Akviliuxe parašė:
O nebuvo sunku po cp? Nes jei negausim vienvietės, teks vienai rūpintis mazyliu, šiek tiek baisu, kad bus sudetinga 🥹
Bent man tai nebuvo 😁. Aš buvau euforijoj, kad po tiek metų vargų aš tapau mama. Net vaistų nuo skausmo atsisakydavau, tai akušerė palikdavo, nu kad jeigu prireiktų. Bet čia kiekvienai skirtingai manau. Mano atveju manau galvos reikalai buvo, kad niekas nebuvo sunku 🙈. Bet patogu kai vyras nuolat šalia, kažką paduoti, nulėkti nupirkti ir tt. Mes privačią palatą ėmėm praktiškai vien dėl dušo ir wc, nes ten kur bendri tai tragedija 🙈. Gulėjau daug laiko iki gimdymo tai omg kaip užkniso.











