Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.05.19 14:36 (prieš 1 mėn.)

anom parašė:
    Bent trumpam iseikit i lauka pasedet, gryno oro pakvepuot 🙂

Kažkaip reikės prisiverst

2. 2019.05.19 19:56 (prieš 1 mėn.)

anom parašė:
    Butent, darbdaviui mes esam eiliniai darbuotojai. Bet mes juk nesam eilines nestukes pykst pokst ir yra, daug vargo praejom del svajones. As isikaliau i galva, kad …

Šiandiena turejau pokalbį su personalo vadove ( ji ir šeimininke ) tai paklausė ar noriu visų valandų išdalintų po 8 valandas( tik visi savaitgaliai,nes realiai jiems manęs reikia kada srautas didžiausias )o pirmadieni antradienį namie, ar visgi dirbsiu pamainose kaip visada ir būsim pamainoj ne dviese, o tryse zonoj 15dirbi/ 16 laisvos dienos į men
    Sake pagalvoti ,nes pyktis tikrai nenori ir manęs išnaudoti taip pat ,bet turiu suprasti jog vasara krūviai visada buvo
    Tai pasitarsiu su vyru ,žiūrėsim ...na pavyzdžiui šiandien daugiau laiko lauke sėdėjau ir kolegos dirbo neleido man sunkiai nieko daryti bet tokios dienos kaip vakar - neduok Die

3. 2019.05.19 20:59 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Aš irgi ugnis ,man darbe sparnai užauga ...bet jaučiu ši men pabaigsiu gaunasi 5 pamainos su šiandien ir sedesiu namie

Fui, kaip keista skaityti kai savo darbuotojų netausoja. Viskas grįžta ratu juk 🙈
    Man pasiekė su darbdaviais šiuo atžvilgiu, bet aš jau seniai ten dirbu. Sakė jei blogai jaučiuosi neiti į darbą ir geriau imtis biuletenį ar atostogas. Tai kaip gali nesidžiaugt jais 😊 bet jau ryt grįžtu, savijauta mano jau geresnė tai tikiuosi viskas bus gerai.

1
  4. 2019.05.19 20:59 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Šiandiena turejau pokalbį su personalo vadove ( ji ir šeimininke ) tai paklausė ar noriu visų valandų išdalintų po 8 valandas( tik visi savaitgaliai,nes realiai jie…

Tikiuosi priimsit geriausia sprendima 🙂

2
  5. 2019.05.19 21:45 (prieš 4 sav.)

O jus nesiojat pirkiniu maisus? Siandien maximoj apsiprekinau, toks gana sunkokas maisas gavosi, teko partyst ir dabar save baru, kad daugiau taip nebutu... ir maudzia pilva 😞 tik nzn ar sutapimas, ar nuo to nesimo...

6. 2019.05.19 21:48 (prieš 4 sav.)

anom parašė:
    O jus nesiojat pirkiniu maisus? Siandien maximoj apsiprekinau, toks gana sunkokas maisas gavosi, teko partyst ir dabar save baru, kad daugiau taip nebutu... ir maud…

As nesu aisku, jeigu jis ten toks sunkus, kad sunkiai panesu, tai palieku, kad kai vyras grys partysintu bet jei normalus, nera baisiai sunkus, tai pati parsinesu

1
  7. 2019.05.19 22:18 (prieš 4 sav.)

anom parašė:
    O jus nesiojat pirkiniu maisus? Siandien maximoj apsiprekinau, toks gana sunkokas maisas gavosi, teko partyst ir dabar save baru, kad daugiau taip nebutu... ir maud…

Stengiuosi pirkti tiek kad nebūtų sunku. Pilvas iškart pasako jei per sunkiai nešu ar per daug ko nors darau, pradeda durt ar maust

1
  8. 2019.05.19 22:34 (prieš 4 sav.)

Ahau parašė:
    Stengiuosi pirkti tiek kad nebūtų sunku. Pilvas iškart pasako jei per sunkiai nešu ar per daug ko nors darau, pradeda durt ar maust

Aš stengiuosi iki 3 ar 4 kg max prisirinkti ,kažko noriu imu tam kartui ,ne kilą apelsinų o tris vnt ,reikia minkstiklio imu granules ,būtiniausius dalykus ,kai vyras Danijoj imu pavėžėją ,pasakau kad nenuskriausiu ir iki namų daveza ir parneša ,tai jau pastovų turiu jis sako norėsi prekintis kada vyras išvažiavęs į asmeninį paskambink ir laukia manęs prie mamos Maksimos su vežimėliu kada išeisiu 😂

2
  9. 2019.05.19 23:08 (prieš 4 sav.)

Vikaledi parašė:
    Aš stengiuosi iki 3 ar 4 kg max prisirinkti ,kažko noriu imu tam kartui ,ne kilą apelsinų o tris vnt ,reikia minkstiklio imu granules ,būtiniausius dalykus ,kai vyr…

Dèl darbo... Jei vyras turi galimybę tave apiforminti eik lauk iš to darbo... Aišku norisi gero dekreto, bet ne piniguos laimė.

1
  10. 2019.05.19 23:24 (prieš 4 sav.)

musiakoje28 parašė:
    Dèl darbo... Jei vyras turi galimybę tave apiforminti eik lauk iš to darbo... Aišku norisi gero dekreto, bet ne piniguos laimė.

Tai ne dėl pinigų aš norėčiau dirbti man patinka ,nenoriu tarp 4 sienų sedeti ...bet iki mėnesio galo nuspręsiu
    Šiandien pvz visi man padėjo, nieko nekilnojau tik patiekalus gaminau ,rytoj irgi lengva diena
    5 pamainos per 11 dienų nėra daug ,nors smegenys nuo paranojų pailsi ,atsipalaiduoju kolektyve
    Nežinau dabar viduj drasko įvairus jausmai

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.