Pastojusios po IVF/IUI ...

Komentuoti
  1. 2019.04.24 08:23 (prieš 4 sav.)

Simu5 parašė:
    Iki siol man buvo taip su miegu gerai, pietu kokias 2-3 val miegodavau, vakare 21,10 jau luzdavau, akys nebelaiko atrodo, nakto irgi kaip rastas miegodavau😁 o dabar…

Pas mane taip kad jei aš namie, tai lūžtu. Jei darbe ar mieste veikiu kažką tai normaliai viskas. Galvoju dėl spaudimo žemo man taip, horizontalioj padėty jis dar žemesnis tampa

2. 2019.04.24 08:27 (prieš 4 sav.)

Simu5 parašė:
    Iki siol man buvo taip su miegu gerai, pietu kokias 2-3 val miegodavau, vakare 21,10 jau luzdavau, akys nebelaiko atrodo, nakto irgi kaip rastas miegodavau😁 o dabar…

Manau visoms skirtingai ,galėčiau kaip bradipas ištisai miegot ,sėdint ,gulint,jaučiu ir stovint o iki devintos savaites jėgų buvo nors atiduok ,tas pats ir su vemimu .Iki vakar valgiau daug ir viską ,o nuo vakar sugebėjau tik juodos duonos riekelę su kefyro stikline suvalgyti ,jau is ryto pykina ir viskas kyla į viršų, net vanduo šlykštus

3. 2019.04.24 08:27 (prieš 4 sav.)

Keramika parašė:
    Aš šiandiena po pasimatymo.. Pagal echo 16+2 (susilygino su terminu pagal mm) visi organai vystosi puikiai, pasitikslino gimdymo data - spalio 6 d 😊 Gydytoja davė 8…

Keramika, puikios žinios, sveikinu!
    Man šįryt paskambino santaros kad užregistravo pas Krasovskaja gegužės 10 d.
    Laukiu. Jei viskas gerai bus jau galima ir šefui pasakyt ir draugams

4
  4. 2019.04.24 08:29 (prieš 4 sav.)

Simu5 parašė:

Aš galvoju, kad gal tik pradžioje. Nors pritariu, jei esu užsiemusi, tai miego nenoriu. Jei namie ir dar guliu, tai iškart atsijungiu :D. Pirmo nėštumo metu visai nebuvau miegalė.. gal jauna buvau.. gal ofise dirbau ir nebuvi kada miegot.. bet dabar irgi progai pasitaikius dienos metu pamiegu ir vakare tikrai anksti jau norisi miego..

5. 2019.04.24 08:37 (prieš 4 sav.)

Sian pasisveriau tai svoris nukrito, nors ir valgau ka noriu ir vakarai velai valgau ir nevemiu, nesuprantu kur dingsta kalorijos ar taip buvo kam?

6. 2019.04.24 08:40 (prieš 4 sav.)

Simu5 parašė:
    Nt nesidariau nei vieno pasitikejau ir vadovavausi hcg😊

Aš pirmą ivf vos ne išprotėjau ,atsimenu pasidariau testą 9 dpi vakare grįžus po darbo ,jis baltas o šeštadienis ,visą naktį praverkiau, bluosto ne sudėjau ...sekmadienį į darbą -lavonu ejau užverktom akim ,sekmadienio naktis vėl bemiegė testas vos įžiūrimas ,o gal aš jau tom akim mačiau ką noriu .Pirmadieni hcg -neigiamas ! Tiek streso dėl tų testų -velniop juos
    Gali per greit apsidziaugti kaip ir nusivilti ,o mūsų situacijoj kada emocinis stabilumas svarbu ,tai bereikalingas stresas .Si ivf laukiau kaip partizane ,nors pagundų buvo ...atsimenu trečią dpi sėdėjau plesiau telijos sąskaita ir pilvukui aiškinau kaip reik islysti iš kevaliuko kad pilvelį pasilikti ,sėdėjau ir rimtai buvau įsitikinus kad ten mane mato ir girdi ,paskui kažkaip įsijaučiau su tais pasikalbėjimais ,glostymais ir labai ramiai laukiau hcg dienos ,man buvo liūdna pagalvoti, kad nebeturėsiu su kuo kalbėti

3
  7. 2019.04.24 08:54 (prieš 4 sav.)

sveikis, siandien paskutini karta buvau pas G, zirnis 11 + 4 dienos, beveik 5 cm, surase kaip mazint vaistus, uzrase pas Krasnovskaja 05.03 diena, ir atsisveikino su prasymu parasyti po gimdymo, lb “zmogiskas” gydytojas, net gaila kad buvo paskutinis vizitas;)

8
  8. 2019.04.24 08:56 (prieš 4 sav.)

Spaliuxe parašė:
    Aš galvoju, kad gal tik pradžioje. Nors pritariu, jei esu užsiemusi, tai miego nenoriu. Jei namie ir dar guliu, tai iškart atsijungiu :D. Pirmo nėštumo metu visai n…

Ką reiškia jauna ? A tai daba senos esam ?mums 18 ,o visa kita stažas ot
    Jau rytoj susitikimas su širduku ?

2
  9. 2019.04.24 08:57 (prieš 4 sav.)

Per 1 ivf nedariau nei vieno nt. Per 2 ivf pasidariau vieną nt tik jau po teigiamo hcg. Kad turėt atminimui. Lentynoj guli
    Mano pozicija buvo, neskubėk nei su nt nei su hcg, nusivilti ir verkti suspėsi, pagyvenk viltmimi ačiū D antras teigiamas 16 dpo (nes dar ilgos išeiginės prisidėjo)

3
  10. 2019.04.24 09:00 (prieš 4 sav.)

Simu5 parašė:

Sveikinu ikopus i “nebetaip noriu miego” stadija man zinok apie 11 sav baigesi tas traukomas prie zemes, miego norejimas visur ir visada

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras