Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.06.12 11:07 (prieš 1 sav.)

Kosmosiukas parašė:
    Sveikos.

Ciau jau visos
    PUPO renkasi https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/viskas-apie-iui-ivf-ir-ovuliacijos-stimuliacija-33
    Labai linkiu didziausiu HCG skaiciu ir ramaus laukimo HCG dienos

1
  2. 1 m. 10 mėn.
    13 m. 5 mėn.

2019.06.12 11:39 (prieš 1 sav.)

Atsiprasau ir aciu uz nuoroda. Tikiuosi bus galima grizti "legaliai" neuzilgo ;)

3
  3. 2019.06.12 11:45 (prieš 1 sav.)

Kosmosiukas parašė:
    Atsiprasau ir aciu uz nuoroda. Tikiuosi bus galima grizti "legaliai" neuzilgo ;)

Kuo nuosirdziausiai to ir linkiu!

2
  4. 2019.06.12 13:04 (prieš 1 sav.)

Kosmosiukas parašė:
    Sveikos.

Man tai gydytoja sakė jei tirtis prg maždaug 8 dieną po punkcijos, tai lyg ir 5 dpi

5. 2019.06.12 14:53 (prieš 1 sav.)

Mergaites, gal galite pasidalinti kur pirkote maudymosi kostiumelius tinkancius naujoms figuroms?

6. 2019.06.12 17:02 (prieš 1 sav.)

Uranas parašė:
    Mergaites, gal galite pasidalinti kur pirkote maudymosi kostiumelius tinkancius naujoms figuroms?

Galit pirkti internetu. Jei gyvai ir sportinio tipo, tai turi sportdirect ir dechatilon... nežinau kaip su dydžiais, bet jie paprasti labai, man net nelabai patiko. Sportdirect yra dar maikutės su trusikais, tinka irgi, tik man spalva netiko, t.y. raštas.. na bet galima žiūrėt ten.. jei Vilniuje, tai dar akropolyje yra maždaug priešais telia maudymkių pardė, tai ten jie siūlo tokius aukštus trusikus, kuri pilvą visą dengią, o galima nedengt, bet kaina viso jau 55 eur lyg... man mama iš next parvežė, bet nupirko ne nėščiom, apsiriko, o man spaudžia.. tai galvojau jau turėsiu maudymkę.. bet ne... tai pati vėl ieškau...

7. 2019.06.12 17:17 (prieš 1 sav.)

Spaliuxe parašė:
    Galit pirkti internetu. Jei gyvai ir sportinio tipo, tai turi sportdirect ir dechatilon... nežinau kaip su dydžiais, bet jie paprasti labai, man net nelabai patiko.…

Bet cia kur isvardinot tai neskirti nescioms? Mano pilvas jau nemazas, o ir visa kita jau L dydzio.. Dairausi kad maudomas butu skirtas butent nestumui. Pati radau asos.com (esu jau is ten aiuntusis) tik pasirinkimas nedidelis..

8. 2019.06.12 17:23 (prieš 1 sav.)

O ar jūs nebijot lietuviškuose ežeruose maudytis? Aš labai noriu, bet bijau kokią infekciją pasigauti

9. 2019.06.12 17:26 (prieš 1 sav.)

Papedlapis parašė:
    O ar jūs nebijot lietuviškuose ežeruose maudytis? Aš labai noriu, bet bijau kokią infekciją pasigauti

Na galvoju kad jau per tiek metu neturejau infekciju, tai gal ir toliau seksis Manau kad po maudyniu ezere reiketu svariu vandeniu apsiprausti.

10. 2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.