mamax4 parašė:
Pradėjau testų gadinimo etapą😆😆galvojau atsilaikyti,bet kur tau.
Šiandien 9d po iui
Palaukciau dar ir nuo 12 ziureciau kaip kas
Sauluteesu parašė:
Aš irgi dar laukiu 😇😊 ketvirtadieni ateinanti testa sakė gydytojas pasidaryt.
Aš jau sulaukiau šiandien jau 4 c.d jau geriu letrozole , aš testą pasidariau 12 c.d o 14 c.d jau mm ir viskas
na bet viltis deda į IUI








