Pastojusios po IVF/IUI ...

Komentuoti
  1. 2019.04.18 12:07 (prieš 1 mėn.)

dumazu parašė:
    Merginos, nežinau, kaip tai daroma, bet dauguma čia esat seniau, gal mokėsit ir bus įdomu. Temoje apie IVF yra apklausa apie IUI sėkmės procentą. Šitoj temoj esanči…

Jeigu žinočiau kaip tikrai padaryčiau ,bet nemoku ten redaguoti pirmam puslapį grįžus bandysiu issiaiskinti kas ten kaip darosi

2. 2019.04.18 12:14 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:
    Neturit kur euriuku deti 😂 geriau i echo nueiti

Blem kad vienas echo kainuos man 80 eu

3. 2019.04.18 12:33 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Sveikutes na va po vizito pas ginę 8+2 ,1.83 cm mano sirdukas ,pozityvo paskroviau -ramu savaitei 😘paskui vėl turbut prasidės paranojos ,dingo visi blogumai einu na…

Sveikinu kaip faina

Ramios Vėlykos bus

O aš gražinuosi pasirodo ir mano kirpėja laukiasi tik jo puzikas 6 mėn, kaip mano dabar

2
  4. 2019.04.18 12:51 (prieš 1 mėn.)

Spaliuxe parašė:
    Sveikinu kaip faina

Antakiukus pasitvarkiau-ne dažiau, kirpėja sake ateik apie 13-14 sav sruogelem padazysiu
    Oi skaudi tema -svoris 😂plius 3 nuo nėštumo pradžios dar plius 1.5 per stimuliaciją -bačkutė ir viskas ant pilvuko ☺️

5. 2019.04.18 12:54 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Antakiukus pasitvarkiau-ne dažinau, kirpėja sake ateik apie 13-14 sav sruogelem padazysiu

Parašėt kaip apie mane... jus ne viena tokia ir dar Vėlykos pas uošvius.. kai sužinos, lieps dar daugiau valgyt

3
  6. 2019.04.18 13:17 (prieš 1 mėn.)

Mergelytes o kokį kremą apsaugai naudojat ? Mano kirpėja sako tepk apsauga nes esi šviesia oda pigmentacinem išmes ,imti ta paprastą kur paplūdimį naudojam ar yra kokie geri ir kur jų ieškoti

7. 2019.04.18 13:28 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Mergelytes o kokį kremą apsaugai naudojat ? Mano kirpėja sako tepk apsauga nes esi šviesia oda pigmentacinem išmes ,imti ta paprastą kur paplūdimį naudojam ar yra k…

Tai gal vaistinėje.. aš jau pirkau vaistinėje kažkokį geresnį veidui, nes ir tamsios dėmės ir išsausėjimai.. pavadinimo nepasakysiu, bet sausos vietos susitvarkė.. ir pilvui tepti pirkau kažkokį.. tik pavadinimų dabar nepasakysiu...

O aš streso turėjau šiandien, net ašaros akyse buvo... važiuoju per sankryžą, prieš mane mašina.. ir matau, kad senelis per raudoną pradėjo važiuot.. taranavo prieš nane važiyojančią mašiną...gerai, kad džipas, tai tik atšoko, neapsivertė... spėjau tik ant stabdžių... bijojau, kad į mane mašinos neatlėktų nuo smugio ir kad paskui mane važiuojanti į mane neatsitrenktų.. žo... bereikalingas stresas

8. 2019.04.18 13:35 (prieš 1 mėn.)

Spaliuxe parašė:
    Tai gal vaistinėje.. aš jau pirkau vaistinėje kažkokį geresnį veidui, nes ir tamsios dėmės ir išsausėjimai.. pavadinimo nepasakysiu, bet sausos vietos susitvarkė.. …

Vajei 😬ačiū Dievui viskas gerai ❤️

1
  9. 2019.04.18 15:17 (prieš 1 mėn.)

As jum papasakosiu siandien savo nuotyki 😀😀 vakar vyras klause ar iki savaitgalio zadu kazkur vaziuot, sakau ne, tai nusivare mano maske i garaza taisymui, siandien drauge zyze visa ryta, kad atvaryciau iki jos, arbatos, paplepet. Ziuriu geras oras, ka as cia namie, ok sakau atleksiu su mikru. Nu i prieki siaip ne taip nuvariau, bet islipau visa perbalus, pykint pradejo jomajo 😐 nieko, atsigavau. Pabuvau, reik varyt namo... nu ir ka, ilipau i mikra, kuris turetu namo nuvezt, bet pasorodo, ne toj gatves pusej 😀 tai reiskia vaziuoju i kita gala 😀 galvoju tiek to, rata prasuksiu. Tas ratas gavosi valanda laiko bereikalo prasisupau ir nepasiekus tikslo paprasiau, kad staigiai islaipintu (mikras tuo metu buvo antroje juostoje), nes skrandzio turinukas jau keliavo i virsu 😟😢 tai spejau daeit iki kelkrascio, ka zmones pagalvojo, neisivaizduoju, padariau grazias tris kruveles 🙊🙈 aciu D, netoli degaline buvo, apsiprausiau, gumos, vandens nusipirkau 😀 kaip bomze kokia 😂 nu ir ka, reik kazkaip namus pasiekt 😂 sedau sikart i autobusa, pirmoj eilej, kad i horizonta ziuret 😀 o smirdejo kazkas ... nu siaip ne taip parvaziavau. Guliu lovoj daba... persizegnojau, kad viesas transportas ne man siuo metu 😀😀 buvo issukis...

1
  10. 4 m. 9 mėn.

2019.04.18 15:33 (prieš 1 mėn.)

dumazu parašė:
    Merginos, nežinau, kaip tai daroma, bet dauguma čia esat seniau, gal mokėsit ir bus įdomu. Temoje apie IVF yra apklausa apie IUI sėkmės procentą. Šitoj temoj esanči…

Man pirmas IVf nepavyko, toliau laukia fet

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras