Pastojusios po IVF/IUI ...

Komentuoti
  1. 2019.05.15 22:21 (prieš 1 sav.)

Va prisiskaitau ir tada bijau bet ka gert

Išgėriau ir aš pusę, nes jau rimtai man atrodo blogiau nieko nedaryt...

2. 2019.05.15 22:22 (prieš 1 sav.)

Spaliuxe parašė:

Maziau skaityti interenete reiktu as jum cia galiu bet ko istraukti, kad ir vaisiai ir darzoves yra blogis. Vienintelis vaistas, kurio galima nestukems yra paracetamolis. Jeigu jauciamas nepakeliamas skausmas, reikia ji malsinti. Nes nuo skausmo leliukui nebuna geriau

2
  3. 2019.05.15 22:24 (prieš 1 sav.)

Odda parašė:
    Manau siuntino kazkokio reikia o jei mokamai, gal ir nieko nereikia tai, pries echo vyksta apklausa, po to echo

Siuntima turiu 😉 aciu uz info! 😘

1
  4. 2019.05.15 22:27 (prieš 1 sav.)

Šiandien daug reikalų turėjau, dukrą išleidžiu į pirmą kelionę be tėvų.. dar kitokių reikalų, daug vaikščiojimo.. matyt mano galvai to buvo per daug.. reikia pasisaugot.. dėkui už patarimus!

Beje, braškių norėčiau kur pirkot??

5. 2019.05.15 22:28 (prieš 1 sav.)

Man sakė siuntimą ir tapatybę patvirt.dok. turėt.

6. 5 m. 3 mėn.

2019.05.15 22:34 (prieš 1 sav.)

Spaliuxe parašė:

Tai kad nieko blogo neraso, tik kad vartoti būtinu atveju. O toks skausmas, nuo kurio verkiama ir nepakeliama galvos, ir yra tas būtinas atvejis

1
  7. 2019.05.15 22:45 (prieš 1 sav.)

TinaS parašė:

O gal galit pasidalinti, kas siuntimą išrašė? Nes pas mane irgi viskas Latvijoje daryta, tai pagelbėtų Jūsų info ;)

8. 2019.05.15 22:46 (prieš 1 sav.)

Skaićiau , kad kažkuriai buvo pienligè. Kokius vaistus vartojot/naudojot ? Nes nu zaraza lyg turiu pienligę, nes vis niežti, bet nèra jokių išskyrų arba per tą utregestana nesuprantu aš.

9. 2019.05.15 22:53 (prieš 1 sav.)

musiakoje28 parašė:
    Skaićiau , kad kažkuriai buvo pienligè. Kokius vaistus vartojot/naudojot ? Nes nu zaraza lyg turiu pienligę, nes vis niežti, bet nèra jokių išskyrų arba per tą utre…

Yra “tantum rosa” milteliai vaistinėje ,darotes tirpaliuką ir darot voneles ryte po duso ir vakare prieš einant miegot ,keičiat iklotus kuo dažniau
    Gine išvis kapeikas kainuojanti dalyką patarė ;) šaukštas sodos virintam vandenį stiklinę šiltas turi būti ne karstas ,ismaisote atvesinate ir prausiates irgi ryte ir vakare vonelėje

3
  10. 2019.05.15 23:59 (prieš 1 sav.)

Spaliuxe parašė:
    Gerai, kai svoris auga be pasekmių. Man daug strijų yra po pirmo nėštumo, o jos tikrai niekur nedingsta..

Ir pas mane liko striju.. na bet gyvenu su tuom ir nesuku del to galvos nes nieko cia nepadarysi

TinaS parašė:

Bet jei nenorit sakyti del ivf sesei, tai gal nesiveskite.. nes mus su vyru is karto gyd pasikvieete i echo kambari ir darydama echo klausinejo ir komentavo.. tame tarpe apie ivf ir to rizikas ir t.t

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras