2022.02.04 06:08 (prieš 4 m.)
Sveikos mamos🤗pasidalinsiu ir aš savo istorija😁iki pat dukrytės gimimo žinojom,kad bus bernaitis😊dariausi echo 12,22sav.pas savo akušerę,patvirtino,kad karalius berniukas,poto 24sav.nuėjau privačiai,sako nu kur čia karalius berniukas jeigu čia princesė🙆♀️🙆♀️🙆♀️buvau euforijoj,lb norėjau😍😍😍poto nuėjau 33sav.ir 38sav.vėl pas saviškę ir sakau,kad trb būsite suklydusi nes kita ginė matė mergytę su pupelėm😍aišku akušerė susinepatogino,sako nu negali būti🤔ir vėl žiūri ir aišku vėl berniukas🤷♀️nu galvoju viskas,nebežinau ką daryti... 🤦♀️🤦♀️🤦♀️Galvoju bus kaip bus(visi "prignozuotojai" irgi sakė,kad bus berniukas)🤦♀️ir atėjo lemtinga diena,lemtinga valanda ir pasirodė visame gražume mano gražuolytė ilgais plaukais ir su gražiu manikiūru😌😌🙏🙏tai va,planuoti kažkaip įpatingai neplanavom mergytės,nieko neskaičiavom😁lb norėjau,tyliai pasvajodavau ir va,Dievulio dovaną turiu šalia savęs🤗svajonės pildosi