Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.06.12 18:20 (prieš 6 d.)

Sveikos mergaites. Priminsiu žirnio istorija. Darėm fet natur cikle, sodino 3 blasto, hcg augo, pirmo echo meto rado viena puslyte. Sekančias dvi sav tikrinau hcg, augo tiksliai pagal lentele. Paskirto vizito metu konstatavo non embrionic nėštumą, liepė nutraukti vaistus ir laukti kraujavimo. Taip ir padariau. Jau eina antra sav, niekas nevyksta, pilvas auga. Šiandien pas kita dr pasidariau echo, didžioji pusle tuščia iš subliuskus, bet atsirado (pasimatė) kitos dvi, vienoje iš jų matyti taskelis. Padėkit man mąstyti, nes esu pasimetus. Mes negyvenam lt, ruošiamės grįžti namo, bet stabdom kelione. Dr išrašė siuntimą abrazijai.. nes sakė laukti kraujopludzio.. nors dėl to taškelio suabejojo.. kokios jūsų mintys? Parašiau G, nes jis mano gydytojas, bet kolkas ats nesulaukiu. Konkrečiai lekia stogas man jau 🤦‍♀️

2. 2019.06.12 18:48 (prieš 6 d.)

Zirnis99 parašė:
    Sveikos mergaites. Priminsiu žirnio istorija. Darėm fet natur cikle, sodino 3 blasto, hcg augo, pirmo echo meto rado viena puslyte. Sekančias dvi sav tikrinau hcg, …

Palaukčiau ką G atrašys, jis neiškart atrašo dažniausiai

1
  3. 2019.06.12 20:32 (prieš 6 d.)

Labas merginos, esu nėščia jau 6sav ir kartais jaučiu mini maudim kaip per mėnesines. Ar reikėtu sunerimti?

4. 2019.06.12 21:08 (prieš 6 d.)

Zirnis99 parašė:
    Sveikos mergaites. Priminsiu žirnio istorija. Darėm fet natur cikle, sodino 3 blasto, hcg augo, pirmo echo meto rado viena puslyte. Sekančias dvi sav tikrinau hcg, …

Kokio dydžio mažosios? Jos bent 1 cm turėtų būti pagal laiką. Kiek tiksliai savaičių nuo įsodinimo?

1
  5. 2019.06.12 21:10 (prieš 6 d.)

GretaDas parašė:
    Labas merginos, esu nėščia jau 6sav ir kartais jaučiu mini maudim kaip per mėnesines. Ar reikėtu sunerimti?

Gali būti kad gimda plečiasi. Buvo ir būna pamaudenimai gal ir nuo tokio ankstumo, nepamenu jau tiksliai

1
  6. 2019.06.12 21:21 (prieš 6 d.)

Ahau parašė:
    Kokio dydžio mažosios? Jos bent 1 cm turėtų būti pagal laiką. Kiek tiksliai savaičių nuo įsodinimo?

Sodino man geg 1d. 3 blasto. Kiek cm mažosios nepamenu, bet atitinka ~5 sav 4d. Vienoje iš jų matosi taskas. Aš jau nustojau skaičiuot kiek man butų sav, bet kažkur apie 8-9.. laukiu sau kol pajudės ledai, o čia pasirodo atvirkštiniai dalykai vyksta., bijau dbr skrist. Su trim pūslem natūralus išsivalymas atrodo grėsmingas..

7. 2019.06.12 21:29 (prieš 6 d.)

Zirnis99 parašė:
    Sodino man geg 1d. 3 blasto. Kiek cm mažosios nepamenu, bet atitinka ~5 sav 4d. Vienoje iš jų matosi taskas. Aš jau nustojau skaičiuot kiek man butų sav, bet kažkur…

Reiškias jūsų mm buvo balandžio vidury, tai jums apie 8 sav nėštumo būtų, todėl jau tikrai turėjo matytis širdelė, o jei tik taškiukas tai nieko gero

8. 2019.06.12 21:45 (prieš 6 d.)

Papedlapis parašė:
    O ar jūs nebijot lietuviškuose ežeruose maudytis? Aš labai noriu, bet bijau kokią infekciją pasigauti

Kad nescia tai nereiskia kad visos bacilos jus puls. Juk tiek metu maudetes ir nieko, tai kas dabar kitaip.

9. 2019.06.12 21:46 (prieš 6 d.)

Uranas parašė:
    Bet cia kur isvardinot tai neskirti nescioms? Mano pilvas jau nemazas, o ir visa kita jau L dydzio.. Dairausi kad maudomas butu skirtas butent nestumui. Pati radau …

Šiaip vardinau būtent neščiom..

10. 2019.06.12 21:53 (prieš 6 d.)

Pagaliau susileidau paskutinį fraxipariną bet idurti pavyko tik iš 3 karto, o kai susileidus ištraukiau švirkštą, tai toks jausmas kad visi vaistai fontanu ir išbėgo🤷‍♀️ dar kokių 10 min kraujo lašeliai vis pasirodydavo

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.