Pastojusios po IVF/IUI ...

Komentuoti
  1. 2019.05.22 16:39 (prieš 3 sav.)

erikuteeee parašė:
    Vat ir galvoju nesidaryt, nebent gyd pasakys

as irgi nesidariau;)

2
  2. 2019.05.22 16:42 (prieš 3 sav.)

As taip pat nesidariau, gyd patikino, kad nera reikalo daryti nes tik nerimo inesti gali tas prisca. Ir nedariau. Bet mano blastukui buvo pgd padarytas, tai gal delto ji sake neverta 🙂

3. 2019.05.22 16:43 (prieš 3 sav.)

anom parašė:
    As taip pat nesidariau, gyd patikino, kad nera reikalo daryti nes tik nerimo inesti gali tas prisca. Ir nedariau. Bet mano blastukui buvo pgd padarytas, tai gal del…

o kodel pgd daret?

4. 2019.05.22 16:45 (prieš 3 sav.)

Spaliuxe parašė:
    Atėjo atsakymai ir kalbėjau su genetike, pataria nipt, rizikos yra... suprantu, kad tai tik tikimybės, bet ašaros rieda upeliu... kažkoks dar hormonas beta hcg virš…

As irgi gavau 1:70 tikimybe del to Paap baltymo.. man si karta taip ramu buvo, kad as realiai genetikei paskambinau uz daugiau nei savaites del rezultatu priscos..nes ji mane taip nuramino per vizita.. sako net 20 sav nesirasykite mokamai pas mus, nes viskas labai graziai atrodo.. kaip viena nare minejo, tai man Krasovskaja irgi sake, kad ji yra pastebejusi, kad po ivf yra su tais baltymais nukrypimu, tai gal tikrai itakoja tai.. as pridaviau pirmadieni nipt santariskese, tai atsakymai per 2 sav.. tai pradzioje pergyvenau, dabar kazkaip nusiraminau..

erikuteeee parašė:
    As vat irgi sedziu ir mastau ar daryt ta prisco,jeigu ne duok Dieve didele tikimybe dauno sindrom, nes nestumo kaip suprantu 13-14sav jau nenutrauksim.

Leidzia nutraukti ir net 20 sav. Jei manote, kad jusu seima to tikrai nedarytu, manau tada neverta nei prisca, nei nipt daryti.. nes kas is to rezultato..

erikuteeee parašė:
    Vat ir galvoju nesidaryt, nebent gyd pasakys

Krasovskaja pvz nesako nei daryti, nei ne.. pasako daugiau info apie tai ir leidzia jums nuspresti.. jei jau per echo mato kazka blogo, tai tikrai nemanau, kad siulo prisca...

1
  5. 2019.05.22 16:56 (prieš 3 sav.)

erikuteeee parašė:
    o kodel pgd daret?

Pas vyra kariotipuose kazka neto rado, tai pasiule pgd per ivf. Buvo 2 blastukai, vienas blogas, kitas sveikas. Tai tas vienintelis ir auga manyje 🙂 ir nemaciau reikalo daryt nei prisca, nei nipt. Gyd Krasovsk. Pritare mano nuomonei

1
  6. 2019.05.22 17:08 (prieš 3 sav.)

Va pasakiau vadovei savo kad laukiuosi(nes jau akivaizdu darosi), tai sako "nu pagaliau!" 👍

7
  7. 2019.05.22 17:23 (prieš 3 sav.)

Papedlapis parašė:
    Va pasakiau vadovei savo kad laukiuosi(nes jau akivaizdu darosi), tai sako "nu pagaliau!" 👍

Mano vadovė tai jau nuo 5 savaitės žino nes visą mėnesį turėjau nedarbingumą, o kai pas manę sunkus darbas, tai kaip tik 5 savaitę skambinau kad pasiprašyt lengvesnio darbo, tai sako aš jau viską supratau vakar darbe tokie skausmai užėjo pilvo ir nugaros, tai išvažiavau namo. Šiandien paskambinau kad viskas gerai, tai nusiramino, nes sakė kad labai pergyveno vakar

2
  8. 2019.05.22 17:26 (prieš 3 sav.)

Ahau parašė:
    Pas mane biocheminė 1 iš 72 daugmaž, o galutinė 1 iš 469. Penktadienį turėsiu nipt rezultatus

O ka reiskia biochemine?

erikuteeee parašė:
    O ne per velu nutraukti tokiom jau savaitem?

Iki 20 su kazkiek savaiciu galima nutraukti jei yra apsigimimai

9. 2019.05.22 17:45 (prieš 3 sav.)

simoinga parašė:
    As irgi gavau 1:70 tikimybe del to Paap baltymo.. man si karta taip ramu buvo, kad as realiai genetikei paskambinau uz daugiau nei savaites del rezultatu priscos..n…

Na manęs paklausė ką manau apie Prisca Benušienė ,aš sakau o jus ką manot reikia ?
    Tai ji nuosirdziai atsakė ,ką mačiau per echo man viskas gerai, bet jūsų metai žaidžia ne į jūsų naudą
    Todėl ir pasidariau
    Kada jau dėl nipt paklausiau ,sake nusiraminti, nes viskas gerai ir jei tik noriu dėl savęs ir esu per didele paranojike
    Man didelė reikšmė ir tikrai norejau žinoti ar lelius sveikas ar ne ,mes su vyru netgi diskutavom šia tema kas butų jeigu būtų ir turėjom priėmę sprendimą

10. 2019.05.22 17:47 (prieš 3 sav.)

erikuteeee parašė:
    Gal praleida bet paklausiu o prisca daret nes gyd po echo pasake ar tiesiog kad priklause nemokamai? Pati tiesiog nezinau daryt ar ne prisca

Man genetikė lyg pasakė dabar padarysim prisca, neklausė. Akcentavo mano ir vyro amžių ir ivf. Pasakė, jei prisca gerai, tuomet nebepasimatom..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras