Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.06.12 21:53 (prieš 6 d.)

Spaliuxe parašė:
    Šiaip vardinau būtent neščiom..

Aciu! Negalvojau kad paprastose pardese buna skirtu nesciom

2. 2019.06.12 21:58 (prieš 6 d.)

Zirnis99 parašė:
    Sodino man geg 1d. 3 blasto. Kiek cm mažosios nepamenu, bet atitinka ~5 sav 4d. Vienoje iš jų matosi taskas. Aš jau nustojau skaičiuot kiek man butų sav, bet kažkur…

Hcg gal darei?ka jis rodo?

1
  3. 2019.06.12 22:04 (prieš 6 d.)

Puskiniene parašė:
    Hcg gal darei?ka jis rodo?

Nedariau, bet įdomumo dėlei gal padaryti? Aš tikrai nieko nesitikiu jau, bet nesuprantu kodel taip vyksta? Ir kas ten jas laiko ir augina? Kazkoks nesibaigiantis kosmaras.. dovanokit, kad su savo blogom nuotaikom ir patirtim priduminau forumą, tiesiog man žiauriai keista kas čia vyksta ..

4. 2019.06.12 22:27 (prieš 6 d.)

Zirnis99 parašė:
    Nedariau, bet įdomumo dėlei gal padaryti? Aš tikrai nieko nesitikiu jau, bet nesuprantu kodel taip vyksta? Ir kas ten jas laiko ir augina? Kazkoks nesibaigiantis ko…

Neatsiprasinekite! Deje, bet kartais tai yra proceso dalis.. As labai jus uzjauciu ir tikiu kad kita karta pavyks! Tikiuosi, kad G pakomentuos ir viskas atsistos i savas vietas. Kol kas mistine jusu istorija..

1
  5. 2019.06.12 23:26 (prieš 6 d.)

Uranas parašė:
    Aciu! Negalvojau kad paprastose pardese buna skirtu nesciom

Tai ten vos po 1-2 modelius... ir ne visi dydžiai, bet gal jus rasit kažką.. dar musumažyliuose galima rast...

6. 2019.06.13 11:15 (prieš 6 d.)

Zirni, kaip tu?
    Ar gavai G atsakyma?

2
  7. 2019.06.13 11:31 (prieš 6 d.)

Sveikos mergaitės,

Man atrodo lyg jau vaikutį pradedu jausti aišku dar nejaučiu baksnojimo ir nematau vizualiai.. bet jau ir vakar ir šiandien atsigulus jaučiu, kad kažkas pilve sukinėjasi, judinasi. Pridejau ranką, bet ne ranka o pati jaučiu, kaip toje vietoje kažkas juda.vakar net po bamba žemiau toks sukietėjimas, bet ne gumbas atsirado ir po min dingo. Man atrodo tai pradžia mūsų naujo etapo

Tiesa, ta proga šiandien vėl draugavau su wc.. galvojau suvalgyt braškių iki pietų.. nepatiko jos kažkam, visos išėjo... oo nesuprasi kartais ką gi čia valgyt...

5
  8. 2019.06.13 11:45 (prieš 6 d.)

Spaliuxe parašė:
    Sveikos mergaitės,

Valiooo🎈🥳😁 as pora vakaru irgi taip idomiai kazka jauciu, bet nezinau koks tas jausmas turi buti, tai vis dar galvoju ar vaikutis ar maistas virskinas😁😁😁 jau atrodo vis kada gi, kada aiskiai juntama bus

3
  9. 2019.06.13 14:36 (prieš 5 d.)

Uranas parašė:
    Zirni, kaip tu?
    Ar gavai G atsakyma?

Žodžiu.. pakartojau šiandien hcg. Prieš 10 d buvo 45000, šiandien 43000. PRG 54. Vaistų aš nevartoju nuo birz 3. G “mano” kad tai nesivystantis ir jei neramu eiti pas kita gyd echo, nes jis neturi laiko. Va tokia situacija. Man nepanašu, kad čia naturaliai kazkas planuoja sustoti ir valytis. Ko gero teks daryti abrazija. Bet ar hcg neturėtų drastiškai kristi sustojus augimui??

10. 2019.06.13 14:42 (prieš 5 d.)

Zirnis99 parašė:
    Žodžiu.. pakartojau šiandien hcg. Prieš 10 d buvo 45000, šiandien 43000. PRG 54. Vaistų aš nevartoju nuo birz 3. G “mano” kad tai nesivystantis ir jei neramu eiti p…

Blogai, kad neturite vieno gyditojo kuriuo pasitikit ir kuris padetu jums su visa sia situacija. Turbut ne i nauda jusu sveikatai gaisti su konkreciais veiksmais. Gal tikrai nueikite apziurai ir darykite kaip gyditojas patars.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.