau to tiesiog tepliojimu.. na bet nieko, pirmas čia bandymas, svarbu suprasti dabar kas cia su tuo progesteronu pas mane. Jau ryt užsiregistravau pas gydytoją
Feyre parašė:
Gavau rezultatus, suprantu niekas net nebadė kabintis. O progesteronas žemokas kaip vartojant žvakutes?
Mano buvo apie 20 man atrodo, tai jau sakė per mažas, nepatiko vaisingumo specialistei, kokią dozę vartojat?
Feyre parašė:
Gavau rezultatus, suprantu niekas net nebadė kabintis. O progesteronas žemokas kaip vartojant žvakutes?
Mano buvo ~36 ir tai sakė didins kitą kartą..tavo atveju atrodo visai nepasisavino nieko, apmaudu. Bet gal tiek ir tereikės kitam sėkmingam kartui... įdomu, ką pakomentuos ryt.
5 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
105 testuotojų vertinimai