Tėvų Darželis » Kita » Diskusijos apie nieką :-) » Pliurpaliukai

Kaip reaguojate į vyro bendravimą su kitomis (pvz. sms'ais)?

  • Apklausa

    Kaip reguojae į vyro bendravimą su kitomis (pvz. sms'ais)
    gerai reguoju.nėra nieko blogo tame ,kad bendrauja (Balsų: 2)
    3%
    normaliai reguoju (Balsų: 12)
    16%
    labai blogai aš labai supykstu kai matau bendraujant su kitom sms'ais (Balsų: 61)
    81%
Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 11:54 (prieš 11 m.)
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 12:06 (prieš 11 m.)
    1
  3. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 12:07 (prieš 11 m.)
    21
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 12:12 (prieš 11 m.)
    10
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 14:35 (prieš 11 m.)
    10
  6. ♥Dukriukas♥ 12 m. 11 mėn.

    2015.02.21 14:53 (prieš 11 m.)
    2
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 15:29 (prieš 11 m.)
    5
  8. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 15:35 (prieš 11 m.)
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 16:55 (prieš 11 m.)
    1
  10. Neegzistuojantis vartotojas
    2015.02.21 17:54 (prieš 11 m.)
    1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras