Išsiskyrimas - ar yra vilties susitaikyti?

Komentuoti
 1. 2018.10.27 17:16 (prieš 4 mėn.)

  Sveikos mielosios moterys reikia patarimų. Situacija tokia: nesenai išsiskyriau su draugu ir man labai sunku, pati kalta nes grįžus iš darbo tiesiog susidėjau daiktus ir išėjau, nes visada tik gąsdindavau, o šį kart tikrai išėjau. Deja niekaip negaliu nustot verkt ir galvoti kad viskas bus gerai, nors nebus kurį laiką. Vakar su drauge šiek tiek paskanavau olkoholio ir parašiau jam, ryte jis atvažiavo ir pasakė jog gal ir yra kažkokia tai dalelė vilties jog galim susitaikyt. Tačiau jis man sako, kad turiu imtis veiksmų, turiu kalbėt ir įrodyt, kad šis susitaikymas bus to vertas. Tačiau atrodo ką sugebėjau pasakiau, nebežinau kaip įtikinti žmogų gal patarimų duosite?

 2. 2018.10.27 18:05 (prieš 4 mėn.)

  na, kaip ir visiskai neaiskios isskyrimo priezastys, todel sunku kazka komentuoti ar patarti...

  7
 3. 2018.10.27 18:22 (prieš 4 mėn.)

  Basakojė parašė:
  na, kaip ir visiskai neaiskios isskyrimo priezastys, todel sunku kazka komentuoti ar patarti...

  Išsiskyrėm nes viskas susidėjo į vieną, o jis prieš mums išsiskirjant buvo išvažiavęs į kitą šalį dėl darbo tai kil ten buvo pasigyrė kaip jam gerai tenais ir panašiai, ir aš supykau durnai padariau bet įskaudino, kad aš viena namie o jis puikuojas tuo ten vienas bųdamas. o kai norėjau atsiprašyt jis mane tieaiog ignoravo ir nebendravom iki jo grįžimo gal tris dienas. Aš nedirbau esu pas jį atvykus į užsienį tai nedavė darbo ir jam nepatiko kad namie sėdžiu. O dabar susitvarkiau ir su darbu ir viskas gerai tik trūksta jo nenoriu dar pasiduoti, tik nežinau ką.

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  2018.10.27 19:33 (prieš 4 mėn.)

  Nelabai suprantu kokiu patarimu jus norite? Cia dvieju zmoniu reikalas, jei yra meile, tai susitaikysit, o ne tai ne. Kam itikineti zmogu nesuprantu, jei jis nenori?

 5. 2018.10.27 20:40 (prieš 4 mėn.)

  Kiek jums metu? Supykot, kad vaikinas darbo reikalais yra uzsienyje ir nesedi apsikabines pagalve ir neverkia... po to dar pati issikraustet is namu.. kazkokia keista situacija.... Geriausias itikinimas manau, elgtis kaip suauges zmogus

  8
 6. 2018.10.27 21:48 (prieš 4 mėn.)

  Patarimas iš manęs būtų tik toks: nerašinėk exui kai esi neblaiviam stovį. Kažkokia keista iš vis priežastis skirtis ir tas jūsų pyktis kad jūsų draugui buvo gera užsieny skamba labai mmm.. paaugliškai? Mano vyras taip parašytų kad jam užsieny dirbant gera tik būčiau laiminga nes žinočiau kad negyvena ten šuns būdoj ir nevalgo vien kruopų.

  8
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras