Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.05.23 06:23 (prieš 1 mėn.)

Labutis sakykit merginos ,o jums dienos metu vis dar užeina nuovargis kad prie žemės magnetu traukia ?
    Aš dvi dienas kaip nesava po pietų ,net mąstyti nesugebu akys kur prikristi ieško 😂o protas atrodo atsijungia ...jau buvo praėjęs tas periodas ,dabar vėl

2. 2019.05.23 06:38 (prieš 1 mėn.)

SunMoon parašė:
    G netiki papildu galia. Pries 1ivf, vitaminus geriau saujom. Kai pasakiau, G sako:"o kam? Tik folis." pradejus stimuliacija, viska nutraukiau. Dabar irgi geriu, bet…

Tai man neleido ne de to, kad nemetyt pinigu, o kad nerizikuot su hyper. Kaip sakiau man amh geras, visada vyko ov, visada uzaugdavo folis, antriniu begale tai sake, dar uzturbinsiu ir tikrai galiu su hyper sedet

LoyalWarrior parašė:
    Tos kurios jau nutraukinėjat utrogestan, ar nėra baimės? Man liko dar trys dienos po vieną ir viskas ir rodos kiekvieną maudenimą jaučiu dabar 😐

Kazkaip ne dar papildomai keles tabletes dejausi kad tris dienas ir nutraukiau jei bus neramu tyrima pasidaryk ;)

Vikaledi parašė:
    Labutis sakykit merginos ,o jums dienos metu vis dar užeina nuovargis kad prie žemės magnetu traukia ?

Man kaip baiges, taip ir baiges tik siandien jauciu, kad bus nekokkia diena, nes jau nuo pat ryto negerai jauciuosi

1
  3. 2019.05.23 07:58 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:

Laba ryta, nu nebera taip, kad dienos metu galeciau uzmigt bet kur ir bet kada, nes taip suimdavo, kad sakes dabar lengviau, bet apie 16 -17 val- noriu pokaiciuko vistiek. Per pardes prasinesiau uzvakar, tai visa diena ant koju- vos gryzau, atrodo kad kokiam bulviakasi buciau dalyvavus😁

4. 2019.05.23 08:02 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:
    Tos kurios jau nutraukinėjat utrogestan, ar nėra baimės? Man liko dar trys dienos po vieną ir viskas ir rodos kiekvieną maudenimą jaučiu dabar 😐

As jau nuo sekmadienio visiskai nutraukus, zadejau eit issitirt, bet nenuejau🙉 kazkaip baime buvo, kaip liko detis po viena 100mg 3 dienas, galvoju tokia maza tabletyte- ar suveiks. Bet dabar kazkaip ramiai, pilvo nemaudzia taip, kad kazka kitaip jusciau nei vartojant prg. man baisiau skystinancius nutraukt buvo

5. 2019.05.23 08:04 (prieš 1 mėn.)

M0ni parašė:
    SVeikos merginos.. nzn ar galiu cia jums rasyt, nes dar tik ruosiuosi IVF. Bet jus taip graziai ir nuosirdziai visos bendraujat, ne taip kaip kitoj temutej apie IUI…

Iki ivf as vartojau tik aktyvios formos folata ir vitamina D - 4000 stiprumo. Daugiau papildu nevartojau jokiu, pirmas ivf buvo- sekmingas

1
  6. 2019.05.23 08:26 (prieš 1 mėn.)

LoyalWarrior parašė:

As nutraukiau jau pries 3dienas ir ka, vakar is ryto taip pradejo mausti pilva, i darba nuejus negalejau net prie kompo sedeti...supanikavau tikrai, ir i Lv daktarui parasiau ir Vln i vizita pas saviske nulekiau, ir ka, dabar biuleteni esu, nors maziukui viskas gerai, tonusai puikus, graziai vystosi, auga ir kaklelis sake idealus, bet isprasiau, kad leistu pailseti namie...o Lv gyd.parase, kad labai nepergyvenciau, greiciausiai gimda pleciasi, normalu, kad maudzia, bet jei bijau, galiu dar panaudoti utrogestana po 1zirniuka i para, tai gerai, kad dar turejau atliekamu savaitei...isidesiu dar del savo ramybes 😉

7. 2019.05.23 08:29 (prieš 1 mėn.)

Laba diena. Jungiuosi ir aš prie Jūsų. Vakar buvau UG apžiūroje. Mažylis ir mojavo ir raivėsi

6
  8. 2019.05.23 08:43 (prieš 1 mėn.)

TinaS parašė:
    As nutraukiau jau pries 3dienas ir ka, vakar is ryto taip pradejo mausti pilva, i darba nuejus negalejau net prie kompo sedeti...supanikavau tikrai, ir i Lv daktaru…

Man pradėjus mažinti irgi keisti tempimai prasidėjo ,bet ir mano gine sako kad normalu ir čia ne progesteronas ,o gimda pliaciasi
    Man irgi neramu buvo

9. 2019.05.23 08:57 (prieš 1 mėn.)

Simu5 parašė:
    Laba ryta, nu nebera taip, kad dienos metu galeciau uzmigt bet kur ir bet kada, nes taip suimdavo, kad sakes dabar lengviau, bet apie 16 -17 val- noriu pokaiciuko…

As savaitgali ir butent sestadieni belenkiek laiksciojau, koki 10 km tai tikrai, tai dar iki siandien skauda kojas atrodo, kad buciau gerai pasoportavus

10. 2019.05.23 10:18 (prieš 1 mėn.)

tiputapu_ parašė:
    Laba diena. Jungiuosi ir aš prie Jūsų. Vakar buvau UG apžiūroje. Mažylis ir mojavo ir raivėsi

Sveika atvykusi į mūsų būrelį ❤️Papasakokit jūsų istorija jeigu norisi pas ką buvot didžiajam ? Ar jau spėjo ką turėsit ?

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.