Ką daryti, jei tėvas nemoka alimentų?

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.02.21 14:06 (prieš 7 m.)

sveiki noreciau suzinot kiek laiko trunka tevystes atostogos? nes mano buvusiam draugui teismas paskyre moket mano dukrai alimentus 250lt bet jis nemoka nes pareiske kad jis siuo metu yra tevystes atostogose. praejus 4 men padaviau ji i anstoliu kontora per ten bandziau prisiteisti alimentus bet man nepavyko.jo darbovete tikriausiai pranese kad as ji padaviau ieskini i anstoliu kontora.anstoliuose pasake kad tokiu atveju reikia rasyti kazkoki prasyma ir ji nuvesti i vilniu vaiku remimo centra.jis is pirmos santuokos augina dukra jei 13m su manim turi 4.7men dukra su kita moterim dar 3 vaikiukus jo menesio pajamos 1000lt gyvena pas savo tevus namuose. jis paske kad neturi is ko moket dukrai alimentu. ka man daryt tokioj situacijoje?

2. Viltė 7 m. 5 mėn.

2011.02.21 15:58 (prieš 7 m.)

mamyte234 parašė:

Šioje situacijoje aš galiu parengti prašymą Vaikų išlaikymo fondui kad gautumėte pinigėlius už vaikus po 195 lt.

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.02.21 17:39 (prieš 7 m.)

mamyte234 parašė:

Vezti nereikia, uztenka siusti reg. laisku

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.02.23 08:26 (prieš 7 m.)

Jei teisininkas nesupyks tai as galiu papasakoti is savo patirties.
    Jei tevas nemoka uz ji mokes Garantinis vaiku islaikymo fondas.
    Reikiamus dokumentus ir ju kopijas reikia pristetyti i si fonda. Nuvezti arba nusiusti registruotu laisku.
    Antstolis turi jums parasyti pazyma, nuo kada jis nemoka, taip pat parasysite prasyma kuris yra cia www.socmin.lt/index.php?-646866643 taip pat pasiskaitykit cia yra viskas labai smulkiai aprasyta ka ir kaip daryti. Tada gausite 195 Lt.
    Sekmes.

O as turiu klausima teisininkui. Kaip yra su tevu skolos grazinimu vaikams. Mano situacija yra tokia, kad sis fondas moka mums po 195 Lt. nuo pat jo isteigimo pradzios.
    Ar tiesa, jei tevas ju negrazins valstybei ir jis mirs, tai sias skolas perims moketi vaikas? Kazkur toki fakta perskaiciau ir labai tikiuosi, kad tai nesamone. Negi po tevu mirties vaikai privalo grazinti tevu skolas, juo labiau, kad speju iki pilnametystes jis jo nei akyse nebus mates.

Taip pat dar vienas klausimas. Del baudziamosios bylos iskelimo tevui vengianciam moketi islaikyma vaikui. Jei tevas yra uzsieny tai kaip suprantu nei antstoliai nei baudziamosios bylos negalioja, nes ten paprasciausiai jo niekas neiesko? Jei jis taip ir negris i LT o jei ir gris, bet niekas apie ji nezinos tai jis yra kaip ir atleistas nuo bet kokiu isipareigojimu?

Ir paskutinis klausimas Vaiko tevas reikalauja, kad vaiko motina vaiko vardu atidarytu saskaita banke ir jis tik tokiu atveju siustu, kad vaikas pinigais galetu naudotis tik budamas pilnametis. Ar jis teisetai to reikalauja? Ar teismo keliu jis galetu issireikalauti tokio alimentu mokejimo budo?

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.02.23 10:47 (prieš 7 m.)

Aciu uz atsakyma. O su skolom tai cia likau sokiruota.
    Jei jis pasiims kokia paskola tai mano sunus gaus ja atiduoti mirties atveju? kazkoks absurdas.

6. Viltė 7 m. 5 mėn.

2011.02.23 11:05 (prieš 7 m.)

Raskila parašė:
    Aciu uz atsakyma. O su skolom tai cia likau sokiruota.

5.52 straipsnis. Įpėdinio, kuris priėmė palikimą pradėjęs turtą valdyti arba padavęs pareiškimą notarui, atsakomybė už palikėjo skolas

Įpėdinis, kuris priėmė palikimą turto valdymo perėmimu arba padavęs pareiškimą notarui, už palikėjo skolas atsako visu savo turtu, išskyrus šiame kodekse numatytus atvejus. Jeigu nurodytu palikimo priėmimo būdu palikimą priėmė keletas įpėdinių, visi jie už palikėjo skolas atsako solidariai visu savo turtu.

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.02.23 11:19 (prieš 7 m.)

A dabar tai taip, jei perima turta jo kazkoki. Jei ne tai niekas is jo nieko ir nereikalaus. Jau buvau issigandusi perskaiciusi pirmaji jusu atsakyma.
    Bet kokiu atveju aciu

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.02.28 23:41 (prieš 7 m.)

O as isstikruju noreciau suzinoti kaip vyksta visas procesas norint iskelti baudziamaja byla. Kokiu atveju isduoda sita europos aresto orderi.
    Ir pvz jusu manym kodel valstybe tokiu budu tada neiesko tevu vengianciu moketi.Negi geriau moketi is mokesciu moketoju pinigu uz juos ir dar tada kai biudzetas defitinis

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2011.03.01 10:33 (prieš 7 m.)

Tai i pirma klausima neatsakysit? Ka man reikia daryti ir nuo ko pradeti norint iskelti baudziamaja byla ir kokiu pagrindu ir ar bet kokiu atveju isduodamas europos aresto orderis.

10. Viltė 7 m. 5 mėn.

2011.03.01 13:39 (prieš 7 m.)

Paaiškinu paprastai. Nekelkit Jūs tos baudžiamosios bylos, o geriau susitvarkykit su vaikų garantiniu fondu ir sėkmingai gausite po 195 lt per mėnesį. Valstybės mokami pinigai vaikams niekur nedings, o tėveliui kainuos daug brangiau nei savo noru mokėti alimentus, kadangi vaikų garantinis fondas išmokėjęs atitinkamą pinigų sumą tą asmenį paduos į teismą su prašymu prisiteisti visus iš vaikų garantinio fondo sumokėtus pinigus + dar palūkanos, tai vat geriau perspėkit tėvelius "nenori gražiuoju, bus bloguoju"

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras