Pastojusios po IVF/IUI ...

Komentuoti
  1. 2019.05.16 06:41 (prieš 3 d.)

Spaliuxe parašė:
    Šiandien daug reikalų turėjau, dukrą išleidžiu į pirmą kelionę be tėvų.. dar kitokių reikalų, daug vaikščiojimo.. matyt mano galvai to buvo per daug.. reikia pasisa…

As visada turgelij perku seskines. Soa vel vaziuosiu braskiu tresniu

2. 2019.05.16 06:43 (prieš 3 d.)

Vikaledi parašė:
    Yra “tantum rosa” milteliai vaistinėje ,darotes tirpaliuką ir darot voneles ryte po duso ir vakare prieš einant miegot ,keičiat iklotus kuo dažniau

Aćiū Reikès taip ir daryt.

3. 2019.05.16 07:01 (prieš 3 d.)

Sveikutes pupos uogos ,vakar grįžau į darbenus kolektyvas sutiko labai gražiai ,visi rūpinosi ;) mano berniukai padare mėgiama panko ,apie kurį pusantro men svajojau
    Valdžia ...injoras ,totalus injoras ...atrodo manęs nebuvo buvo gerai, o dabar esu vos ne rakštis siknoj .Iteikiau pažymą irgi nulis emocijų
    Bet per tą laiką kol nebuvau užsiauginau storą odą tai kaip nuo žąsies vanduo .
    Šiąnakt nemiegojau nors vakar ir labai pavargau ,pilvuką maudė vakare kaip reikalas visą naktį varciausi lovoj kaip ungurys keptuvej ,na ką ruošiuosi didžiajam susitikimui ,važiuoju kojos dreba ,širdis permušinėja ✊🏻👊🤞✊🏻👊🤞iki vėliau ,ate !

5
  4. 2019.05.16 07:12 (prieš 3 d.)

Vikaledi parašė:
    Sveikutes pupos uogos ,vakar grįžau į darbenus kolektyvas sutiko labai gražiai ,visi rūpinosi ;) mano berniukai padare mėgiama panko ,apie kurį pusantro men svaj…

Vikaledi, didziausios sekmes ir grazaus pasimatymo! As pati sian jau nuo 6ryto galvoju, kaip reikes susikaupti ir dirbti iki vizito 😁❤❤❤

2
  5. 2019.05.16 07:14 (prieš 3 d.)

Onnellisuus, kaip tu?? Kaip tavo sveikata? ❤

1
  6. 2019.05.16 07:16 (prieš 3 d.)

Augele parašė:
    O gal galit pasidalinti, kas siuntimą išrašė? Nes pas mane irgi viskas Latvijoje daryta, tai pagelbėtų Jūsų info ;)

Taip, beabejo 😉 kadangi cia Lt prisiziuriu privaciai, tai paprasiau daktares siuntimo, bet ji reikejo perrasyt pas seimos gyd.jau poliklinikoje. Tai galite is karto eiti i poliklinika ir paprasyti siuntimo, pasipasakoti, kad daretes IVF ir turi israsyti, tada bis nemokamas vizitas 😉 Sekmes!

1
  7. 2019.05.16 07:37 (prieš 3 d.)

TinaS parašė:
    Taip, beabejo 😉 kadangi cia Lt prisiziuriu privaciai, tai paprasiau daktares siuntimo, bet ji reikejo perrasyt pas seimos gyd.jau poliklinikoje. Tai galite is karto…

Aš ir einu privačiai, tai žinosiu dabar, kad iš kart pas šeimos gydytoją, ačiū!

2
  8. 5 m. 3 mėn.

2019.05.16 08:24 (prieš 3 d.)

Vikaledi parašė:
    Sveikutes pupos uogos ,vakar grįžau į darbenus kolektyvas sutiko labai gražiai ,visi rūpinosi ;) mano berniukai padare mėgiama panko ,apie kurį pusantro men svaj…

Omg kaip skaniai atrodo
    Va ir pasirodo darbdaviai...fuj kaip bjauru. Bent kolektyvas pasiilgo, labai malonu turėtų būt po tiek tingulio dienų, natūralu, kad ant kojų pabuvus maudžia viską...
    Parašyk po vizito

Merginos, kas lanketes pas genetike Baksiene? Kaip ji Jum? Užrašė birželio 5d..

2
  9. 2019.05.16 09:11 (prieš 3 d.)

TinaS parašė:
    Merginos, o reik pas genetikus kazkokius dokus imti, kad buvo IVF? Kadangi mes Rygoje daremes, tai jie cia neturi jokiu duomenu sistemoje...sakau gal reik paimt kaz…

na nežinau kaip įmanoma kad apie tai gyd neužsimintų echo metu. mums komentavo kelis kartus, teorija apie statistiką ivf ne ivf sindromams.

10. 2019.05.16 09:14 (prieš 3 d.)

Ahau parašė:
    na nežinau kaip įmanoma kad apie tai gyd neužsimintų echo metu. mums komentavo kelis kartus, teorija apie statistiką ivf ne ivf sindromams.

As irgi manau, kad nebus isvengiama tema apie ivf echo metu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras