Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.05.22 22:26 (prieš 1 mėn.)

Ahau parašė:
    Beje aš Baušytei visus mūsų papildus minėjau, sakė ok, galit vartot ;)

As jos kai klausiau apie kiausialasciu kokybe gerinancius (ovaboost, q10) , sake nemetyk pinigu bereikalo 🤔

2. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.05.22 22:28 (prieš 1 mėn.)

anom parašė:
    As jos kai klausiau apie kiausialasciu kokybe gerinancius (ovaboost, q10) , sake nemetyk pinigu bereikalo 🤔

As ir netikiu papildu galia. Nes nera irodyta, kad musu organizmai, juos savinasi. Geriu, nes "o gal" pades.

3. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.05.22 22:31 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi, del eko mesos. Padarykit draugem vistienos eko, ir maximines-tada supras koks akivaizdus skirtumas. Is prekybcentriu neperku, nei mesos, nei darzoviu. As bendravsu, su zmogumi, kuris apdoroja vistiena prekybai. Patikekit kiek ten, vandrns, chemijos susvirkscia, isverdi ir is vistos nieko nelieka. Man buvo GD, kai nuvykau i klinikas pas endo sako:"dabar turi, maitinti vaika tik eko produktais"

4. 2019.05.22 22:41 (prieš 1 mėn.)

Tos kurios jau nutraukinėjat utrogestan, ar nėra baimės? Man liko dar trys dienos po vieną ir viskas ir rodos kiekvieną maudenimą jaučiu dabar 😐

5. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.05.22 22:44 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:
    Tos kurios jau nutraukinėjat utrogestan, ar nėra baimės? Man liko dar trys dienos po vieną ir viskas ir rodos kiekvieną maudenimą jaučiu dabar 😐

As nebijojau, nes nuo 12sav, placenta perima Prg gamyba. Uzsienio salys, ir nuo 9sav nutraukinejs, pspildoma prg vartojima. Jei neramu, mazinant darykit tyrima

6. 2019.05.22 22:46 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:

Vakar paskut.buvo. Baimės nėra, tik noras nebekišt nieko jau . O jei rimtai, tai dar prolutex lieka... gal ryt gausiu mažinimo schemą... nežinau ar nerimausiu, bet adatų jau irgi nekenčiu.

7. 2019.05.22 22:49 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:
    Vikaledi, del eko mesos. Padarykit draugem vistienos eko, ir maximines-tada supras koks akivaizdus skirtumas. Is prekybcentriu neperku, nei mesos, nei darzoviu. As …

SunMoon neįsivaizduoji kaip aš svajoju kad kas nors man ką padarytų ,nes visi draugai pripratę pas mane vakarieniauti ,nesakau padeda ir susitvarkyti ir indus išplauti ,bet kaip aš svajoju ateiti į svečius ir būti vieną kart svečiu ,o ne vireja 😂
    Tris men nieko nekviečiu ir autopasikvietimus injoruoju ,taip kad savo Maksimines vištas namie tegu valgo
    As tiesą ir skirtumą žinau ,o kiti supras tai vėliau ar anksciau ;)

3
  8. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 1 mėn.
    4 m. 10 mėn.

2019.05.22 22:56 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    SunMoon neįsivaizduoji kaip aš svajoju kad kas nors man ką padarytų ,nes visi draugai pripratę pas mane vakarieniauti ,nesakau padeda ir susitvarkyti ir indus išpla…

Tikiu 😀 as turiu drauge, kuri nerealiai gamina, tai ji daznai mane pasikviecia,o mano maisto nera ragavus P. S gaminu irgi neblogai. Vikaledi, nebegamink skaniai

2
  9. 2019.05.22 23:00 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:

Man liko šešios dienos ,aš tirsiuosi po savaites prg nutraukus kad rami galva butų ...
    Kas link papildų ,na nežinau ar padėjo ar ne ...vartojau visko daug ir ovabostą ir q10 ir žuvies taukus ,bendrą vit kompleksą ,vit D iki stimuliacijų pradžios ,akopunkturą ,valgiau sveikai ir limitavau alkoholį na vyno taure reeeetkarciais
    Nežinau ar kažkaip tai padėjo ,žinau kad emociškai per stimuliacijas buvau rami ir sau sakiau
    Dievuli kas priklausė nuo manęs aš padariau ,dabar viskas priklauso nuo tavęs ...gal tai nepagerino mano kiaušialąstes, bet savijautą ir psichologinę ramybę -taip ;)

1
  10. 2019.05.22 23:25 (prieš 1 mėn.)

Dėl prg įdomiai. Jai pusė savaitės nebesidedu, o pasisiojus vis dar pamatau vieną kitą baltą trupinį klozete. Čia vis dar jis valosi iš manęs??
    O dėl tyrimosi prg galvoju gal nesitirsiu nes panašu kad natūraliai progesteronių išskyrų būna. Nėra taip kaip maniau kad visos išskyros buvo tik tirpstantis prg, dabar tas pats tik mažai gana

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.