Pastojusios po IVF/IUI ... (Archyvas iki 2019.06.18)

1. 2019.06.18 12:02 (prieš 4 sav.)

Krown parašė:
    Aš absoliučiai identiškai galvojau prieš ši mano pačios kailiu patirta atvejį zinokit 😄 net pykau ant tų forumieciu kurios čia man sako leiskis leiskis, nedurniuok,…

O gal taip ir turi buti, kad pirmomis dienomis tas hcg augimas gali buti netolygus? Juk yra normos ribos, o ne vienas konkretus skaiciukas visoms. O jums ir svieziame IVF ir FET tas pascias prg dozes paskyre?

2. 2019.06.18 12:12 (prieš 4 sav.)

Uranas parašė:
    O gal taip ir turi buti, kad pirmomis dienomis tas hcg augimas gali buti netolygus? Juk yra normos ribos, o ne vienas konkretus skaiciukas visoms. O jums ir sviezi…

Ivf man išvis tik crinone skyrė ir viskas buvo puiku, prg buvo 200, o fet mano buvo su estrofem kada nesusidaro dominuojantys folikulai ir nesusidaro ir geltonkunis kurią gaminti prg, tuom šitie atvejai ir skiriasi, skaičiai tai skaičiais aišku, bet kai šimtais skiriasi mano pačios atveju nuo tai irgi kažką parodo, o be to moksliniai straipsniai rašo kad progesterono palaikymas normos ribose padeda sumažinti persileidimų skaičių kažkiek ten procentų, na tai mano atveju tą ir padarė pakeltas progesteronas iki normos ribų, man ir maude pilvą kol nebuvo normose ir tikrai buvo gresiančio persileidimo atvejis manau, na bet žodžiu aš irgi nenoriu įrodinėti ir išradingi mokslo, buvo kaip buvo, džiaugiuosi kad nepaklausiau ir laukiuosi, tikrai nenorėčiau patikrinti "mokslo" nieko nedarant kad sužinociau ar tikrai čia prg padarė stebuklą 😄

4
  3. 1 m. 1 d.

2019.06.18 12:16 (prieš 4 sav.)

Krown parašė:
    Mano istorija tokia, 6dpi po blastuko įkėlimo pasidariau hcg - 55, prg tik 21 nmol, tačiau turkai matuoja ng ir tikriausiai nepamatė, man tvirtino ir gana griežtai …

Oho, ačiū labai labai už pasidalinimą patirtimi! Jūsų patirtis be galo vertinga mums visoms. 😘😘😘 o ką siūlo lietuva vietoj progestan? (Kaip suprantu iš forumo progestan nėra lt)

1
  4. 2019.06.18 12:23 (prieš 4 sav.)

ingown parašė:
    Oho, ačiū labai labai už pasidalinimą patirtimi! Jūsų patirtis be galo vertinga mums visoms. 😘😘😘 o ką siūlo lietuva vietoj progestan? (Kaip suprantu iš forumo proge…

Lietuva siūlo jo palaikatalus, kaip prolutex ir geriamus utogestan, gepretix ir pan. Analogo tokio kaip ir nėra realiai...dažniausiai kitoms prolutex puikiai savinasi, vandens pagrindu jis, tikrai gera naujiena pagalbinio apvaisinimo padangėje, ne toks skausmingas ir geriau/greičiau pasiskirsto, o bet tačiau man jis va ir buvo kaip vanduo 😄 bet to jis nesveikais brangus, patogumas patogumui, bet kai 7 ampoles ten 60-80 eur kainuoja Lietuvoje tai omg, Turkijoje toks pats 25 eur, o progestan išvis dėžutė 6 eur 5 ampoles, tai paskaičiavus ne visoms tą "naujovė" pasirodo tokia patraukli ir prieinama 😏

2
  5. 1 m. 1 d.

2019.06.18 12:48 (prieš 4 sav.)

Krown parašė:
    Lietuva siūlo jo palaikatalus, kaip prolutex ir geriamus utogestan, gepretix ir pan. Analogo tokio kaip ir nėra realiai...dažniausiai kitoms prolutex puikiai savina…

vadinasi, jeigu nesisavina prolutex, tai lietuva neturi ką pasiūlyt 😔 farmacijos galiūnų įtaka O jūs atsisiuntėt iš interneto?

6. 2019.06.18 12:51 (prieš 4 sav.)

ingown parašė:
    vadinasi, jeigu nesisavina prolutex, tai lietuva neturi ką pasiūlyt 😔 farmacijos galiūnų įtaka O jūs atsisiuntėt iš interneto?

Nežinau, gal ir turi kažką, aš Turkijos pacientė tai Lietuvos situacijos gerai nežinau 😉 aš asmeniškai pirkau iš buvusių Turkijoje ir nusipirkusiu kurioms nebereikėjo jau, turėjo likučių ir pan. Kitoms merginoms tikrai sunku jį gauti, nebent sutampa kad turkaites parduoda ir tiek, dabar tiek aš tiek buvo daug merginų kurios čia ta progestan naudojo tai Lietuvos rinkoje tuščia jau 😄 vien man reikėjo 50 ampoliu mažiausiai tai įsivaizduokit 🙈

2
  7. 2019.06.18 13:38 (prieš 4 sav.)

Uranas parašė:
    O as vistiek niekaip negaliu suprasti viso sito reikalo su prg..
    Juk nera irodymu, kad butent papildomi vaistai su prg "padejo isaugoti" nestuma. V…

Aš kadangi irgi tik leidziamo progesterono dėka išaugojau nėštumą (bent taip tikiu), tai įkišiu trigrašį Mano supratimu tam, kad medikas remtųsi moksliniais tyrimais, jų turi būti atlikta pakankamai ir rezultatai turi būti neginčijamai. Šiuo atveju manau tiesiog trūksta tokių tyrimų arba rezultatai nevienareikšmiai. Todėl kaip ir neįrodyta, kad prg svarbu, bet neįrodyta ir priešingai. Na čia kaip su kiaušinių žala / nauda sveikatai. Dar prieš kelis metus jie buvo blogis, "kėlė" cholesterolį, o dabar reabilituoti ir valgyk nors kasdien. Ne faktas, kad po kelių metų vėl nepasikeis rekomendacijos. Tad belieka kažkuo tikėti arba ne. Galbūt tikėjimas, kad leidžiamas progesteronas išsaugo nėštumą, o ne pats prg kas ten žino. Bet juk svarbiausia daryti tai, kuo tiki ir gauti taip trokštamą rezultatą. Žinoma neprarandant sveiko proto ir žiūrint savo sveikatos. Tai linkėčiau kiekvienai pasirinkti ir tvirtai tikėti tuo pasirinkimu, o moksliškai juk daug kas neįrodyta, nes viskam įrodyti reikia be galo daug laiko ir investicijų.

1
  8. 1 m. 1 d.

2019.06.18 13:45 (prieš 4 sav.)

ZivileD parašė:
    Aš kadangi irgi tik leidziamo progesterono dėka išaugojau nėštumą (bent taip tikiu), tai įkišiu trigrašį Mano supratimu tam, kad medikas remtųsi moksliniais tyri…

Ačiū už pasidalinimą patirtimi ir motyvaciją! 😍 l.smagu, kad išsaugojot savo lelių ❤❤❤ o jūs taip pat naudojot progestan?

1
  9. 2019.06.18 13:49 (prieš 4 sav.)

ZivileD parašė:
    Aš kadangi irgi tik leidziamo progesterono dėka išaugojau nėštumą (bent taip tikiu), tai įkišiu trigrašį Mano supratimu tam, kad medikas remtųsi moksliniais tyri…

Visiskai sutinku su jumis, kad kiekviena renkasi sau tinkama buda rezultaui pasiekti. Placebo galia yra irodyta.
    Bet del moksliniu tyrimu negaliu sutikti Pvz. yra procedura gleivines pabraizymas. Del sios proceduros yra taip kaip jus rasote - gyditojai turi ivairiu nuomoniu ir vieni ja taiko, o kiti ne. Bet del progesterono as negirdejau (bent jau siame forume nesutikau tokiu komentaru) nei vieno gyditojo, kuris butu liepes pacientei stebeti (nuolat tikrtis) prg. Tas labiausiai ir sukelia mano dvejones metodo nauda.

10. 2019.06.18 13:51 (prieš 4 sav.)

Žaliuokė parašė:
    Ačiū už pasidalinimą patirtimi ir motyvaciją! 😍 l.smagu, kad išsaugojot savo lelių ❤❤❤ o jūs taip pat naudojot progestan?

Oi, aš naudojau ir utrogestan, ir crinone, ir progestan nes man pirmo ivf metu visiškai nesisavino, ir prolutex nepadėjo. Tai antrą kartą griebiau jautį už ragų. Ir nebuvo užkilęs kaži kiek, max apie 100 buvo. Bandžiau mažinti dozes anksčiau nei placenta pradeda gaminti, buvo kritęs. Tai sąžiningai stebėjau gana dažnai ir ilgai iki kol placenta perėmė gamybą.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.