Kaip susigrąžinti romantiškus santykius?..

Komentuoti
    2018.08.07 23:20 (prieš 2 sav.)

Emilija 5 m. 9 mėn.

2018.08.07 23:20 (prieš 2 sav.)

Sveikos Galvojau ilgai ir nutariau parasyti... Gal kas kokiu patarimu duosit,ar gal issprendet pacios ta "problema"
    Situacija tokia jog su vyru jau kartu esam 12 metu, is tu metu 6metus vede. Praejom ir salta ir karsta ir beveik skirybu laikotarpi... Buvo visko... Problema ta kad per tiek metu kartu dingo romantika, meilybiniai zodziai... Taip norisi pabuti kartu kaip anksciau,bet neiseina... jis dirba naktimis ,o as diena... Realiai matomes i diena pora valandu ir savaidgaliais nuo vakaro ligi ryto... nuo tos rutinos pradejom pyktis. Man kaip moteriai reikia daugiau demesio ( neturiu omeny dovanas ar geles ) Reikia kazko naujo musu santykiams. O to smukst i lova dzigi dzigi atlikom pareiga ir uztenka nesakau jog negaunu isvis demesio , apsikabina sako jog myli ir t.t bet nu kazko truksta.... Gal kas kazka patarsit. Ar as cia viena issigalvoju....

2. Monika94
    2018.08.08 04:52 (prieš 2 sav.)

Lincius parašė:

Sveika, manau kad mažiau/daugiau visos poros ta išgyvena ką ir jūsų pora ;). Nors mes dar nesusituokę, tik susizadeje, bet jau kartu 5,5m, laukiamės leliuko. Mano antroji puse niekada nebuvo iš tu, kurie ten akivaizdžiai rodytu jausmus, jis gan santūrus ir užsisklendęs. Ir aš maniau kas negerai, ko jis nepasako kokiu gražiu žodžiu ir panasiai, gal nemyli ar ką. Bet paprasčiausiai kis toks yra ir viskas. Tad kartais inecetyva imu pati i savo rankas, suplanuoju kokia staigmena, kelione į kita miestą su nakvyne viešbutyje, siek tiek pati tos romantikos ipuciu 😉, pabegam nuo kasdienybės nuo rutinos, tada vėl ramu 😂 bandykit ir jus iš savo puses daugiau jam dėmesio parodyt, meiliai pavadint, kažkur išvykit dviese, pabūkit, pasimėgaukite vienas kitu, pasakykit kad jums patinka švelnumas, grazus žodžiai, meilumas ir manau vyras tai supras 😉. Sėkmės 😆🌹

3. 2018.08.08 10:35 (prieš 1 sav.)
    2018.08.08 10:35 (prieš 1 sav.)

Sveiki mes su vyru kartu jau 10 metų ir, aišku, natūralu, kad tos romantikos gerokai mažiau nei draugystės pradžioje. Ypač tas skausmingai pasijuto po dukrelės gimimo. Atrodė, kad visai nebeliko laiko vienas kitam, rutina-žudikė užsuko nežmoniškai. Plius nuovargis ir tada, aišku, visos emocijos aukštumose, pykčiai, dramos kilogramas Pradžioj labai pykau ant vyro, kad jis čia man dėmesio pakankamai neskiria, kad nesirūpina manim. O jis nesuprasdavo, ko aš dar iš jo noriu, jei jis visą dieną dirba, o po to skuba greičiau namo pabūt su vaiku ir leist man bent kiek atsikvėpt. O man maža vien sėdėjimo vakare prie tv... Ir tada pykčiai lygioj vietoj Iš tiesų, man geriausias santykių gaivintojas yra kokybiškai kartu praleistas laikas. Bet čia, kaip Monika94 aš visada buvau iniciatyvesnė už savo mylimąjį, o jis, laimei, niekad nesipriešina mano idėjoms Ar tai būtų trumpas piknikas po darbo kur nors miesto parke, ar savaitgalio išvyka į kitą miestą. Iš tiesų aplinkos keitimas veikia stebuklingai gaivinančiai. Tada ir pokalbiai atviresni, nuoširdesni gaunasi, kai neslegia namų sienos ir buitis. Puiki proga savo jausmus ir lūkesčius aptarti Tuo pačiu kuriasi nauji bendri prisiminimai, kurie labai suartina. Tad ir aš rekomenduoju Jums pabandyti šį metodą Nebūtina tam skirti labai daug laiko, jei jo neturite. Galima po darbų šiek tiek kartu pasivaikščioti ar papiknikauti ir pan. Sėkmės ieškant geriausio "vaisto" Gal atradusi ir su mumis pasidalinsit kokiom naujom įžvalgom ;)

2018.08.08 12:43 (prieš 1 sav.)

Emilija 5 m. 9 mėn.

2018.08.08 12:43 (prieš 1 sav.)

Aciu labai uz pasiulymus ir savo patirtis :))) Butinai pasidalinsiu jei kazka naujo sumastysiu praskaidrinti ta rutina

5. Coliuke0_0
    2018.08.08 16:35 (prieš 1 sav.)

Lincius parašė:

Na mums budavo jog tikrai viskas atsala. Tai po vaiko gimimo nieko nebuvo nei siltu prisilietimu atrodo atitolom. Ir viena karta vidury dienos pasaukiau vyra i kita kambary sakau greit ateik ka parodysiu jis vis sake kas yra ateik ir parodyk. Sakau ateik greiciau . Sako kas ble yra ? :DD sakau staigiai ateini !! Atejo visas nepatenkintas perverciau ant lovos. Na nebuvo lengva Ir uzsiemem fiti miti kol vaikas kitam kambary miegojo. Tai vis primena sako nenori nieko parodyt

2018.08.08 22:54 (prieš 1 sav.)

Emilija 5 m. 9 mėn.

2018.08.08 22:54 (prieš 1 sav.)

Buna ir pas mus netiketu smukst i lova :))))

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras