Varginančiai daug giminių dėmesio kūdikiui

Komentuoti
 1. 2019.03.24 02:39 (prieš 3 mėn.)

  Sveikos. Nezinau, ar as cia pavydi savo maziuko atzvilgiu ar kas, bet jau is nervu ir uzmigt siandien nebegaliu. Grizom is vyro gimines ir kuo toliau, tuo labiau nebenoriu vaziuot ten su leliuku.. Nes jie visi kaip isproteje apspinta maziuka ir as ji tik atgaunu, kai jam valgyti laikas, nes maitinu pati. Jei nemaitinciau, tai itariu, kad ir buteliuka plestu is mano ranku, kad ji pamaitint.. suprantu, kad tai ju anukas, pasiilgsta jo, nes mato kas dvi savaites (kas mano akimis nera taip labai retai), bet mano maziuka taip nutampo, kad man gaila net ziuret, o nenoriu but ta bloga marti, kuri tiesiai sviesiai i akis sakytu 'palikit vaika bent trumpam ramybej'.

  Buna pakviecia i gimtadieni atvaziuot, tai ta diena jau pradeda atakuot zinutemis ir klausinet kada isvaziuosim, ar jau vaziuojam, kada jau busim.. vos spejus prisiparkuot duris jau atidaro ir griebia is ranku kedute su kudikiu ir dumia tiesiai i svetaine ji issimt is kedutes. Ir tuomet prasideda kelione per rankas: tai mociute, tai senelis, tai vyro brolis, tai sesuo. Pastaroji is vis kaip isprotejus, pradeda sakyt 'mano maziukas', 'mano brangutis', tai viena kart jau neistveriau ir sakau kad mano. Puola kojinytes numaut ir pedutes buciuot arba pasiima vaika ir iseina i kita kambari, kad man ieskot net tenka kur jie ilinde.

  Vaika gaunu tik kai jis jau verkia is alkio, einu ji maitint, tai sesuo visad ateina uz keliu min paziuret ar 'mums viskas gerai' gal 'nuobodu mum dviese',o gal ji gali padet vaikui atsirugt🤐 . Tik baigus maitint tuoj prisistato 'duok man panesiot'. Ir taip vaikas isbuna po 2-3 val ant ranku, net zirzdamas nuo nuovargio. Tuomet bandau mandagiai paaiskint, kad jis megsta karts nuo karto sau ramiai pagulet ir su savo barskuciais pazaist, kojytem pasispardyt, o ant ranku to negali padaryt. Tai apsimeta, kad negirdi, ir toliau nesioja, arba paguldo porai minuciu, tuomet prisistato mociute su savo 'niu maziuk, ateik pas mane'. Ir vel vaikas irzlus, o ji ' kazko siandien jis nera toks linksmas kaip anksciau'.

  As vel bandau paaiskint, kad per daug zmoniu, jis pervarges nuo ranku, o jie apsimeta kad nesupranta ir bando ramint vaika vel ant ranku. Buna kad ir ciulptuka ikisa i burna, kad tik neniurzgetu, taip daznai ir maitinimo laika man pavelindavo, nes as nematydavau, kad jis su ciulptuku.. o jei ant ranku uzmiega, tai ir laiko gleby kol ismiegos. Siandien jau su vyru susipykau beveik, kai maitinau ten maziuka, o jis toks irzlus ir pervarges buvo nuo tu ranku, gi jam tik 3 men, tik pradeda galvyte laikyt ir turi tiek valandu ant ranku staciai prabut.. tai vyras sako tu jiem pasakyk, tiesiai sviesiai, kad 'prasau paguldykit vaika pailset', nes uzuominas jie ignoruoja..bet tai juk jo seima, o as tapsiu tik bloga, jei taip pasakysiu..

  sesuo jau daug metu bando nesekmingai susilaukt vaiku, bet jau kaip ji svetimus vaikus visus nori turet, tai jau net nesveika man atrodo. Kai tik gime, iskart i ligonine norejo atvaziuot, nors buvau as 30 val be miego, tai siaip ne taip susitare, kad bent kita diena atvaziuot galetu. Jos tokie juokai buvo dar kai vaikas 2 sav net neturejo: 'palikit man ji savaitei arba bent nakciai'. Na jo sakau, o kaip maitinsi? Tai sako pritrauk pieno kelis litrus🙄 tai pagalvoju, ar as karve, kad kibirais piena pripumpuociau🤨

  nu zodziu, griztu ir jauciuosi kaip vaiko kelias dienas nemacius 😐 nu nezinau, bet mano seima kazkaip netampo taip vaiko, pasnekina, panesioja kelias minutes ir visad prie manes buna vienam kambary. Ar cia jum taip normalu atrodo ir as tureciau dziaugtis, kad jie mano vaika 'taip myli'?

 2. 2019.03.24 03:03 (prieš 3 mėn.)

  Normalu. Seneliai ir teta vaiką dievina. Jie juo džoaugiasi nieko blogo nenorėdami.

  Jūsų jausmai irgi normalūs. Kainkurios mamos turi savisaugos instinktą ir saugoja vaiką. Jas tiesiog nervija , kai prie jų vaiko liečiasi kiti ir jos to nenori leisti. Tiesiog. Vaikas jų ir tai yra prigimtinos reikalas saugoti mažulį. Kaip ir prigimtinis reikalas seneliams džiaugtis.

  Aplinkoje turiu labai kraštutinių pavyzdžių. Vaikas, kuris buvo taip myluojamas senelių, tetų, dėdžių, šiuo metu yra labai sociapus, nieko nebijo, puikiai elgiesi ir bendrauja nepažįstamose aplinkose. Nes pripratęs prie ne tik savo tėvų.

  Pabandykite save įsivaizduoti jų vietoje. Jūsų sesuo/brolis turi vaiką. Pasakymai mano mažiukas, mano burbulas ir kiti yra tik iš meilės. Ne noro pasisavintinjūsų vaiką. Senelių džiaugmas - taip pat. Gal kartais jis ir perdėtas, bet seneliai užaugino kelis vaikus. Nu nenutiko jiema nieko. Ir jūsų vaikui tikrai bieko.blogo nepadarys. Gal.laikys kitaip neinjūs, bettai nebus blogai.
  (Mačiau tokį vaizdą atsiradus pirmam anūkui šeimoje). Seneliai sutyžo. Tetos dėdės galvą pametė. Pažiūrėkite iš kitos pusės: tuo momentu jūs galite pavalgyti dviem.įrankiais, atsigerti kavos, gal.net palikus vaiką valandai su vyru pasivaikščioti parke. Išnaudokite šias galimybes.

  Dėl priežiūros ir pieno. Tą minėtą vaiką esu prižiūrėjusi po parą. Ir mama palikdavo pieno. Tai buvo mamos pasirinkimas. Jūs nebūtinai tai turite daryti. Bet tai taip pat nėra nieko.blogo. Ir niekas vaiko mamos karve nelaikė šita patirtis buvo labai faina daugumai prižiūrėjusių vaiką. Seseriai jau ne 16, kiek suprantu. Tad ji mažulio tikrai nenuskriaus. Gal.pasakys kažką nepagalvojus, gal per daug meilės duos, gal ne taip paims kaip.jūs. Bet vaikui nuo to nieko blogo nenutiks.

  Turiu kitą pavyzdį. Seneliai anūką gauna palaikyti ant rankų max. 15 minučių. Mama ypač savinikiška ir niekam vaiko neleidžia net priliesti. Įskaitant gimines. Vaikui 1 metai. Su vaiku išeoti niekur negali. Svetimų bijo iki negaliu ir kaklo mamos nelapeidžia. Gal čia genetika, gal.auklėjimas. Nežinau.

  Iš kitos pusės, jūsų jausmai normalūs. Net labai. Jūs vaiką saugojate. Norite girdėti kad jis jūsų mažiukas. Ne vyro sesera. Nes įsijungia ginybinė reakcija. Jūs jaučiatės tarsi vaiką iš jūsų savinasi. Ir tas toks susierzinimas kyla ne iš blogos valios. Tik jums rinktis, ar kažkada senelius ir vyro seserį turėti kaip sąjungininkus auginant vaiką (patylint ir kartais praleidžiant pro pirštus smulomenas). Ar pradėti statyti sienas dėl.jūsų jausmų.
  Daug žmonių ateityje su jūsų vaikų elgsis kitaip neinjūs. Ne blogiau, bet kitaip. Ir dėl.to vaikui nieko nenutiks. ;)

  Ir dar. Dėl to, kad jūsų šeima su vaikubelgiasin kitaip. Net jei elgtųsi taip.pat, jūs to nematytumėt. Nee tai būtų psichologiškai jums artimi žmonės . Ir jei jūsų sesuo ar brolis, mama pavadintų mamo mažuliuku jūsų vaiką, juk nesureguotumėt? O apsidžiaugtumėte, kad myli? Nes jūs jais pasitikite labiau, jums joe artimesni , jūs su jais užaugote ir pasąmonė nebūtinainjums siųs signalus apie "pavojų vaikui".

  42
 3. Berniukas 6 m. 6 mėn.
  Berniukas 8 m. 6 mėn.
  Berniukas 15 m. 1 mėn.

  2019.03.24 04:03 (prieš 3 mėn.)

  Palinkėsiu tiesiog kantrybės dar tai tik pradžia. Taip viskas pazystama ir išgyventa augant vaikams kažkiek keisis. Tačiau su tuo teks susitaikyti. Yra tokių senelių, giminių ir nelabai ką pakeisi. Didesnis vaikas išmoks apsiginti nuo to dėmesio, kai jį vargins. Stenkitės įvesti taisykles, kurių jūs laikotės. Sakykim metas vaikui db valgyti, db miegoti. Ne vėliau, o db. Žinoma, jų laikytis reikia ir pas savo gimines, šeima. Nubrėžti nors kažkokias ribas.
  Mums su teta labai nepasisekė ir itin mane ignoravo, vistiek darydavo savo, kildavo konfliktai, tai db ji vaikų praktiškai nebemato, nes po kelių metų pasakiau nekentesiu tokių nesąmonių. Jei nesugeba ir neketina gražiai elgtis, tai arba aš arba ji svečiuose ateis, iškels eilinį cirką ir jei dar pasiųs, tai daugiau nevaziuosiu pas anyta daug daug stitrybės!

 4. 2019.03.24 04:58 (prieš 3 mėn.)

  Kiek panasi situacija, vyro sesuo lb nesupratinga. Turime naujagimi, ir prasosi i svecius, nesuprasdama, kad mums atsigauti ir sustipreti reikia. Arba atvaziuodavo kitos dukros aplankyti, sutariam, kad atvaziuis 7val,tai veluos mazisusiai valanda. Ir nepaoasakosi, kad vaikui jau laikas maudytis ir ruostis miegui. Bet ji neturi savo vaiku, tai manau del to nera jokio supratimo. Anyta taio pat jsu nusiteijus, kai atvaziuos miegoti su naujagimiu Bet as esu is tu zmoniu, kurie bando kaip nors graziai pasakyti, nes cia vyro seima, nesinori pyktis.
  As jusu vietoje neduociau vaiko taip, sakyciau: nuuu, laikas pas mama. Ir pasiimciau

  2
 5. 2019.03.24 06:46 (prieš 3 mėn.)

  Nusi parašė:
  Sveikos. Nezinau, ar as cia pavydi savo maziuko atzvilgiu ar kas, bet jau is nervu ir uzmigt siandien nebegaliu. Grizom is vyro gimines ir kuo toliau, tuo labiau ne…

  Normalu taip seneliam elgtis, mūsų vaikai pirmi giminėj anūkai, tai irgi nunešioti, numyluoti O jūs kaip mama turit pasakyt, būtent kaip vyras sako. Gi jis savo šeimą pažįsta Tik jum reik su savo emocijom susitvarkyt. Aišku jei "drėbsit" nebeištvėtus, tada visiem bus nemalonu. Aš ramiai pasakydavau, kad laikas vaikui valgyt arba kad dabar mes einam pamiegoti ir prašau mūsų netrukdyti - mes mėgstam tylą ir ramybę ar pan. Palaukit, už mėnesio prasidės: "Oi kiek dar jį maitinsi? Vaikui reikia normalaus maistelio, še, anūkėli, obuoliukas" Svarbu yra su vyru prieit vieningos nuomonės kaip vaiką auginti. Mūsų atveju anyta piktybiškai ignoravo mano mandagias pastabas apie tai, kad 4 mėn kūdikiui obuoliai ir pan. maistas nuo bendro stalo nereikalingas. Paprašiau vyro padėti. Užteko vyrui vieną kartą pasakyti ir anyta užtilo tuo klausimu

  2
 6. Auksytė 2 mėn. 3 sav.
  Brangiausias turtas 8 m. 1 mėn.
  Angelėlis (danguje) 13 m. 9 mėn.

  2019.03.24 07:15 (prieš 3 mėn.)

  O pas mane nks nieko nenori, net padėt nėra kam

  3
 7. 2019.03.24 07:21 (prieš 3 mėn.)

  .Lėlytė. parašė:
  O pas mane nks nieko nenori, net padėt nėra kam

  Man visada geriau tegu seneliai išsilydę ir vaiką tampo, savo mažiuku vadina ir pan., nei šalti tik "Laba diena, sveikinam su šventėm" ir tiek žinios. Vistiek būna atvejų ir kai vaikai suserga vėliau ir pačiam kažkokia bėda ištinka, tai tikrai tie niurkantys seneliai, jei būna vaikas prie jų ir jie prie vaiko pripratę, daug gali padėti ir tikrai šimtą kartų geriau nei palikti kažkokiai nepažįstamai auklei už nesuvokiamo dydžio užmokestį

  14
 8. Auksytė 2 mėn. 3 sav.
  Brangiausias turtas 8 m. 1 mėn.
  Angelėlis (danguje) 13 m. 9 mėn.

  2019.03.24 07:32 (prieš 3 mėn.)

  Ringailiux parašė:
  Man visada geriau tegu seneliai iÅ¡silydę ir vaiką tampo, savo mažiuku vadina ir pan., nei Å¡alti tik "Laba diena, sveikinam su Å¡ventėm" ir tiek žinios. Vistiek bÅ«na …

  Tai va...o tenka suktis iš padėties....todėl skaitau čia ir galvoju, neturi žmonės bėdų, tai prisigalvoja, kad anūkai per daug mylimi..
  😂 aš nuo td kai turiu vaikiuką,tai nieko daugiau ir nematau, vaikas, darbas, vaikas, darbas...db nėštumas dar...ir bus vaikas, vaikas, vaikas, vaikas

  4
 9. 2019.03.24 07:39 (prieš 3 mėn.)

  Nusi parašė:
  Sveikos. Nezinau, ar as cia pavydi savo maziuko atzvilgiu ar kas, bet jau is nervu ir uzmigt siandien nebegaliu. Grizom is vyro gimines ir kuo toliau, tuo labiau ne…

  O seneliam cia pirmas anukas? As manau, kad vyro sesuo tiesiog be galo dziaugiasi - rasot, kad paciai nepavyksta vaikelio susilaukti, todel ta meile, kuria nesioja sirdyje Jusu vaikui atiduoda. Seneliai irgi kartais galvas pameta, ypac, del pirmojo anuko. Tikrai tame nieko blogo nematau. Kaip minejo - isnaudokit ta laika - pabukit su vyru dviese, ramiai pavalgykit. Patikekit, po metu dekoait ir seneliamcir vyro tetai, kad sutinka vaika paziureti kol Jus kazkur isleksit. Pas mus viena mociute vaika mato kokius max 5-6 kartusbper metus, nors gyvenam tam paciam mieste - jai tiesiog neidomu. Musuvvaikas - musu ir rupestis, o kita labai padeda - ir isleidzia vakare kur nors su vyru iseiti ir jei serga ateina keliom valandom, kad prablaskytu. Nors dukraivjau 2,5 metu, bet mociute, kuri retai mato dar nera ne karto su vaiku buvus net ir pusvalandzio viena. Ir kai su vyru planuojames vakara ar savaitgali pabegti be vaiko yra tik 2 variantai: arba aukle, arba kita mociute, kuri padeda.
  Suprantu ir Jusu jausmus, ypac, jei tai Jusu pirmas vaikas, nes tada tik jus geriausiai mokat vaika laikyt, linkskint, uzimt, nesiot ir t.t. -as esu panasiai jautuais, bet tada nusprendziau, kad nieko tam mano vaikui mociute ar teta nepadarys - tegu nesioja, laiko, kalba kaip nori/moka. Jeigu is tiesu matot, kad vaikui demesio jau per daug - sakykit tiesiai, bet mandagiai, kad duotu vaikui siek tiek pailseti. Galit sakyti, kad siprantat ir dziaugiates del ju meiles ir noro Jusu vaika nuolat laikyti ant ranku, bet vaikas dar mazas ir jam sunku, todel prasykit padeti ji i ramia vieta bent pusvalandziui, kad jis pailsetu ir pabutu viemas.

  7
 10. 2019.03.24 07:45 (prieš 3 mėn.)

  Praeis laikas pasikeis kazkiek autores nuomone 😉⚘ kad ir atrodo, dabar kad tikrai ne. Bet pasikeis.

  5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras