Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.06.15 12:56 (prieš 1 mėn.)

Odda parašė:
    Jei negeriat magnio, tai zinoma. Pagerkit pora savaiciu, matysit ar nebekieteja

Ačiū už patarimus. Matot su gyd neteko dar apie magnį kalbėt. Nežinau nei kiekio, nei teisingo vartojimo laikotarpio. 06 20 pagaliau vizitas. Geriu tik vitaminus pregnacare.

2. 2 m. 10 mėn.

2019.06.15 15:05 (prieš 1 mėn.)

Spaliuxe parašė:
    Ačiū už patarimus. Matot su gyd neteko dar apie magnį kalbėt. Nežinau nei kiekio, nei teisingo vartojimo laikotarpio. 06 20 pagaliau vizitas. Geriu tik vitaminus pr…

Nusipirkit diasporal 400, tikrai bus geriau 👍🏼

2
  3. 2019.06.15 23:56 (prieš 1 mėn.)

Kruoppytė parašė:
    Kur pirkot doplerius?

Uzsisakiau ali, laukiu kada atsius.

4. 2019.06.16 06:27 (prieš 1 mėn.)

Puskiniene parašė:
    Uzsisakiau ali, laukiu kada atsius.

Nu nežinau ar Ališkinį naudociau ...kokios ten “bangos “ pas juos kas ten žino
    Manau toks dalykas turėtų būti sertifikuotas ,nepasitikeciau
    Kol kalba apie kokias bizdiliuškes dar dar ,bet nei kosmetikos, nei tuo labiau tokių dalykų ant savęs nedečiau

5. 2019.06.16 06:29 (prieš 1 mėn.)

Spaliuxe parašė:
    Ačiū už patarimus. Matot su gyd neteko dar apie magnį kalbėt. Nežinau nei kiekio, nei teisingo vartojimo laikotarpio. 06 20 pagaliau vizitas. Geriu tik vitaminus pr…

Labuka ,tai kad nėra ten jokios instrukcijos o ir būtino ,leidžiamo ar reikiamo vartojimo laiko
    Naudoju kada jaučiu kad tempia ar kieteja ...jei viskas gerai ,negeriu ir viskas

1
  6. 2019.06.16 06:39 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Labuka ,tai kad nėra ten jokios instrukcijos o ir būtino ,leidžiamo ar reikiamo vartojimo laiko

Laba ryta, aš irgi taip galvojau, bet sudvejojau kai pirkau miltelius vaistinėje. Klausė kiek ilgai geriu ir kokio stiprumo duoti... 300 ar 400... vakar išgėriau jau.

O sakykit jums kai stovit ar einat pilvas minkštas. Aš pagalvojau gal jis čia dar ir pasitempė į priekį ir dėl to dar kietesnis patapo.. nes anksčiau dar atrodė, kad ale riebaliukai dar ten .. o dabar tik sėdint/gulint taip galima galvot. Atsistoju ir jau kieta nėštukė

7. 2019.06.16 06:55 (prieš 1 mėn.)

Spaliuxe parašė:
    Laba ryta, aš irgi taip galvojau, bet sudvejojau kai pirkau miltelius vaistinėje. Klausė kiek ilgai geriu ir kokio stiprumo duoti... 300 ar 400... vakar išgėriau ja…

Mano “minkšto sluoksnio” irgi nebesimato ;) kaip geras būgnas įtemptas ;) tai nuo vakar jau ir aliejų naudoju po dušo ,kartais toks jausmas kad plyš ant tiek įtemptas 😂

3
  8. 2019.06.16 07:48 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Mano “minkšto sluoksnio” irgi nebesimato ;) kaip geras būgnas įtemptas ;) tai nuo vakar jau ir aliejų naudoju po dušo ,kartais toks jausmas kad plyš ant tiek įtempt…

Man tas pats.

9. 2019.06.16 08:27 (prieš 1 mėn.)

Aš jau +6 kg. Viskas. Reik susiimt. Čia ne tik pilvas, krūtinė, bet ir šlaunys ryškiai pastambėjo. Tikiuosi žandai dar nesipuč

10. 2019.06.16 10:42 (prieš 1 mėn.)

Vikaledi parašė:
    Mano “minkšto sluoksnio” irgi nebesimato ;) kaip geras būgnas įtemptas ;) tai nuo vakar jau ir aliejų naudoju po dušo ,kartais toks jausmas kad plyš ant tiek įtempt…

Aa jau aliejuka teplioju koki menesi laiko, nes atrodo pilvo oda neatlaikys😁 sveriu 65 kg, tai jau 4 kg pliusas, o apvaleja pas mane tik pilvukas, ir problemine vieta turiu- ant veido nusedo koks kg jauciu, nes visada zandukai papusti, o dbr dar labiau😁

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.