Pastojusios po IVF/IUI ...

Komentuoti
  1. 2019.04.19 14:55 (prieš 1 mėn.)

Šnekat apie maistą tai man tsi kaip, visas maistas daug skanesnis nei anksčiau. Ypač bulvinių noris. negaliu tik apie visokias rūkytas skumbres galvoti.
    O skaniausias maistas per nėštumą kol kas savaitgalį sukirstas keulė rūkė burgeris
    su plėšyta kiauliena dūmo skonio, naminiu padažu, kopūstais mėlynais vos paraugintais. kasdien galėčiau 🥰🥰🥰

2
  2. 2019.04.19 15:11 (prieš 1 mėn.)

Odda parašė:
    Nea, bulviu traskuciai, ne kukuruzu

ačiū

1
  3. 2019.04.19 15:11 (prieš 1 mėn.)

anom parašė:
    Kalbat cia apie maista visoki.. kaip jum pavydziu. Man jau -5kg 😟 nesuprantu, kada gi noresiu valgyt ☹

Uzjauciu Jus labai,o mane pykina jai nepavalgau.

4. 2019.04.19 15:23 (prieš 1 mėn.)

Ahau parašė:
    Šnekat apie maistą tai man tsi kaip, visas maistas daug skanesnis nei anksčiau. Ypač bulvinių noris. negaliu tik apie visokias rūkytas skumbres galvoti.

Užtai kooks skonis yra šaltibarščiai... 😁 Gyvenime jie man nėrą buvę tokie skanūs.. Dar plius bulvės su spirgučiais.. 🙈 Net pagalvojus seilės tįsta.. 😁 Vyras jau išgirdęs apie juos sako - ir vėl šaltibarčiai..!!??? 🧐. 🤣🤣

5
  5. 2019.04.20 04:09 (prieš 1 mėn.)

Na va važiuosim pas vyro tėvus, 4 val kelionė, reiktu jau kaip ir pasakyt, bet pas genetike tik kita sav... norisi jau kazkaip but uztikrintai.. nors po to irgi bus "gal jau nebesivysto", tai ramiau nebus nezinau, pasimetus

6. 2019.04.20 05:30 (prieš 1 mėn.)

Papedlapis parašė:
    Na va važiuosim pas vyro tėvus, 4 val kelionė, reiktu jau kaip ir pasakyt, bet pas genetike tik kita sav... norisi jau kazkaip but uztikrintai.. nors po to irgi…

Papėdlapi mieloji to įsitikinimo, kad viskas gerai nebus iki kol pagimdysit
    Manau jau drąsiai galite pradžiuginti vyro šeimą ir jiems taip bus pats nuostabiausias atgimimas 🙏
    Aš pasakyčiau ,bet žinoma jums spręsti ...

4
  7. 2019.04.20 06:50 (prieš 1 mėn.)

Papedlapis parašė:
    Na va važiuosim pas vyro tėvus, 4 val kelionė, reiktu jau kaip ir pasakyt, bet pas genetike tik kita sav... norisi jau kazkaip but uztikrintai.. nors po to irgi…

Mes pasakysim uošviams. Aš noriu tikėti savo stipruoliu, kad viskas yra ir bus gerai. O ramu niekada nebus irgi. Gražios šventės

5
  8. 3 m. 5 mėn.

2019.04.20 06:59 (prieš 1 mėn.)

Merginos, o pas genetikus reikia visoms pastojusioms po ivf? Aš dar labai šviežia, kraujas ir testai rodo, pirmą kartą pas gydytą kitą savaitę bet įdomu dabar pasidarė, nes žiūriu daug kas rašo apie genetikus...

9. 2019.04.20 07:51 (prieš 1 mėn.)

Bons parašė:
    Merginos, o pas genetikus reikia visoms pastojusioms po ivf? Aš dar labai šviežia, kraujas ir testai rodo, pirmą kartą pas gydytą kitą savaitę bet įdomu dabar pa…

Labas rytas, bijau suklaidinti, bet lyg ir visoms. Mes patenkam dar dėl amžiaus su vyru. Detaliau jums viską pakomentuos gydytjas. Sveikinu jus

1
  10. 2019.04.20 08:16 (prieš 1 mėn.)

Ar kuriai nors nuo Utregestan 200 pilvas atrodo išsipùtęs ? Vyras vis lepteli, kad storèju ant akių jam.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
4,00 €
9 - 12 mėn. | 46,0 cm
8,00 €
98 | 2.5 - 3 m.